Wspierają nas:

Bank MBS
MOSIR
Vega Sport
CamMedia
Mikołów
HETMAN

PIŁKA NOŻNA

IV LIGA gr 1. - KOLEJKA 33

05.06.2021r, 17:00

AKS Mikołów - Gwarek Ornontowice

2d 24h 32min 11s

W dzisiejsze przedpołudnie nasza drużyna rozegrała mecz kontrolny z drużyną GKS II Tychy.


Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, obie ekipy stworzyły sobie kilka sytuacji bramkowych ale żadnej z drużyn nie udało się ich wykorzystać i do przerwy mieliśmy wynik 0:0. W 60 minucie drużyna gospodarzy wykorzystała błąd w ustawieniu naszej drużyny i wyszła na prowadzenie.
W 75 minucie gospodarze wykorzystali swoją kolejną szansę i podwyższyli wynik na 2:0.
 
Za tydzień nasz zespół czeka ostatni mecz kontrolny przed inauguracją rundy wiosennej.
Rywalem podopiecznych trenera Wolak będzie drużyna LKS-u Czaniec.
 
Skład AKS-u Mikołów: Bartosz Soliński (70'Łukasz Szczepek) - Wojciech Przybylski, zawodnik testowany, Przemysław Gałecki (46' Marcin Piekarz), Michał Pawełczyk (46'Borys Walczak), Maciej Niesyto, Tomasz Tabiś (46' Jacek Wujec), Bartosz Waśkiewicz (60'Bartłomiej Piworowicz), Mateusz Zamojda, Giorgi Tsuleiskiri (46' Mateusz Majsner), Kordian Rusz (60' zawodnik testowany).