.

PIŁKA NOŻNA

Liga Okręgowa grupa IV Katowice - Sosnowiec

sobota 3.05.2022 o 11:00

kolejka 25

Sparta Katowice - AKS Mikołów

2d 24h 32min 11s

Przyszłość naszego klubu należy do trenujących grup dziecięcych i młodzieżowych. Przedstawiamy wyniki sezonu "Wiosna 2017" w poszczególnych rocznikach.

Nasze piłkarskie talenty wspiera:

V LIGA okręgowa Katowice - B1 Junior Młodszy

Trenerzy: Krzysztof Gasz & Artur Skuła

W drużynie wystąpiło 22 zawodników: Baron Daniel, Biernacki Michał, Bromboszcz Tymoteusz, Daszyński Patryk, Gamoń Kamil, Kędzior Wiktor, Majchrzak Kamil, Małysa Jakub, Mazur Szymon, Michna Jakub, Schier Piotr, Skuła Kacper, Stalmach Bartłomiej, Stefanek Piotr, Szafrański Michał, Szary Paweł, Szczepek Łukasz, Trojan Kornel, Urbanowicz Damian, Urbański Kamil, Wałęga Piotr, Wolnik Dawid.

Warto odnotować, że kilku z nich zaliczyło już debiuty w pierwszej drużynie seniorów AKS: Łukasz Szczepek jest podstawowym bramkarzem, regularne występy notuje skrzydłowy Michał Biernacki, który strzelił już 5 bramek! Do drużyny powoli wchodzą Jakub Małysa (doznał pechowej kontuzji w meczu seniorów), Szymon Mazur zaliczył udany debiut w ostatniej kolejce Ligi Okręgowej.


IV LIGA okręgowa Katowice - C2 Trampkarz

Trenerzy: Robert Brysz & Grzegorz Śliwka

 

V LIGA okręgowa Katowice - C2 Trampkarz

W kategorii "Trampkarz" nasz klub reprezentują dwie drużyny. Pierwsza z nich zajęła pierwsze miejsce i uzyskała awans do wyższej ligi. W zespołach wystąpili: Bazylak Jakub, Borowski Oliwier, Braszczok Jakub, Drzas Paweł, Golda Michał, Halski Bartłomiej, Jabłeka Łukasz, Iskra Wojciech, Jarek Mateusz, Klaczek Maciej, Kruszyna Wojciech, Lachowski Jarosław, Lis Marcel, Michałowski Kacper, Mieszczok Jakub, Moćko Jakub, Nowak Oliver, Ostapkowicz Kacper, Pietras Jakub, Pietras Kacper, Prokopowicz Aleksander, Pustelnik Michał, Radomski Kamil, Sarnecki Sebastian, Skórka Mateusz, Stolarski Daniel, Sip Artur, Surowy Antoni, Szary Krzysztof, Tokarz Damian, Walczak Borys, Wower Michał, Zbiciak Jakub. Szeroka kadra liczy więc 33 zawodników!


II LIGA wojewódzka - D2 Młodzik

Trenerzy: Krzysztof Gasz & Artur Skuła

V LIGA okręgowa Katowice - D2 Młodzik

W kategorii "Młodzików" nasz klub również reprezentowały dwie drużyny, druga drużyna zajęła pierwsze miejsce w V lidze okręgowej i uzyskała awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Łącznie w obu drużynach wystąpili: Biegun Ksawery, Bojdoł Oliwier, Chrzanowski Zachariasz, Czempas Kacper, Długosz Oliwier, Draczka Jakub, Fortuna Dawid, Garcorz Franciszek, Gasz Patryk, Gibas Grzegorz, Jarek Szymon, Kamiński Łukasz, Kasprzyszyn Bartosz, Konieczny Krzysztof, Kowal Filip, Krzyżowski Patryk, Kwiatkowski Dominik, Liżewski Jeremiasz, Loska Marcel, Magielewski Wiktor, Majsner Bartłomiej, Młocek Patryk, Muszalski Tobiasz, Nowak Maciej, Październy Paweł, Pietrzyk Filip, Pleśniak Grzegorz, Ryszka Klaudiusz, Semik Tomasz, Wysocki Kacper. Szeroka kadra liczy 30 osób!


IV LIGA okręgowa Katowice - E2 Orlik

Trener: Michał Żyłka

Nasza najmłodsza grupa występująca w rozgrywkach prowadzonych przez Śląski Związek Piłki Nożnej zajęła pierwsze miejsce w sezonie 2016/17 w swoim ligowym debiucie! Kadra liczy 22 zawodników: Bańczyk Mikołaj, Bartłomiejczak Milan, Bednarczyk Dawid, Biesiada Tymoteusz, Bratkowski Fabio, Cwynar Wiktor, Dusza Oliwier, Dziadek Jakub, Halski Robert, Kędziorczyk Franciszek, Konopko Mateusz, Kopiec Jakub, Krzyżowski Jacek, Latarnik Patryk, Machulec Karol, Ratka Mateusz, Ryszka Miłosz, Ryś Jan, Skiba Piotr, Tyrała Krzysztof, Wieczorek Antoni, Wisełka Kacper.


 

Wspierają nas:

Bank MBS
MOSIR
Vega Sport
CamMedia
Mikołów
HETMAN