.

PIŁKA NOŻNA

Liga Okręgowa grupa IV Katowice - Sosnowiec

sobota 3.05.2022 o 11:00

kolejka 25

Sparta Katowice - AKS Mikołów

2d 24h 32min 11s

Aplikacja SportBM i letni obóz w Ustroniu to dwa tematy, z którymi każdy rodzic dziecka trenującego w naszym klubie powinien się zapoznać.

SPORTBM

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców oraz podążając z duchem czasu zdecydowaliśmy się wprowadzić do naszego klubu aplikację mobilną ułatwiającą zarządzanie drużynami oraz usprawniającą kontakt trenerów z rodzicami. SPORTBM to specjalna aplikacja, dzięki której kontrolować będzie można między innymi terminy najbliższych treningów oraz wpłaty swoich darowizn. Aby zarejestrować konto swojego dziecka w aplikacji należy podać trenerowi danej grupy lub koordynatorowi swój adres e-mail, na który wysłane zostanie specjalne zaproszenie do aplikacji. Tylko w ten sposób możliwa jest rejestracja w SPORTBM. Część rodziców już się zarejestrowała, czekamy na kolejnych!

O aplikacji poczytać można na oficjalnej stronie www.sportbm.pl

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem tel. 506 509 777 lub e-meilem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

--

 

Letni obóz w Ustroniu.

Co roku w okresie wakacyjnym nasz klub organizuje wyjazdy na letnie obozy szkoleniowo-rekreacyjne. Tak będzie również i w tym roku. Tym razem na miejsce pobytu naszych zawodników proponujemy beskidzki Ustroń. Zarezerwowaliśmy termin od 21.07. do 27.07.2019r. w hotelu PERŁA BESKIDU. 

Strona internetowa hotelu: www.perlabeskidu.pl

W obozie uczestniczyć może każdy zawodnik naszego klubu. Aby wyjazd mógł dojść do skutku musi zebrać się odpowiednia grupa dzieci w poszczególnych kategoriach wiekowych. 

Zapraszamy do zapisywania się i rezerwacji miejsca u trenera lub koordynatora!

Podczas wyjazdu zapewniamy między innymi:

 • Zakwaterowanie w Hotelu Perła Beskidu w Ustroniu, wszystkie pokoje z klimatyzacją
 • Trzy posiłki dziennie (śniadanie i kolacja bufet szwedzki, obiad dwudaniowy)
 • Dwa 1.5 godzinne treningi na nowoczesnych obiektach sportowych Kuźni Ustroń (pełnowymiarowa płyta + orlik)
 • Odnowa biologiczna w hotelu (jacuzzi, sauna sucha, sauna parowa)
 • Wyjście na Basen
 • Wyjście do Parku Linowego na Równicy
 • Sala Gier z piłkarzykami i bilardem
 • WiFi w całym hotelu
 • Dwie koszulki treningowe, spodenki i getry
 • Dojazd w obie strony
 • Opiekę trenerów i opiekunów

Cena za obóz: 1150 zł, zaliczkę wpłacać należy do 15.04.2019 r. w kwocie 350 zł.

Szczegóły uzyskać można u koordynatora, tel. 506 509 777 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wspierają nas:

Bank MBS
MOSIR
Vega Sport
Mikołów
HETMAN
Brązowa gwiazdka