PIŁKA NOŻNA

"ZINA" Liga Okręgowa

19.08.2018r, 17:00

 LKS StudzieniceAKS MIKOŁÓW

(Studzienice)

2d 24h 32min 11s

W ostatnim meczu ligowym rozgrywanym u siebie zawodnicy AKS zmierzyli się z Piastem z Bierunia. 

Mikołowianie objęli prowadzenie za sprawą bramki strzelonej przez Wojciecha Przybylskiego w 21 minucie gry i praktycznie od tego momentu kontrolowali całe spotkanie. Jedyne rozprężenie nadeszło w 75. minucie spotkania, w której goście zdobyli swojego jedynego gola i tego dnia było to zdecydowanie za mało aby pokonać AKS.

W tym sezonie nasi piłkarze na własnym terenie byli niepokonani. W 15 meczach u siebie zanotowali aż 13 zwycięstw i 2 remisy!

AKS Mikołów - Piast Bieruń 4:1 (1:0)

Bramki dla AKS: Wojciech Przybylski 21', Jarosław Kowalski 54', Mateusz Zamojda 69', Łukasz Kopytko 90'

Bramka dla Piasta: Daniel Toporczyk 75'

Skład AKS: Damian Pilny - Łukasz Szczygieł, Michał Biernacki, Jarosław Kowalski, Tomasz Frankowski, Łukasz Kopytko, Wojciech Oltman, Wojciech Przybylski, Mateusz Zamojda, Tomasz Leszczyński (74' Marcin Strzoda), Piotr Piszczek.

 

Tabela - I zespół

Miejsce Nazwa Mecze Zwy. Rem. Por Br. + Br. - Br. +/- Punkty
1 Podlesianka Katowice 3 3 0 0 8 1 7 9
2 Pogoń Imielin 3 3 0 0 8 3 5 9
3 Urania Ruda Śląska 3 2 0 1 3 6 -3 6
4 MKS Lędziny 3 2 0 1 7 4 3 6
5 AKS Mikołów 2 2 0 0 8 2 6 6
6 LKS Studzienice 2 2 0 0 5 1 4 6
7 Sparta Katowice 3 2 0 1 10 6 4 6
8 Fortuna Wyry 3 1 2 0 4 2 2 5
9 Piast Bieruń Nowy 3 1 0 2 3 4 -1 3
10 MK Górnik Katowice 3 1 0 2 7 7 0 3
11 Iskra Pszczyna 3 1 0 2 5 6 -1 3
12 Sokół Wola 3 1 0 2 4 6 -2 3
13 Wyzwolenie Chorzów 3 0 1 2 3 6 -3 1
14 Ogrodnik Cielmice 3 0 1 2 3 10 -7 1
15 Górnik 09 Mysłowice 3 0 0 3 2 8 -6 0
16 LKS Łąka 3 0 0 3 5 13 -8 0
awans  

Skład - I zespół

Robert Brysz

Tomasz Frankowski

Paweł Janoszka

Sebastian Jastrzębski

Łukasz Kopytko

Sebastian Kubisz

Wojciech Oltman

Piotr Piszczek

Robert Prus

Wojciech Przybylski

Marcin Strzoda

Łukasz Szczepek

Patryk Wieczorek

Paweł Wyrobek

Mateusz Zamojda

Daniel Olszewski

Marcin Piekarz

Patryk Kierlin

Mateusz Sikora

Dawid Mazurek

Sebastian Duda

Terminarz - I zespół

Kolejka Data i czas Mecz Wynik
Kolejka 1
1 2018-08-11 17:00:00 LKS Studzienice - Ogrodnik Cielmice 3 : 0
1 2018-08-12 17:00:00 Fortuna Wyry - Iskra Pszczyna 3 : 1
1 2018-08-11 17:00:00 Sparta Katowice - MKS Lędziny 2 : 3
1 2018-08-11 17:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Podlesianka Katowice 1 : 2
1 2018-08-11 17:00:00 Urania Ruda Śląska - Piast Bieruń Nowy 1 : 0
1 2018-08-11 17:00:00 Sokół Wola - LKS Łąka 4 : 3
1 2018-08-11 17:00:00 Pogoń Imielin - MK Górnik Katowice 2 : 1
1 2018-08-11 17:00:00 Wyzwolenie Chorzów - AKS Mikołów 2 : 4
Kolejka 2
2 2018-08-15 17:00:00 AKS Mikołów - MK Górnik Katowice 4 : 0
2 2018-08-15 17:00:00 LKS Łąka - Pogoń Imielin 1 : 3
2 2018-08-15 17:00:00 Piast Bieruń Nowy - Sokół Wola 2 : 0
2 2018-08-15 17:00:00 Podlesianka Katowice - Urania Ruda Śląska 5 : 0
2 2018-08-15 17:00:00 MKS Lędziny - Górnik 09 Mysłowice 3 : 0
2 2018-08-15 17:00:00 Iskra Pszczyna - Sparta Katowice 1 : 2
2 2018-08-15 17:00:00 Ogrodnik Cielmice - Fortuna Wyry 1 : 1
2 2018-08-15 17:00:00 Wyzwolenie Chorzów - LKS Studzienice 1 : 2
Kolejka 3
3 2018-08-19 17:00:00 LKS Studzienice - AKS Mikołów :
3 2018-08-18 17:00:00 Fortuna Wyry - Wyzwolenie Chorzów 0 : 0
3 2018-08-18 17:00:00 Sparta Katowice - Ogrodnik Cielmice 6 : 2
3 2018-08-18 17:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Iskra Pszczyna 1 : 3
3 2018-08-18 17:00:00 Urania Ruda Śląska - MKS Lędziny 2 : 1
3 2018-08-18 17:00:00 Sokół Wola - Podlesianka Katowice 0 : 1
3 2018-08-18 17:00:00 Pogoń Imielin - Piast Bieruń Nowy 3 : 1
3 2018-08-18 17:00:00 MK Górnik Katowice - LKS Łąka 6 : 1
Kolejka 4
4 2018-08-25 17:00:00 AKS Mikołów - LKS Łąka :
4 2018-08-25 00:00:00 Piast Bieruń Nowy - MK Górnik Katowice :
4 2018-08-25 00:00:00 Podlesianka Katowice - Pogoń Imielin :
4 2018-08-25 00:00:00 MKS Lędziny - Sokół Wola :
4 2018-08-25 00:00:00 Iskra Pszczyna - Urania Ruda Śląska :
4 2018-08-25 00:00:00 Ogrodnik Cielmice - Górnik 09 Mysłowice :
4 2018-08-25 00:00:00 Wyzwolenie Chorzów - Sparta Katowice :
4 2018-08-25 00:00:00 LKS Studzienice - Fortuna Wyry :
Kolejka 5
5 2018-09-01 16:00:00 Fortuna Wyry - AKS Mikołów :
5 2018-09-01 00:00:00 Sparta Katowice - LKS Studzienice :
5 2018-09-01 00:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Wyzwolenie Chorzów :
5 2018-09-01 00:00:00 Urania Ruda Śląska - Ogrodnik Cielmice :
5 2018-09-01 00:00:00 Sokół Wola - Iskra Pszczyna :
5 2018-09-01 00:00:00 Pogoń Imielin - MKS Lędziny :
5 2018-09-01 00:00:00 MK Górnik Katowice - Podlesianka Katowice :
5 2018-09-01 00:00:00 LKS Łąka - Piast Bieruń Nowy :
Kolejka 6
6 2018-09-08 16:00:00 AKS Mikołów - Piast Bieruń Nowy :
6 2018-09-08 00:00:00 Podlesianka Katowice - LKS Łąka :
6 2018-09-08 00:00:00 MKS Lędziny - MK Górnik Katowice :
6 2018-09-08 00:00:00 Iskra Pszczyna - Pogoń Imielin :
6 2018-09-08 00:00:00 Ogrodnik Cielmice - Sokół Wola :
6 2018-09-08 00:00:00 Wyzwolenie Chorzów - Urania Ruda Śląska :
6 2018-09-08 00:00:00 LKS Studzienice - Górnik 09 Mysłowice :
6 2018-09-08 00:00:00 Fortuna Wyry - Sparta Katowice :
Kolejka 7
7 2018-09-15 16:00:00 Sparta Katowice - AKS Mikołów :
7 2018-09-15 00:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Fortuna Wyry :
7 2018-09-15 00:00:00 Urania Ruda Śląska - LKS Studzienice :
7 2018-09-15 00:00:00 Sokół Wola - Wyzwolenie Chorzów :
7 2018-09-15 00:00:00 Pogoń Imielin - Ogrodnik Cielmice :
7 2018-09-15 00:00:00 MK Górnik Katowice - Iskra Pszczyna :
7 2018-09-15 00:00:00 LKS Łąka - MKS Lędziny :
7 2018-09-15 00:00:00 Piast Bieruń Nowy - Podlesianka Katowice :
Kolejka 8
8 2018-09-22 16:00:00 AKS Mikołów - Podlesianka Katowice :
8 2018-09-22 00:00:00 MKS Lędziny - Piast Bieruń Nowy :
8 2018-09-22 00:00:00 Iskra Pszczyna - LKS Łąka :
8 2018-09-22 00:00:00 Ogrodnik Cielmice - MK Górnik Katowice :
8 2018-09-22 00:00:00 Wyzwolenie Chorzów - Pogoń Imielin :
8 2018-09-22 00:00:00 LKS Studzienice - Sokół Wola :
8 2018-09-22 00:00:00 Fortuna Wyry - Urania Ruda Śląska :
8 2018-09-22 00:00:00 Sparta Katowice - MK Górnik Katowice :
Kolejka 9
9 2018-09-29 16:00:00 Górnik 09 Mysłowice - AKS Mikołów :
9 2018-09-29 00:00:00 Urania Ruda Śląska - Sparta Katowice :
9 2018-09-29 00:00:00 Sokół Wola - Fortuna Wyry :
9 2018-09-29 00:00:00 Pogoń Imielin - LKS Studzienice :
9 2018-09-29 00:00:00 MK Górnik Katowice - Wyzwolenie Chorzów :
9 2018-09-29 00:00:00 LKS Łąka - Ogrodnik Cielmice :
9 2018-09-29 00:00:00 Piast Bieruń Nowy - Iskra Pszczyna :
9 2018-09-29 00:00:00 Podlesianka Katowice - MKS Lędziny :
Kolejka 10
10 2018-10-06 16:00:00 AKS Mikołów - MKS Lędziny :
10 2018-10-06 00:00:00 Iskra Pszczyna - Podlesianka Katowice :
10 2018-10-06 00:00:00 Ogrodnik Cielmice - Piast Bieruń Nowy :
10 2018-10-06 00:00:00 LKS Studzienice - MK Górnik Katowice :
10 2018-10-06 00:00:00 Fortuna Wyry - Pogoń Imielin :
10 2018-10-06 00:00:00 Sparta Katowice - Sokół Wola :
10 2018-10-06 00:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Urania Ruda Śląska :
10 2018-10-06 00:00:00 Wyzwolenie Chorzów - LKS Łąka :
Kolejka 11
11 2018-10-13 15:00:00 Urania Ruda Śląska - AKS Mikołów :
11 2018-10-13 00:00:00 Sokół Wola - Górnik 09 Mysłowice :
11 2018-10-13 00:00:00 Pogoń Imielin - Sparta Katowice :
11 2018-10-13 00:00:00 MK Górnik Katowice - Fortuna Wyry :
11 2018-10-13 00:00:00 LKS Łąka - LKS Studzienice :
11 2018-10-13 00:00:00 Piast Bieruń Nowy - Wyzwolenie Chorzów :
11 2018-10-13 00:00:00 Podlesianka Katowice - Ogrodnik Cielmice :
11 2018-10-13 00:00:00 MKS Lędziny - Iskra Pszczyna :
Kolejka 12
12 2018-10-20 15:00:00 AKS Mikołów - Iskra Pszczyna :
12 2018-10-20 00:00:00 Ogrodnik Cielmice - MKS Lędziny :
12 2018-10-20 00:00:00 Wyzwolenie Chorzów - Podlesianka Katowice :
12 2018-10-20 00:00:00 LKS Studzienice - Piast Bieruń Nowy :
12 2018-10-20 00:00:00 Fortuna Wyry - LKS Łąka :
12 2018-10-20 00:00:00 Sparta Katowice - MK Górnik Katowice :
12 2018-10-20 00:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Pogoń Imielin :
12 2018-10-20 00:00:00 Urania Ruda Śląska - Sokół Wola :
Kolejka 13
13 2018-10-27 15:00:00 Sokół Wola - AKS Mikołów :
13 2018-10-27 00:00:00 Pogoń Imielin - Urania Ruda Śląska :
13 2018-10-27 00:00:00 MK Górnik Katowice - Górnik 09 Mysłowice :
13 2018-10-27 00:00:00 LKS Łąka - Sparta Katowice :
13 2018-10-27 00:00:00 Piast Bieruń Nowy - Fortuna Wyry :
13 2018-10-27 00:00:00 Podlesianka Katowice - LKS Studzienice :
13 2018-10-27 00:00:00 MKS Lędziny - Wyzwolenie Chorzów :
13 2018-10-27 00:00:00 Iskra Pszczyna - Ogrodnik Cielmice :
Kolejka 14
14 2018-11-03 14:00:00 AKS Mikołów - Ogrodnik Cielmice :
14 2018-11-03 00:00:00 Wyzwolenie Chorzów - Iskra Pszczyna :
14 2018-11-03 00:00:00 LKS Studzienice - MKS Lędziny :
14 2018-11-03 00:00:00 Fortuna Wyry - Podlesianka Katowice :
14 2018-11-03 00:00:00 Sparta Katowice - Piast Bieruń Nowy :
14 2018-11-03 00:00:00 Górnik 09 Mysłowice - LKS Łąka :
14 2018-11-03 00:00:00 Urania Ruda Śląska - MK Górnik Katowice :
14 2018-11-03 00:00:00 Sokół Wola - Pogoń Imielin :
Kolejka 15
15 2018-11-10 13:30:00 Pogoń Imielin - AKS Mikołów :
15 2018-11-10 00:00:00 MK Górnik Katowice - Sokół Wola :
15 2018-11-10 00:00:00 LKS Łąka - Urania Ruda Śląska :
15 2018-11-10 00:00:00 Piast Bieruń Nowy - Górnik 09 Mysłowice :
15 2018-11-10 00:00:00 Podlesianka Katowice - Sparta Katowice :
15 2018-11-10 00:00:00 MKS Lędziny - Fortuna Wyry :
15 2018-11-10 00:00:00 Iskra Pszczyna - LKS Studzienice :
15 2018-11-10 00:00:00 Ogrodnik Cielmice - Wyzwolenie Chorzów :

Wspierają nas:

Bank MBS
MOSIR
Vega Sport
CamMedia
LaserCup