PIŁKA NOŻNA

IV LIGA

21.09.2019r, 16:00

Gwarek Ornontowice - AKS Mikołów 

(Ornontowice)

2d 24h 32min 11s

PIŁKA NOŻNA

Klasa A

21.09.2019r, 11:00

Grunwald Ruda Śl. - AKS II Mikołów

(Mikołów)

2d 24h 32min 11s

We wtorek w siedzibie Śląskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się spotkanie organizacyjne z klubami IV ligi.

Na spotkaniu poruszono kilka ważnych dla klubów kwestii, w tym podział na grupy ale także ustalono terminarze rozgrywek w obu śląskich czwartych ligach. Informacją, na którą najbardziej czekali kibice powiatu mikołowskiego było to, czy wszystkie trzy kluby powiatu mikołowskiego znajdą się w tej samej grupie. Niestety, Polonię Łaziska pozostawiono w grupie drugiej a Mikołów zagra w grupie pierwszej z Gwarkiem Ornontowice. Mimo próśb wystosowanych przez nasze kluby do Śląskiego Związku Piłki Nożnej nie udało się nikogo przekonać do zmian. Głównym powodem podziału jest fakt, że Polonia zrzeszona jest w podokręgu tyskim, który został przydzielony do grupy południowej. Podokręgi katowicki (AKS) i zabrzański (Gwarek) przydzielono do grupy północnej.

Początek spotkania był dla naszego klubu miłym zaskoczeniem. Prezes ŚlZPN Henryk Kula wręczył nam bon na kwotę 2000 zł za wygranie ligi okręgowej oraz voucher na kwotę 1000 zł za zajęcie drugiego miejsca w klasyfikacji Pro Junior System. Pierwsze miejsce zajął klub LKS Łąka.

Po rozlosowaniu terminarza grupy pierwszej okazało się, że AKS Mikołów dwa pierwsze mecze rozegra u siebie. 10 sierpnia ze Śląskiem Świętochłowice a tydzień później z Sarmacją Będzin. Ponadto naszymi przeciwnikami będą Gwarek Ornontowice, Unia Dąbrowa Górnicza, Polonia Poraj, Unia Kosztowy, Szombierki Bytom, Warta Zawiercie, Znicz Kłobuck, Ruch Radzionków, Drama Zbrosławice, Slavia Ruda Śląska, RKS Grodziec, Przemsza Siewierz oraz rezerwy ekstraklasowego Rakowa Częstochowa.

TERMINARZE IV LIGI --> http://www.slzpn.katowice.pl/slaski/zpn/aktualnosci/3380/terminarze-iv-ligi-grupy-1-i-2  

RELACJA ze spotkania --> http://www.slzpn.katowice.pl/slaski/zpn/aktualnosci/3381/przedstawiciele-iv-ligowych-druzyny-poznali-sklad-grup-i-terminarz

GALERIA --> http://www.slzpn.katowice.pl/multimedia/galerie/3382/spotkanie-przedstawicieli-klubow-iv-ligowych

zdjęcie: Śląski Związek Piłki Nożnej

Tabela - I zespół

Miejsce Nazwa Mecze Zwy. Rem. Por Br. + Br. - Br. +/- Punkty
1 Szombierki Bytom 6 4 2 0 11 4 7 14
2 Unia Kosztowy 6 3 3 0 16 7 9 12
3 Gwarek Ornontowice 6 3 2 1 14 7 7 11
4 Warta Zawiercie 6 3 1 2 16 12 4 10
5 Ruch Radzionków 6 3 1 2 12 8 4 10
6 Unia Dąbrowa Górnicza 6 3 1 2 7 7 0 10
7 Sarmacja Będzin 6 2 3 1 8 4 4 9
8 MKS Śląsk Świętochłowice 6 2 2 2 7 8 -1 8
9 Przemsza Siewierz 6 2 2 2 11 11 0 8
10 AKS Mikołów 6 2 2 2 7 5 2 8
11 RKS Grodziec 6 2 1 3 9 12 -3 7
12 Znicz Kłobuck 6 2 1 3 6 10 -4 7
13 Slavia Ruda Śląska 6 2 1 3 9 14 -5 7
14 Polonia Poraj 6 1 2 3 5 10 -5 5
15 Raków II Częstochowa 6 1 1 4 10 15 -5 4
16 Drama Zbrosławice 6 0 1 5 6 20 -14 1
awans   spadek

Skład - I zespół

Mateusz Bąk

Michał Biernacki

Robert Brysz

Mateusz Bukowiec

Kamil Drabik

Paweł Drapała

Sebastian Duda

Patryk Durnaś

Przemysław Gałecki

Saba Jikia

Jarosław Kowalski

Mateusz Kruk

Mateusz Kurdziel

Mateusz Majsner

Mateusz Małek

Wojciech Oltman

Michał Pawełczyk

Marcin Piekarz

Piotr Piszczek

Adrian Plasan

Wojciech Przybylski

Mateusz Sikora

Bartosz Soliński

Adrian Sopniewski

Paweł Szary

Łukasz Szczepek

Borys Walczak

Mateusz Zamojda

Terminarz - I zespół

Kolejka Data i czas Mecz Wynik
Kolejka 1
1 2019-08-10 00:00:00 Raków II Częstochowa - Przemsza Siewierz 1 : 1
1 2019-08-10 00:00:00 Drama Zbrosławice - Slavia Ruda Śląska 1 : 3
1 2019-08-10 17:00:00 AKS Mikołów - MKS Śląsk Świętochłowice 0 : 2
1 2019-08-10 00:00:00 Sarmacja Będzin - Unia Dąbrowa Górnicza (wo) 3 : 0
1 2019-08-10 00:00:00 Polonia Poraj - Unia Kosztowy 1 : 1
1 2019-08-10 00:00:00 Szombierki Bytom - Warta Zawiercie 2 : 0
1 2019-08-10 00:00:00 Gwarek Ornontowice - RKS Grodziec 4 : 1
1 2019-08-11 00:00:00 Znicz Kłobuck - Ruch Radzionków 1 : 0
Kolejka 2
2 2019-08-17 00:00:00 MKS Śląsk Świętochłowice - Przemsza Siewierz 2 : 2
2 2019-08-17 00:00:00 RKS Grodziec - Raków II Częstochowa 2 : 1
2 2019-08-17 00:00:00 Slavia Ruda Śląska - Gwarek Ornontowice (wo) 0 : 3
2 2019-08-18 00:00:00 Ruch Radzionków - Drama Zbrosławice 4 : 0
2 2019-08-17 00:00:00 Warta Zawiercie - Znicz Kłobuck 3 : 1
2 2019-08-17 00:00:00 Unia Kosztowy - Szombierki Bytom 0 : 0
2 2019-08-17 00:00:00 Unia Dąbrowa Górnicza - Polonia Poraj 3 : 0
2 2019-08-17 17:00:00 AKS Mikołów - Sarmacja Będzin 0 : 0
Kolejka 3
3 2019-08-24 00:00:00 Sarmacja Będzin - MKS Śląsk Świętochłowice 2 : 0
3 2019-08-25 17:00:00 Polonia Poraj - AKS Mikołów 0 : 2
3 2019-08-24 00:00:00 Szombierki Bytom - Unia Dąbrowa Górnicza 3 : 1
3 2019-08-24 00:00:00 Znicz Kłobuck - Unia Kosztowy 1 : 4
3 2019-08-24 00:00:00 Drama Zbrosławice - Warta Zawiercie 3 : 4
3 2019-08-24 00:00:00 Gwarek Ornontowice - Ruch Radzionków 3 : 1
3 2019-08-24 00:00:00 Raków II Częstochowa - Slavia Ruda Śląska 4 : 1
3 2019-08-24 00:00:00 Przemsza Siewierz - RKS Grodziec 3 : 1
Kolejka 4
4 2019-08-31 00:00:00 MKS Śląsk Świętochłowice - RKS Grodziec 1 : 0
4 2019-08-31 00:00:00 Slavia Ruda Śląska - Przemsza Siewierz 2 : 1
4 2019-08-31 00:00:00 Ruch Radzionków - Raków II Częstochowa 2 : 1
4 2019-09-01 00:00:00 Warta Zawiercie - Gwarek Ornontowice 2 : 2
4 2019-08-31 00:00:00 Unia Kosztowy - Drama Zbrosławice 5 : 1
4 2019-08-24 00:00:00 Unia Dąbrowa Górnicza - Znicz Kłobuck 1 : 0
4 2019-08-31 17:00:00 AKS Mikołów - Szombierki Bytom 1 : 1
4 2019-08-31 00:00:00 Sarmacja Będzin - Polonia Poraj 1 : 1
Kolejka 5
5 2019-09-06 00:00:00 RKS Grodziec - Slavia Ruda Śląska 3 : 1
5 2019-09-07 00:00:00 Przemsza Siewierz - Ruch Radzionków 1 : 3
5 2019-09-07 00:00:00 Drama Zbrosławice - Unia Dąbrowa Górnicza 1 : 1
5 0000-00-00 00:00:00 Polonia Poraj - MKS Śląsk Świętochłowice 2 : 0
5 2019-09-07 00:00:00 Gwarek Ornontowice - Unia Kosztowy 2 : 2
5 2019-09-08 00:00:00 Szombierki Bytom - Sarmacja Będzin 2 : 1
5 2019-09-08 00:00:00 Raków II Częstochowa - Warta Zawiercie 1 : 5
5 2019-09-08 16:00:00 Znicz Kłobuck - AKS Mikołów 2 : 1
Kolejka 6
6 2019-09-14 00:00:00 MKS Śląsk Świętochłowice - Slavia Ruda Śląska 2 : 2
6 2019-09-14 00:00:00 Ruch Radzionków - RKS Grodziec 2 : 2
6 2019-09-14 00:00:00 Warta Zawiercie - Przemsza Siewierz 2 : 3
6 2019-09-14 00:00:00 Unia Kosztowy - Raków II Częstochowa 4 : 2
6 2019-09-14 00:00:00 Unia Dąbrowa Górnicza - Gwarek Ornontowice 1 : 0
6 2019-09-14 16:00:00 AKS Mikołów - Drama Zbrosławice 3 : 0
6 2019-09-14 00:00:00 Sarmacja Będzin - Znicz Kłobuck 1 : 1
6 2019-09-14 00:00:00 Polonia Poraj - Szombierki Bytom 1 : 3
Kolejka 7
7 2019-09-21 00:00:00 Slavia Ruda Śląska - Ruch Radzionków :
7 2019-09-21 00:00:00 Drama Zbrosławice - Sarmacja Będzin :
7 2019-09-21 00:00:00 Znicz Kłobuck - Polonia Poraj :
7 2019-09-21 16:00:00 Gwarek Ornontowice - AKS Mikołów :
7 2019-09-21 00:00:00 Przemsza Siewierz - Unia Kosztowy :
7 2019-09-22 00:00:00 Szombierki Bytom - MKS Śląsk Świętochłowice :
7 2019-09-22 00:00:00 Raków II Częstochowa - Unia Dąbrowa Górnicza :
7 2019-09-21 00:00:00 RKS Grodziec - Warta Zawiercie :
Kolejka 8
8 2019-09-28 00:00:00 MKS Śląsk Świętochłowice - Ruch Radzionków :
8 2019-09-28 00:00:00 Warta Zawiercie - Slavia Ruda Śląska :
8 2019-09-28 00:00:00 Unia Kosztowy - RKS Grodziec :
8 2019-09-28 00:00:00 Unia Dąbrowa Górnicza - Przemsza Siewierz :
8 2019-09-29 11:30:00 Raków II Częstochowa - AKS Mikołów :
8 2019-09-28 00:00:00 Sarmacja Będzin - Gwarek Ornontowice :
8 2019-09-28 00:00:00 Polonia Poraj - Drama Zbrosławice :
8 2019-09-28 00:00:00 Szombierki Bytom - Znicz Kłobuck :
Kolejka 9
9 2019-10-05 00:00:00 Slavia Ruda Śląska - Unia Kosztowy :
9 2019-10-05 00:00:00 Drama Zbrosławice - Szombierki Bytom :
9 2019-10-05 00:00:00 Znicz Kłobuck - MKS Śląsk Świętochłowice :
9 2019-10-05 00:00:00 Gwarek Ornontowice - Polonia Poraj :
9 2019-10-05 15:00:00 Przemsza Siewierz - AKS Mikołów :
9 2019-10-05 00:00:00 RKS Grodziec - Unia Dąbrowa Górnicza :
9 2019-10-05 00:00:00 Ruch Radzionków - Warta Zawiercie :
9 2019-10-06 00:00:00 Raków II Częstochowa - Sarmacja Będzin :
Kolejka 10
10 2019-10-12 00:00:00 MKS Śląsk Świętochłowice - Warta Zawiercie :
10 2019-10-12 00:00:00 Unia Kosztowy - Ruch Radzionków :
10 2019-10-12 00:00:00 Unia Dąbrowa Górnicza - Slavia Ruda Śląska :
10 2019-10-12 15:00:00 AKS Mikołów - RKS Grodziec :
10 2019-10-12 00:00:00 Sarmacja Będzin - Przemsza Siewierz :
10 2019-10-12 00:00:00 Polonia Poraj - Raków II Częstochowa :
10 2019-10-12 00:00:00 Szombierki Bytom - Gwarek Ornontowice :
10 2019-10-12 00:00:00 Znicz Kłobuck - Drama Zbrosławice :
Kolejka 11
11 2019-10-19 11:00:00 Slavia Ruda Śląska - AKS Mikołów :
11 2019-10-19 00:00:00 Drama Zbrosławice - MKS Śląsk Świętochłowice :
11 2019-10-19 00:00:00 Gwarek Ornontowice - Znicz Kłobuck :
11 2019-10-19 00:00:00 Przemsza Siewierz - Polonia Poraj :
11 2019-10-19 00:00:00 RKS Grodziec - Sarmacja Będzin :
11 2019-10-19 00:00:00 Ruch Radzionków - Unia Dąbrowa Górnicza :
11 2019-10-19 00:00:00 Warta Zawiercie - Unia Kosztowy :
11 2019-10-20 00:00:00 Raków II Częstochowa - Szombierki Bytom :
Kolejka 12
12 2019-10-26 00:00:00 Drama Zbrosławice - Gwarek Ornontowice :
12 2019-10-26 00:00:00 Unia Dąbrowa Górnicza - Warta Zawiercie :
12 2019-10-26 14:00:00 AKS Mikołów - Ruch Radzionków :
12 2019-10-26 00:00:00 Sarmacja Będzin - Slavia Ruda Śląska :
12 2019-10-26 00:00:00 Polonia Poraj - RKS Grodziec :
12 2019-10-26 00:00:00 Szombierki Bytom - Przemsza Siewierz :
12 2019-10-26 00:00:00 Znicz Kłobuck - Raków II Częstochowa :
12 2019-10-27 00:00:00 MKS Śląsk Świętochłowice - Unia Kosztowy :
Kolejka 13
13 2019-11-02 00:00:00 Slavia Ruda Śląska - Polonia Poraj :
13 2019-11-02 00:00:00 Gwarek Ornontowice - MKS Śląsk Świętochłowice :
13 2019-11-02 00:00:00 Przemsza Siewierz - Znicz Kłobuck :
13 2019-11-02 00:00:00 RKS Grodziec - Szombierki Bytom :
13 2019-11-02 00:00:00 Ruch Radzionków - Sarmacja Będzin :
13 2019-11-02 14:00:00 Warta Zawiercie - AKS Mikołów :
13 2019-11-02 00:00:00 Unia Kosztowy - Unia Dąbrowa Górnicza :
13 2019-11-03 00:00:00 Raków II Częstochowa - Drama Zbrosławice :
Kolejka 14
14 2019-11-09 00:00:00 Drama Zbrosławice - Przemsza Siewierz :
14 2019-11-09 14:00:00 AKS Mikołów - Unia Kosztowy :
14 2019-11-09 00:00:00 Sarmacja Będzin - Warta Zawiercie :
14 2019-11-09 00:00:00 Polonia Poraj - Ruch Radzionków :
14 2019-11-09 00:00:00 Szombierki Bytom - Slavia Ruda Śląska :
14 2019-11-09 00:00:00 Znicz Kłobuck - RKS Grodziec :
14 2019-11-09 00:00:00 Gwarek Ornontowice - Raków II Częstochowa :
14 2019-11-10 00:00:00 MKS Śląsk Świętochłowice - Unia Dąbrowa Górnicza :
Kolejka 15
15 2019-11-16 00:00:00 Slavia Ruda Śląska - Znicz Kłobuck :
15 2019-11-16 00:00:00 Przemsza Siewierz - Gwarek Ornontowice :
15 2019-11-16 00:00:00 RKS Grodziec - Drama Zbrosławice :
15 2019-11-16 00:00:00 Warta Zawiercie - Polonia Poraj :
15 2019-11-16 00:00:00 Unia Kosztowy - Sarmacja Będzin :
15 2019-11-16 13:30:00 Unia Dąbrowa Górnicza - AKS Mikołów :
15 2019-11-16 00:00:00 Ruch Radzionków - Szombierki Bytom :
15 2019-11-17 00:00:00 Raków II Częstochowa - MKS Śląsk Świętochłowice :

Wspierają nas:

Bank MBS
MOSIR
Vega Sport
CamMedia
Mikołów
FREE TV