PIŁKA NOŻNA

IV LIGA

25.08.2019r, 17:00

Polonia Poraj - AKS Mikołów

(Poraj, ul. Sportowa)

2d 24h 32min 11s

W sparingu ze Spójnią Landek nie zobaczyliśmy nic specjalnego.

Zabrakło tego najważniejszego, czyli bramek. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem choć obie drużyny miały sporo okazji. Trener Molek miał do dyspozycji kilku testowanych zawodników, część z nich zapewne w nadchodzącym sezonie ubierze zielono-białe trykoty. 

W pierwszej połowie na murawie zobaczyliśmy Solińskiego, Gałeckiego, Przybylskiego, Bukowca, Oltmana, Brysza, Zamojdę, Biernackiego i Mazurka oraz zawodników testowanych. W drugiej części pojawili się Piszczek, Majsner, Sopniewski, Drapała, Frankowski, Szczepek i kolejni testowani. 

AKS MIKOŁÓW - SPÓJNIA LANDEK 0:0

 

Tabela - I zespół

Miejsce Nazwa Mecze Zwy. Rem. Por Br. + Br. - Br. +/- Punkty
1 Slavia Ruda Śląska 2 2 0 0 5 2 3 6
2 Sarmacja Będzin 2 1 1 0 3 0 3 4
3 MKS Śląsk Świętochłowice 2 1 1 0 4 2 2 4
4 Szombierki Bytom 2 1 1 0 2 0 2 4
5 Gwarek Ornontowice 2 1 0 1 5 3 2 3
6 Warta Zawiercie 2 1 0 1 3 3 0 3
7 Znicz Kłobuck 2 1 0 1 2 3 -1 3
8 Unia Dąbrowa Górnicza 2 1 0 1 3 3 0 3
9 Ruch Radzionków 2 1 0 1 4 1 3 3
10 RKS Grodziec 2 1 0 1 3 5 -2 3
11 Przemsza Siewierz 2 0 2 0 3 3 0 2
12 Unia Kosztowy 2 0 2 0 1 1 0 2
13 Raków II Częstochowa 2 0 1 1 2 3 -1 1
14 AKS Mikołów 2 0 1 1 0 2 -2 1
15 Polonia Poraj 2 0 1 1 1 4 -3 1
16 Drama Zbrosławice 2 0 0 2 1 7 -6 0
awans   spadek

Skład - I zespół

Mateusz Bąk

Michał Biernacki

Robert Brysz

Mateusz Bukowiec

Kamil Drabik

Paweł Drapała

Sebastian Duda

Patryk Durnaś

Przemysław Gałecki

Saba Jikia

Jarosław Kowalski

Mateusz Kruk

Mateusz Kurdziel

Mateusz Majsner

Mateusz Małek

Wojciech Oltman

Michał Pawełczyk

Marcin Piekarz

Piotr Piszczek

Adrian Plasan

Wojciech Przybylski

Mateusz Sikora

Bartosz Soliński

Adrian Sopniewski

Paweł Szary

Łukasz Szczepek

Borys Walczak

Mateusz Zamojda

Terminarz - I zespół

Kolejka Data i czas Mecz Wynik
Kolejka 1
1 2019-08-10 00:00:00 Raków II Częstochowa - Przemsza Siewierz 1 : 1
1 2019-08-10 00:00:00 Drama Zbrosławice - Slavia Ruda Śląska 1 : 3
1 2019-08-10 17:00:00 AKS Mikołów - MKS Śląsk Świętochłowice 0 : 2
1 2019-08-10 00:00:00 Sarmacja Będzin - Unia Dąbrowa Górnicza (wo) 3 : 0
1 2019-08-10 00:00:00 Polonia Poraj - Unia Kosztowy 1 : 1
1 2019-08-10 00:00:00 Szombierki Bytom - Warta Zawiercie 2 : 0
1 2019-08-10 00:00:00 Gwarek Ornontowice - RKS Grodziec 4 : 1
1 2019-08-11 00:00:00 Znicz Kłobuck - Ruch Radzionków 1 : 0
Kolejka 2
2 2019-08-17 00:00:00 MKS Śląsk Świętochłowice - Przemsza Siewierz 2 : 2
2 2019-08-17 00:00:00 RKS Grodziec - Raków II Częstochowa 2 : 1
2 2019-08-17 00:00:00 Slavia Ruda Śląska - Gwarek Ornontowice 2 : 1
2 2019-08-18 00:00:00 Ruch Radzionków - Drama Zbrosławice 4 : 0
2 2019-08-17 00:00:00 Warta Zawiercie - Znicz Kłobuck 3 : 1
2 2019-08-17 00:00:00 Unia Kosztowy - Szombierki Bytom 0 : 0
2 2019-08-17 00:00:00 Unia Dąbrowa Górnicza - Polonia Poraj 3 : 0
2 2019-08-17 17:00:00 AKS Mikołów - Sarmacja Będzin 0 : 0
Kolejka 3
3 2019-08-24 00:00:00 Sarmacja Będzin - MKS Śląsk Świętochłowice :
3 2019-08-25 17:00:00 Polonia Poraj - AKS Mikołów :
3 2019-08-24 00:00:00 Szombierki Bytom - Unia Dąbrowa Górnicza :
3 2019-08-24 00:00:00 Znicz Kłobuck - Unia Kosztowy :
3 2019-08-24 00:00:00 Drama Zbrosławice - Warta Zawiercie :
3 2019-08-24 00:00:00 Gwarek Ornontowice - Ruch Radzionków :
3 2019-08-24 00:00:00 Raków II Częstochowa - Slavia Ruda Śląska :
3 2019-08-24 00:00:00 Przemsza Siewierz - RKS Grodziec :
Kolejka 4
4 2019-08-31 00:00:00 MKS Śląsk Świętochłowice - RKS Grodziec :
4 2019-08-31 00:00:00 Slavia Ruda Śląska - Przemsza Siewierz :
4 2019-08-31 00:00:00 Ruch Radzionków - Raków II Częstochowa :
4 2019-09-01 00:00:00 Warta Zawiercie - Gwarek Ornontowice :
4 2019-08-31 00:00:00 Unia Kosztowy - Drama Zbrosławice :
4 2019-08-24 00:00:00 Unia Dąbrowa Górnicza - Znicz Kłobuck :
4 2019-08-31 17:00:00 AKS Mikołów - Szombierki Bytom :
4 2019-08-31 00:00:00 Sarmacja Będzin - Polonia Poraj :

Wspierają nas:

Bank MBS
MOSIR
Vega Sport
CamMedia
Mikołów
FREE TV