PIŁKA NOŻNA

IV LIGA gr 1. - KOLEJKA 33

05.06.2021r, 17:00

AKS Mikołów - Gwarek Ornontowice

2d 24h 32min 11s

"Drużyna mocno się napracowała, żeby w tym meczu zapunktować..." 

Niestety, pierwszy mecz rundy rewanżowej nie zakończył się zdobyczą punktową gospodarzy i z Mikołowa w dobrych nastrojach wracali goście z Jaworzna. Mimo ogromnej przewagi mikołowian piłkarze Szczakowianki zdołali wykorzystać błędy podopiecznych trenera Wolaka i wzbogacili się o 3 punkty. Już w 4. minucie jaworznianie wyszli na prowadzenie. Piłkę na środku boiska fatalnie podawał w kierunku obrońców Waśkiewicz, podanie przejął doświadczony zawodnik Jaworzna a zarazem grający trener, Paweł Cygnar i widząc wysuniętego z bramki Solińskiego natychmiast posłał futbolówkę ponad nim w kierunku mikołowskiej bramki. Zaskoczony "Solin" próbował ją jeszcze wybić lecz po jego ofiarnej interwencji futbolówka i tak zatrzepotała w siatce. AKS mógł doprowadzić do wyrównania w 12 minucie, wówczas przejętą w polu karnym piłkę dostał Tsuleiskiri, zauważył lepiej ustawionego Zamojdę, który oddał płaski strzał lecz piłkę z linii zdołał wybić obrońca Szczakowianki. Wraz z upływem czasu dominującą na boisku pozycję pokazywali gospodarze co doprowadziło do wyrównania. W 39 minucie do dośrodkowania Bąka wyskoczył Tsuleiskiri mijając się jednak z piłką, którą do bramki Gargasza skierował ustawiony tuż za Gruzinem Kordian Rusz. 5 minut później okazję na zdobycie bramki miał Waśkiewicz jednak po efektownym przełożeniu piłki na lewą nogę i zgubieniu interweniującego wślizgiem obrońcy z odległości 6 metrów trafił w poprzeczkę. Drugą połowę lepiej rozpoczęli nasi zawodnicy, choć przyznać trzeba, że gra się wyrównała. Więcej akcji przeprowadzili jednak podopieczni trenera Wolaka ale nie dało to pożądanego efektu. Niestety w 60 minucie goście przeprowadzili swoją kolejną i niestety tragiczną w skutkach dla Mikołowa akcję. Niepilnowanego Budaka w polu karnym dostrzegł Marędowski i posłał do niego piłkę a ten pierwszy nie miał problemu z pokonaniem z najbliższej odległości Solińskiego. Mimo usilnych prób naszych zawodników wynik na tablicy świetlnej już się nie zmienił. 

"Na pewno szkoda straconych w dzisiejszym meczu punktów. Nasza drużyna pokazała dzisiaj, że potrafi operować piłką i stwarzać sobie groźne sytuacje. Niestety potwierdza się, że jeśli nie strzelamy w stu procentowych sytuacjach to narażamy się na kontrataki przeciwników oraz to, że pojedynczy błąd może decydować o przebiegu całego spotkania. Obie bramka dla przeciwników nie padły po składnych akcjach a były konsekwencją naszych błędów i tego na pewno bardzo szkoda. Drużyna mocno się napracowała, żeby w tym meczu zapunktować. W przerwie meczu w szatni powiedziałem chłopakom, że głowy muszą być uniesione do góry bo robiliśmy wszystko aby przechylić szalę zwycięstwa na naszą stronę. Niestety w tym meczu się nie udało i teraz musimy dalej pracować nad tym, aby w kolejnych meczach nie przytrafiały nam się momenty dezorientacji i dekoncentracji żeby móc patrzeć w górę tabeli a nie za swoje plecy. Czy przeciwnicy zasłużyli na 3 punkty? Uważam, że nasza drużyna zagrała lepsze spotkanie ale piłka nożna jest taką grą, w której rozliczamy wszystkich z tego, co po ostatnim gwizdku sędziego świeci się na tablicy z wynikiem. Dzisiaj przeciwnicy strzelili o jedną bramkę więcej od nas i niestety to oni ten mecz wygrali." skomentował trener Tomasz Wolak.         

 

AKS Mikołów - Szczakowianka Jaworzno 1:2 (1:1)

Bramki: Kordian Rusz 39' - Paweł Cygnar 4', Maciej Kurzawa 60'

Skład AKS: Bartosz Soliński - Przemysław Gałecki [kpt], Giorgi Tsuleiskiri (75' Mateusz Majsner), Wojciech Przybylski, Kordian Rusz, Mateusz Zamojda, Bartosz Waśkiewicz (85' Jacek Wujec), Tomasz Tabiś, Marcin Piekarz, Maciej Niesyto (85' Jan Januszek), Mateusz Bąk. Na ławce rezerwowych pozostali: Łukasz Szczepek, Michał Pawełczyk, Bartłomiej Piworowicz, Borys Walczak. Trener: Tomasz Wolak

Kolejne spotkanie AKS Mikołów rozegra 20 marca również na własnym obiekcie, o godzinie 15:30  podejmie siewierską Przemszę. 

Tabela - I zespół

Miejsce Nazwa Mecze Zwy. Rem. Por Br. + Br. - Br. +/- Punkty
1 Raków II Częstochowa 30 20 6 4 66 20 46 66
2 Znicz Kłobuck 29 18 3 8 59 29 30 57
3 Unia Dąbrowa Górnicza 29 15 6 8 48 39 9 51
4 Ruch Radzionków 29 15 5 9 46 34 12 50
5 Warta Zawiercie 30 14 8 8 64 37 27 50
6 Szombierki Bytom 29 12 6 11 40 41 -1 42
7 MKS Myszków 29 12 5 12 40 42 -2 41
8 Polonia Łaziska Górne 29 12 5 12 47 62 -15 41
9 Unia Kosztowy 29 11 7 11 52 51 1 40
10 Szczakowianka Jaworzno 29 11 4 14 50 61 -11 37
11 Gwarek Ornontowice 29 11 4 14 39 41 -2 37
12 Sarmacja Będzin 30 10 6 14 37 43 -6 36
13 AKS Mikołów 29 9 8 12 32 34 -2 35
14 Śląsk Świętochłowice 29 10 5 14 41 51 -10 35
15 Przemsza Siewierz 29 9 8 12 35 40 -5 35
16 Drama Zbrosławice 29 9 6 14 44 51 -7 33
17 RKS Grodziec 29 3 2 24 26 90 -64 11
awans   spadek

Skład - I zespół

Mateusz Bąk

Michał Biernacki

Przemysław Gałecki

Jan Januszek

Mateusz Majsner

Maciej Niesyto

Wojciech Oltman

Michał Pawełczyk

Marcin Piekarz

Bartłomiej Piworowicz

Wojciech Przybylski

Kordian Rusz

Mateusz Sikora

Bartosz Soliński

Adrian Sopniewski

Michał Staszowski

Łukasz Szczepek

Tomasz Tabiś

Giorgi Tsuleiskiri

Borys Walczak

Bartosz Waśkiewicz

Jacek Wujec

Mateusz Zamojda

Terminarz - I zespół

Kolejka Data i czas Mecz Wynik
Kolejka 1
1 2020-07-25 00:00:00 Polonia Łaziska Górne - Przemsza Siewierz 1 : 3
1 2020-07-25 00:00:00 Szombierki Bytom - Ruch Radzionków 2 : 1
1 2020-07-25 00:00:00 Znicz Kłobuck - Sarmacja Będzin 1 : 0
1 2020-07-25 00:00:00 Śląsk Świętochłowice - Warta Zawiercie 1 : 1
1 2020-07-25 00:00:00 RKS Grodziec - Raków II Częstochowa 0 : 1
1 2020-07-25 00:00:00 Gwarek Ornontowice - Unia Dąbrowa Górnicza 1 : 1
1 2020-07-25 00:00:00 Drama Zbrosławice - Unia Kosztowy 0 : 5
1 2020-07-25 17:00:00 Szczakowianka Jaworzno - AKS Mikołów 1 : 1
Kolejka 2
2 2020-08-01 17:00:00 Przemsza Siewierz - AKS Mikołów 0 : 0
2 2020-08-01 00:00:00 Unia Kosztowy - Szczakowianka Jaworzno 1 : 2
2 2020-08-01 00:00:00 Unia Dąbrowa Górnicza - Drama Zbrosławice 0 : 0
2 2020-08-02 00:00:00 Raków II Częstochowa - Gwarek Ornontowice 1 : 1
2 2020-07-31 00:00:00 Warta Zawiercie - RKS Grodziec (wo) 3 : 0
2 2020-08-01 00:00:00 Sarmacja Będzin - Śląsk Świętochłowice 1 : 2
2 2020-08-01 00:00:00 MKS Myszków - Znicz Kłobuck 0 : 0
2 2020-08-02 00:00:00 Polonia Łaziska Górne - Szombierki Bytom 4 : 2
Kolejka 3
3 2020-08-08 00:00:00 Szombierki Bytom - Przemsza Siewierz 0 : 0
3 2020-08-08 00:00:00 Znicz Kłobuck - Ruch Radzionków 4 : 1
3 2020-11-28 00:00:00 Śląsk Świętochłowice - MKS Myszków 0 : 1
3 2020-08-08 00:00:00 RKS Grodziec - Sarmacja Będzin 1 : 1
3 2020-08-08 00:00:00 Gwarek Ornontowice - Warta Zawiercie 2 : 3
3 2020-08-08 00:00:00 Drama Zbrosławice - Raków II Częstochowa 0 : 2
3 2020-08-08 00:00:00 Szczakowianka Jaworzno - Unia Dąbrowa Górnicza 2 : 1
3 2020-08-08 11:00:00 AKS Mikołów - Unia Kosztowy 0 : 4
Kolejka 4
4 2020-08-14 00:00:00 Ruch Radzionków - Śląsk Świętochłowice 1 : 0
4 2020-08-15 00:00:00 Przemsza Siewierz - Unia Kosztowy 1 : 5
4 2020-08-14 17:30:00 Unia Dąbrowa Górnicza - AKS Mikołów 1 : 0
4 2020-08-15 00:00:00 Warta Zawiercie - Drama Zbrosławice 2 : 1
4 2020-08-15 00:00:00 Sarmacja Będzin - Gwarek Ornontowice 1 : 2
4 2020-08-15 00:00:00 MKS Myszków - RKS Grodziec 3 : 1
4 2020-08-16 00:00:00 Raków II Częstochowa - Szczakowianka Jaworzno 1 : 0
4 2020-08-16 00:00:00 Polonia Łaziska Górne - Znicz Kłobuck 1 : 1
Kolejka 5
5 2020-08-22 00:00:00 Drama Zbrosławice - Sarmacja Będzin 1 : 2
5 2020-08-22 00:00:00 Znicz Kłobuck - Szombierki Bytom 1 : 0
5 2020-08-22 00:00:00 Śląsk Świętochłowice - Polonia Łaziska Górne 0 : 1
5 2020-08-22 00:00:00 RKS Grodziec - Ruch Radzionków 4 : 2
5 2020-08-22 00:00:00 Gwarek Ornontowice - MKS Myszków 2 : 0
5 2020-08-22 00:00:00 Szczakowianka Jaworzno - Warta Zawiercie 0 : 5
5 2020-08-22 17:00:00 AKS Mikołów - Raków II Częstochowa 0 : 1
5 2020-08-22 00:00:00 Unia Kosztowy - Unia Dąbrowa Górnicza 1 : 0
Kolejka 6
6 2020-08-29 00:00:00 Przemsza Siewierz - Unia Dąbrowa Górnicza 2 : 3
6 2020-08-29 17:00:00 Warta Zawiercie - AKS Mikołów 2 : 0
6 2020-08-29 00:00:00 Sarmacja Będzin - Szczakowianka Jaworzno 2 : 0
6 2020-08-29 00:00:00 MKS Myszków - Drama Zbrosławice 6 : 3
6 2020-08-29 00:00:00 Ruch Radzionków - Gwarek Ornontowice 3 : 1
6 2020-08-29 00:00:00 Szombierki Bytom - Śląsk Świętochłowice 2 : 3
6 2020-08-29 00:00:00 Raków II Częstochowa - Unia Kosztowy 2 : 0
6 2020-08-30 00:00:00 Polonia Łaziska Górne - RKS Grodziec 3 : 0
Kolejka 7
7 2020-09-05 00:00:00 Drama Zbrosławice - Ruch Radzionków 1 : 3
7 2020-09-05 00:00:00 Znicz Kłobuck - Przemsza Siewierz 1 : 2
7 2020-09-05 00:00:00 RKS Grodziec - Szombierki Bytom 0 : 2
7 2020-09-05 00:00:00 Gwarek Ornontowice - Polonia Łaziska Górne 2 : 3
7 2020-09-05 00:00:00 Szczakowianka Jaworzno - MKS Myszków 4 : 2
7 2020-09-05 00:00:00 AKS Mikołów - Sarmacja Będzin 0 : 0
7 2020-09-05 00:00:00 Unia Kosztowy - Warta Zawiercie 4 : 2
7 2020-09-05 00:00:00 Unia Dąbrowa Górnicza - Raków II Częstochowa 2 : 0
Kolejka 8
8 2020-09-12 00:00:00 Przemsza Siewierz - Raków II Częstochowa 0 : 0
8 2020-09-12 00:00:00 Warta Zawiercie - Unia Dąbrowa Górnicza 3 : 0
8 2020-09-12 00:00:00 Sarmacja Będzin - Unia Kosztowy 1 : 2
8 2020-09-12 16:00:00 MKS Myszków - AKS Mikołów 0 : 2
8 2020-09-12 00:00:00 Ruch Radzionków - Szczakowianka Jaworzno 3 : 0
8 2020-09-12 00:00:00 Szombierki Bytom - Gwarek Ornontowice 0 : 1
8 2020-09-12 00:00:00 Znicz Kłobuck - Śląsk Świętochłowice 5 : 1
8 2020-09-13 00:00:00 Polonia Łaziska Górne - Drama Zbrosławice 3 : 2
Kolejka 9
9 2020-09-19 00:00:00 Drama Zbrosławice - Szombierki Bytom 2 : 0
9 2020-09-19 00:00:00 Śląsk Świętochłowice - Przemsza Siewierz 1 : 0
9 2020-09-19 00:00:00 RKS Grodziec - Znicz Kłobuck 2 : 1
9 2020-09-19 00:00:00 Szczakowianka Jaworzno - Polonia Łaziska Górne 2 : 2
9 2020-09-19 16:00:00 AKS Mikołów - Ruch Radzionków 0 : 0
9 2020-09-19 00:00:00 Unia Kosztowy - MKS Myszków 3 : 1
9 2020-09-19 00:00:00 Unia Dąbrowa Górnicza - Sarmacja Będzin 2 : 1
9 2020-09-20 00:00:00 Raków II Częstochowa - Warta Zawiercie 1 : 1
Kolejka 10
10 2020-09-26 00:00:00 Przemsza Siewierz - Warta Zawiercie 0 : 4
10 2020-09-26 00:00:00 Sarmacja Będzin - Raków II Częstochowa 3 : 2
10 2020-09-26 00:00:00 MKS Myszków - Unia Dąbrowa Górnicza 0 : 1
10 2020-09-26 00:00:00 Ruch Radzionków - Unia Kosztowy 0 : 2
10 2020-09-26 00:00:00 Szombierki Bytom - Szczakowianka Jaworzno 2 : 2
10 2020-09-26 00:00:00 Znicz Kłobuck - Gwarek Ornontowice 0 : 2
10 2020-09-26 00:00:00 Śląsk Świętochłowice - RKS Grodziec 2 : 1
10 2020-09-27 16:00:00 Polonia Łaziska Górne - AKS Mikołów 1 : 3
Kolejka 11
11 2020-10-03 00:00:00 Drama Zbrosławice - Znicz Kłobuck 1 : 4
11 2020-10-03 00:00:00 RKS Grodziec - Przemsza Siewierz 1 : 3
11 2020-10-03 00:00:00 Gwarek Ornontowice - Śląsk Świętochłowice 3 : 2
11 2020-10-03 15:00:00 AKS Mikołów - Szombierki Bytom 1 : 0
11 2020-10-03 00:00:00 Unia Kosztowy - Polonia Łaziska Górne 2 : 1
11 2020-10-03 00:00:00 Unia Dąbrowa Górnicza - Ruch Radzionków 3 : 0
11 2020-10-03 00:00:00 Warta Zawiercie - Sarmacja Będzin 0 : 0
11 2020-10-04 00:00:00 Raków II Częstochowa - MKS Myszków 1 : 0
Kolejka 12
12 2020-10-10 00:00:00 Przemsza Siewierz - Sarmacja Będzin 0 : 2
12 2020-10-10 00:00:00 MKS Myszków - Warta Zawiercie 1 : 0
12 2020-10-10 00:00:00 Ruch Radzionków - Raków II Częstochowa 1 : 0
12 2020-11-11 00:00:00 Polonia Łaziska Górne - Unia Dąbrowa Górnicza 0 : 5
12 2020-10-10 00:00:00 Szombierki Bytom - Unia Kosztowy 3 : 1
12 2020-10-10 00:00:00 Znicz Kłobuck - Szczakowianka Jaworzno 3 : 2
12 2020-10-10 00:00:00 Śląsk Świętochłowice - Drama Zbrosławice 2 : 2
12 2020-10-10 00:00:00 RKS Grodziec - Gwarek Ornontowice 1 : 2
Kolejka 13
13 2020-11-11 00:00:00 Drama Zbrosławice - RKS Grodziec 2 : 2
13 2020-10-17 00:00:00 Gwarek Ornontowice - Przemsza Siewierz 1 : 2
13 2020-10-17 00:00:00 Szczakowianka Jaworzno - Śląsk Świętochłowice 3 : 3
13 2020-10-17 15:00:00 AKS Mikołów - Znicz Kłobuck 3 : 1
13 2020-10-17 00:00:00 Unia Dąbrowa Górnicza - Szombierki Bytom 0 : 1
13 2020-11-21 00:00:00 Warta Zawiercie - Ruch Radzionków 2 : 2
13 2020-11-11 00:00:00 Sarmacja Będzin - MKS Myszków 6 : 2
13 2020-10-18 00:00:00 Raków II Częstochowa - Polonia Łaziska Górne 5 : 0
Kolejka 14
14 2020-11-28 00:00:00 Przemsza Siewierz - MKS Myszków 0 : 2
14 2020-11-04 00:00:00 Ruch Radzionków - Sarmacja Będzin 2 : 0
14 2020-10-24 00:00:00 Polonia Łaziska Górne - Warta Zawiercie 1 : 4
14 2020-10-24 00:00:00 Szombierki Bytom - Raków II Częstochowa 1 : 1
14 2020-10-24 00:00:00 Znicz Kłobuck - Unia Kosztowy 1 : 2
14 2020-11-11 11:00:00 Śląsk Świętochłowice - AKS Mikołów 2 : 0
14 2020-10-24 00:00:00 RKS Grodziec - Szczakowianka Jaworzno 0 : 4
14 2020-10-24 00:00:00 Gwarek Ornontowice - Drama Zbrosławice 2 : 0
Kolejka 15
15 2020-10-31 00:00:00 Drama Zbrosławice - Przemsza Siewierz 0 : 0
15 2020-10-31 00:00:00 Szczakowianka Jaworzno - Gwarek Ornontowice 1 : 0
15 2020-10-31 14:00:00 AKS Mikołów - RKS Grodziec 6 : 0
15 2020-11-21 00:00:00 Unia Kosztowy - Śląsk Świętochłowice 1 : 1
15 2020-10-31 00:00:00 Unia Dąbrowa Górnicza - Znicz Kłobuck 2 : 1
15 2020-10-31 00:00:00 Warta Zawiercie - Szombierki Bytom 4 : 0
15 2020-10-31 00:00:00 Sarmacja Będzin - Polonia Łaziska Górne 1 : 1
15 2020-12-05 00:00:00 MKS Myszków - Ruch Radzionków 0 : 2
Kolejka 16
16 2020-11-07 00:00:00 Drama Zbrosławice - Szczakowianka Jaworzno 5 : 1
16 2020-11-07 00:00:00 Przemsza Siewierz - Ruch Radzionków 1 : 0
16 2021-03-06 00:00:00 Polonia Łaziska Górne - MKS Myszków 0 : 0
16 2020-11-07 00:00:00 Szombierki Bytom - Sarmacja Będzin 2 : 1
16 2020-11-21 00:00:00 Znicz Kłobuck - Raków II Częstochowa 1 : 3
16 2020-11-07 00:00:00 Śląsk Świętochłowice - Unia Dąbrowa Górnicza 2 : 3
16 2020-11-07 00:00:00 RKS Grodziec - Unia Kosztowy 0 : 5
16 2020-11-07 14:00:00 Gwarek Ornontowice - AKS Mikołów 1 : 1
Kolejka 17
17 2020-11-14 00:00:00 Szczakowianka Jaworzno - Przemsza Siewierz 3 : 1
17 2020-11-14 13:30:00 AKS Mikołów - Drama Zbrosławice 0 : 0
17 2020-11-14 00:00:00 Unia Kosztowy - Gwarek Ornontowice 0 : 2
17 2020-11-14 00:00:00 Unia Dąbrowa Górnicza - RKS Grodziec 4 : 1
17 2020-11-28 00:00:00 Warta Zawiercie - Znicz Kłobuck 1 : 1
17 2020-11-14 00:00:00 MKS Myszków - Szombierki Bytom 2 : 3
17 2020-11-28 00:00:00 Ruch Radzionków - Polonia Łaziska Górne 4 : 0
17 2020-11-15 00:00:00 Raków II Częstochowa - Śląsk Świętochłowice 3 : 0
Kolejka 18
18 2021-03-13 00:00:00 Warta Zawiercie - Śląsk Świętochłowice 3 : 1
18 2021-03-13 00:00:00 Unia Dąbrowa Górnicza - Gwarek Ornontowice 2 : 0
18 2021-03-13 00:00:00 Przemsza Siewierz - Polonia Łaziska Górne 1 : 4
18 2021-03-13 00:00:00 Ruch Radzionków - Szombierki Bytom 0 : 0
18 2021-03-13 00:00:00 Sarmacja Będzin - Znicz Kłobuck 0 : 1
18 2021-03-13 00:00:00 Unia Kosztowy - Drama Zbrosławice 2 : 2
18 2021-03-13 15:00:00 AKS Mikołów - Szczakowianka Jaworzno 1 : 2
18 2021-03-14 00:00:00 Raków II Częstochowa - RKS Grodziec 3 : 0
Kolejka 19
19 2021-03-20 00:00:00 Szombierki Bytom - Polonia Łaziska Górne 1 : 3
19 2021-03-20 00:00:00 Drama Zbrosławice - Unia Dąbrowa Górnicza 1 : 2
19 2021-03-20 15:30:00 AKS Mikołów - Przemsza Siewierz 2 : 0
19 2021-03-20 00:00:00 Szczakowianka Jaworzno - Unia Kosztowy 5 : 0
19 2021-03-20 00:00:00 Gwarek Ornontowice - Raków II Częstochowa 0 : 1
19 2021-03-20 00:00:00 RKS Grodziec - Warta Zawiercie 1 : 9
19 2021-03-20 00:00:00 Śląsk Świętochłowice - Sarmacja Będzin 1 : 0
19 2021-03-20 00:00:00 Znicz Kłobuck - MKS Myszków 2 : 1
Kolejka 20
20 2021-03-27 00:00:00 Unia Dąbrowa Górnicza - Szczakowianka Jaworzno 4 : 3
20 2021-03-27 00:00:00 Przemsza Siewierz - Szombierki Bytom 1 : 1
20 2021-03-27 00:00:00 Ruch Radzionków - Znicz Kłobuck 1 : 0
20 2021-03-27 00:00:00 MKS Myszków - Śląsk Świętochłowice 1 : 4
20 2021-03-27 00:00:00 Sarmacja Będzin - RKS Grodziec 3 : 1
20 2021-03-27 00:00:00 Warta Zawiercie - Gwarek Ornontowice 0 : 1
20 2021-03-27 15:30:00 Unia Kosztowy - AKS Mikołów 1 : 1
20 2021-03-28 00:00:00 Raków II Częstochowa - Drama Zbrosławice 2 : 1
Kolejka 21
21 2021-04-03 00:00:00 Drama Zbrosławice - Warta Zawiercie 2 : 0
21 2021-04-03 00:00:00 Unia Kosztowy - Przemsza Siewierz 1 : 1
21 2021-04-03 13:00:00 AKS Mikołów - Unia Dąbrowa Górnicza 3 : 2
21 2021-04-03 00:00:00 Szczakowianka Jaworzno - Raków II Częstochowa 0 : 2
21 2021-04-03 00:00:00 Gwarek Ornontowice - Sarmacja Będzin 2 : 1
21 2021-04-03 00:00:00 RKS Grodziec - MKS Myszków 0 : 3
21 2021-04-03 00:00:00 Śląsk Świętochłowice - Ruch Radzionków 0 : 0
21 2021-04-03 00:00:00 Znicz Kłobuck - Polonia Łaziska Górne 4 : 0
Kolejka 22
22 2021-04-10 00:00:00 Unia Dąbrowa Górnicza - Unia Kosztowy 2 : 2
22 2021-04-10 00:00:00 Szombierki Bytom - Znicz Kłobuck 0 : 2
22 2021-04-10 00:00:00 Polonia Łaziska Górne - Śląsk Świętochłowice 3 : 2
22 2021-04-10 00:00:00 Ruch Radzionków - RKS Grodziec 3 : 0
22 2021-04-10 00:00:00 MKS Myszków - Gwarek Ornontowice 3 : 1
22 2021-04-10 00:00:00 Sarmacja Będzin - Drama Zbrosławice 1 : 0
22 2021-04-10 00:00:00 Warta Zawiercie - Szczakowianka Jaworzno 0 : 2
22 2021-04-11 12:00:00 Raków II Częstochowa - AKS Mikołów 3 : 0
Kolejka 23
23 2021-04-17 00:00:00 Unia Dąbrowa Górnicza - Przemsza Siewierz 0 : 2
23 2021-04-17 00:00:00 Drama Zbrosławice - MKS Myszków 1 : 3
23 2021-04-17 00:00:00 Unia Kosztowy - Raków II Częstochowa 1 : 7
23 2021-04-17 17:00:00 AKS Mikołów - Warta Zawiercie 1 : 3
23 2021-04-17 00:00:00 Szczakowianka Jaworzno - Sarmacja Będzin 3 : 0
23 2021-04-17 00:00:00 Gwarek Ornontowice - Ruch Radzionków 1 : 2
23 2021-04-17 00:00:00 RKS Grodziec - Polonia Łaziska Górne 2 : 5
23 2021-04-17 00:00:00 Śląsk Świętochłowice - Szombierki Bytom 0 : 1
Kolejka 24
24 2021-04-24 00:00:00 Przemsza Siewierz - Znicz Kłobuck 1 : 2
24 2021-04-24 00:00:00 Szombierki Bytom - RKS Grodziec 2 : 1
24 2021-04-24 00:00:00 Polonia Łaziska Górne - Gwarek Ornontowice 2 : 0
24 2021-04-24 00:00:00 Ruch Radzionków - Drama Zbrosławice 1 : 2
24 2021-04-24 00:00:00 MKS Myszków - Szczakowianka Jaworzno 2 : 0
24 2021-04-24 17:00:00 Sarmacja Będzin - AKS Mikołów 1 : 1
24 2021-04-24 00:00:00 Warta Zawiercie - Unia Kosztowy 4 : 1
24 2021-04-25 00:00:00 Raków II Częstochowa - Unia Dąbrowa Górnicza 5 : 1
Kolejka 25
25 2021-05-01 00:00:00 Unia Dąbrowa Górnicza - Warta Zawiercie 3 : 2
25 2021-05-01 00:00:00 Drama Zbrosławice - Polonia Łaziska Górne 4 : 0
25 2021-05-01 00:00:00 Unia Kosztowy - Sarmacja Będzin 1 : 2
25 2021-05-01 17:00:00 AKS Mikołów - MKS Myszków 0 : 1
25 2021-05-01 00:00:00 Szczakowianka Jaworzno - Ruch Radzionków 1 : 2
25 2021-05-01 00:00:00 Gwarek Ornontowice - Szombierki Bytom 2 : 0
25 2021-05-01 00:00:00 Śląsk Świętochłowice - Znicz Kłobuck 0 : 4
25 2021-05-02 00:00:00 Raków II Częstochowa - Przemsza Siewierz 0 : 0
Kolejka 26
26 2021-05-05 00:00:00 Przemsza Siewierz - Śląsk Świętochłowice 4 : 1
26 2021-05-05 00:00:00 Znicz Kłobuck - RKS Grodziec 3 : 0
26 2021-05-05 00:00:00 Szombierki Bytom - Drama Zbrosławice 1 : 2
26 2021-05-05 00:00:00 Polonia Łaziska Górne - Szczakowianka Jaworzno 3 : 1
26 2021-05-05 19:00:00 Ruch Radzionków - AKS Mikołów 2 : 0
26 2021-05-05 00:00:00 MKS Myszków - Unia Kosztowy 1 : 1
26 2021-05-05 00:00:00 Sarmacja Będzin - Unia Dąbrowa Górnicza 1 : 1
26 2021-05-05 00:00:00 Warta Zawiercie - Raków II Częstochowa 1 : 1
Kolejka 27
27 2021-05-08 00:00:00 Unia Dąbrowa Górnicza - MKS Myszków 0 : 0
27 2021-05-08 00:00:00 Warta Zawiercie - Przemsza Siewierz 0 : 4
27 2021-05-08 00:00:00 Unia Kosztowy - Ruch Radzionków 0 : 2
27 2021-05-08 17:00:00 AKS Mikołów - Polonia Łaziska Górne 4 : 0
27 2021-05-08 00:00:00 Szczakowianka Jaworzno - Szombierki Bytom 1 : 3
27 2021-05-08 00:00:00 Gwarek Ornontowice - Znicz Kłobuck 1 : 2
27 2021-05-08 00:00:00 RKS Grodziec - Śląsk Świętochłowice 2 : 3
27 2021-05-09 00:00:00 Raków II Częstochowa - Sarmacja Będzin 6 : 1
Kolejka 28
28 2021-05-15 00:00:00 Przemsza Siewierz - RKS Grodziec 4 : 1
28 2021-05-15 00:00:00 Śląsk Świętochłowice - Gwarek Ornontowice 2 : 1
28 2021-05-15 00:00:00 Znicz Kłobuck - Drama Zbrosławice 3 : 0
28 2021-05-16 11:00:00 Szombierki Bytom - AKS Mikołów 2 : 1
28 2021-05-15 00:00:00 Polonia Łaziska Górne - Unia Kosztowy 3 : 1
28 2021-05-15 00:00:00 Ruch Radzionków - Unia Dąbrowa Górnicza 1 : 1
28 2021-05-15 00:00:00 MKS Myszków - Raków II Częstochowa 0 : 3
28 2021-05-15 00:00:00 Sarmacja Będzin - Warta Zawiercie 0 : 1
Kolejka 29
29 2021-05-22 00:00:00 Unia Dąbrowa Górnicza - Polonia Łaziska Górne 2 : 1
29 2021-05-22 00:00:00 Drama Zbrosławice - Śląsk Świętochłowice 2 : 0
29 2021-05-22 00:00:00 Sarmacja Będzin - Przemsza Siewierz 1 : 0
29 2021-05-22 00:00:00 Warta Zawiercie - MKS Myszków 1 : 1
29 2021-05-22 00:00:00 Unia Kosztowy - Szombierki Bytom 2 : 2
29 2021-05-22 00:00:00 Szczakowianka Jaworzno - Znicz Kłobuck 1 : 5
29 2021-05-22 00:00:00 Gwarek Ornontowice - RKS Grodziec 1 : 2
29 2021-05-22 00:00:00 Raków II Częstochowa - Ruch Radzionków 4 : 1
Kolejka 30
30 2021-05-26 00:00:00 Przemsza Siewierz - Gwarek Ornontowice 2 : 2
30 2021-05-26 00:00:00 RKS Grodziec - Drama Zbrosławice 0 : 4
30 2021-05-26 00:00:00 Śląsk Świętochłowice - Szczakowianka Jaworzno 5 : 1
30 2021-05-26 18:00:00 Znicz Kłobuck - AKS Mikołów 3 : 0
30 2021-05-26 00:00:00 Szombierki Bytom - Unia Dąbrowa Górnicza 3 : 0
30 2021-05-26 00:00:00 Polonia Łaziska Górne - Raków II Częstochowa 0 : 3
30 2021-05-26 00:00:00 Ruch Radzionków - Warta Zawiercie 4 : 2
30 2021-05-26 00:00:00 MKS Myszków - Sarmacja Będzin 3 : 1
Kolejka 31
31 2021-05-29 00:00:00 Drama Zbrosławice - Gwarek Ornontowice 3 : 2
31 2021-05-29 00:00:00 MKS Myszków - Przemsza Siewierz 1 : 0
31 2021-05-29 00:00:00 Sarmacja Będzin - Ruch Radzionków 3 : 2
31 2021-05-29 00:00:00 Warta Zawiercie - Polonia Łaziska Górne 1 : 1
31 2021-05-29 00:00:00 Unia Kosztowy - Znicz Kłobuck 1 : 2
31 2021-05-29 17:00:00 AKS Mikołów - Śląsk Świętochłowice 1 : 0
31 2021-05-29 00:00:00 Szczakowianka Jaworzno - RKS Grodziec 3 : 2
31 2021-05-30 00:00:00 Raków II Częstochowa - Szombierki Bytom 2 : 4
Kolejka 32
32 2021-06-02 00:00:00 Przemsza Siewierz - Drama Zbrosławice :
32 2021-06-02 00:00:00 Gwarek Ornontowice - Szczakowianka Jaworzno :
32 2021-06-02 18:00:00 RKS Grodziec - AKS Mikołów :
32 2021-06-02 00:00:00 Śląsk Świętochłowice - Unia Kosztowy :
32 2021-06-02 00:00:00 Znicz Kłobuck - Unia Dąbrowa Górnicza :
32 2021-06-02 00:00:00 Szombierki Bytom - Warta Zawiercie :
32 2021-06-02 00:00:00 Polonia Łaziska Górne - Sarmacja Będzin :
32 2021-06-02 00:00:00 Ruch Radzionków - MKS Myszków :
Kolejka 33
33 2021-06-05 00:00:00 Unia Dąbrowa Górnicza - Śląsk Świętochłowice :
33 2021-06-05 00:00:00 Ruch Radzionków - Przemsza Siewierz :
33 2021-06-05 00:00:00 MKS Myszków - Polonia Łaziska Górne :
33 2021-06-05 00:00:00 Sarmacja Będzin - Szombierki Bytom :
33 2021-06-05 00:00:00 Unia Kosztowy - RKS Grodziec :
33 2021-06-05 17:00:00 AKS Mikołów - Gwarek Ornontowice :
33 2021-06-05 00:00:00 Szczakowianka Jaworzno - Drama Zbrosławice :
33 2021-06-06 00:00:00 Raków II Częstochowa - Znicz Kłobuck :
Kolejka 34
34 2021-06-12 12:30:00 Drama Zbrosławice - AKS Mikołów :
34 2021-06-12 00:00:00 Przemsza Siewierz - Szczakowianka Jaworzno :
34 2021-06-12 00:00:00 Gwarek Ornontowice - Unia Kosztowy :
34 2021-06-12 00:00:00 RKS Grodziec - Unia Dąbrowa Górnicza :
34 2021-06-12 00:00:00 Śląsk Świętochłowice - Raków II Częstochowa :
34 2021-06-12 00:00:00 Znicz Kłobuck - Warta Zawiercie :
34 2021-06-12 00:00:00 Szombierki Bytom - MKS Myszków :
34 2021-06-12 00:00:00 Polonia Łaziska Górne - Ruch Radzionków :

Wspierają nas:

Bank MBS
MOSIR
Vega Sport
CamMedia
Mikołów
HETMAN