PIŁKA NOŻNA

Klasa A

18.11.2018r, 11:00

AKS II MIKOŁÓW - Jastrząb Bielszowice

(Mikołów, ul. Zawilców 8)

2d 24h 32min 11s

Nietypowo, bo w środę rozgrywana była 8 kolejka kobiecej III Ligi. Mikołowianki gościły u siebie Polonię Poraj.

W drugiej kolejce III ligi nasze zawodniczki grały z Borami Pietrzykowice.

Piłkarki AKS rozpoczęły nowy sezon w III Lidze. Inaugurację będą wspominać pozytywnie.

Pierwszy sparing w okresie przygotowawczym rozegrały nasze piłkarki.

Meczem z zespołem UKS Gamów nasze dziewczyny zakończyły sezon.

 W środowe popołudnie kobieca drużyna AKS rozegrała zaległy mecz 14 kolejki III ligi. Do Mikołowa przyjechała druga drużyna Goczałkowic.

17 kolejka w III lidze kobiet upłynął pod znakiem derbowego pojedynku w Ornontowicach.

Kobiety reprezentujące AKS Mikołów w sobotnie popołudnie zakończyły rundę jesienną meczem w Gamowie z tamtejszym UKS-em.

Kobieca drużyna AKS Mikołów podejmowała u siebie w derbowym pojedynku drużynę Gwarka Ornontowice. Goście w tabeli przed tym spotkaniem lepsi byli o 3 punkty. Mikołowianki chciały więc wygrać ten mecz aby nie stracić kontaktu.

Kobieca drużyna AKS podejmowała dziś ostatnią w tabeli drużynę Wisły Skoczów. Wiślanki nie zdobyły jeszcze w tym sezonie punktu.

W Goczałkowicach po bramce Edyty Mazur mikołowianki prowadziły 0-1. 

Piłkarki AKS Mikołów przegrały u siebie piłkarkami Gimnazjum Istebna, choć po pierwszej połowie można było po cichu liczyć na zdobycie punktu z faworyzowaną ekipą gości.

W poprzednim sezonie, jeszcze w barwach KKP, nasze piłkarki zremisowały w Bielsku z rezerwami Rekordu 1:1. W sobotnie popołudnie była więc okazja do zdobycia pierwszych punktów w sezonie.

W meczu drugiej kolejki III ligi (gr. 2) nasze dziewczyny poległy u siebie w meczu z Concordią Knurów 1:7! Honorową bramkę dla AKS zdobyła Monika Teister w 71 minucie.

Tabela - Kobiety

Miejsce Nazwa Mecze Zwy. Rem. Por Br. + Br. - Br. +/- Punkty
1 Stradom Częstochowa 9 6 2 1 22 9 13 20
2 Czarni II Sosnowiec 9 5 3 1 21 7 14 18
3 Gwarek Ornontowice 10 5 2 3 22 15 7 17
4 ROW II Rybnik 10 5 1 4 20 21 -1 16
5 Polonia Poraj 9 4 4 1 23 10 13 16
6 SWD II Wodzisław Śląski 10 3 4 3 19 16 3 13
7 LKS Goczałkowice Zdrój 10 3 3 4 11 13 -2 12
8 AKS Mikołów 10 3 3 4 18 16 2 12
9 MKS Myszków 9 1 4 4 5 11 -6 7
10 MTS Knurów 9 2 0 7 7 29 -22 6
11 Polonia Tychy 9 1 2 6 9 30 -21 5
awans   spadek

Skład - Kobiety

Aleksadra Bąk

Elżbieta Dylla

Klaudia Heblik

Kinga Krymer

Aleksandra Miketta

Julia Mucha

Małgorzata Prasoł

Karolina Prasoł

Barbara Postek

Wiktoria Postek

Alicja Postek

Weronika Sobek

Justyna Szewczyk

Klaudia Toczek

Iwona Baran

Katarzyna Galla

Wiktoria Konieczny

Natalia Miler

Dominika Pukocz

Paulina Topoła

Tatiana Liszewska

Magdalena Piekorz

Terminarz - Kobiety

Kolejka Data i czas Mecz Wynik
Kolejka 1
1 2018-08-25 15:00:00 Gwarek Ornontowice - SWD II Wodzisław Śląski 3 : 4
1 2018-08-25 17:00:00 LKS Goczałkowice Zdrój - AKS Mikołów 2 : 0
1 2018-08-26 00:00:00 MTS Knurów - Czarni II Sosnowiec :
1 2018-11-10 00:00:00 MKS Myszków - Polonia Tychy :
1 2018-11-11 00:00:00 Polonia Poraj - Stradom Częstochowa :
Kolejka 2
2 2018-09-01 14:00:00 SWD II Wodzisław Śląski - AKS Mikołów 1 : 3
2 2018-09-01 00:00:00 Stradom Częstochowa - LKS Goczałkowice Zdrój 4 : 0
2 2018-09-01 00:00:00 Polonia Tychy - Polonia Poraj 0 : 5
2 2018-09-01 00:00:00 Czarni II Sosnowiec - MKS Myszków (wo) 0 : 3
2 2018-09-02 00:00:00 Gwarek Ornontowice - ROW II Rybnik (wo) 3 : 0
Kolejka 3
3 2018-09-08 00:00:00 ROW II Rybnik - SWD II Wodzisław Śląski 0 : 6
3 2018-09-08 00:00:00 Polonia Poraj - Czarni II Sosnowiec 0 : 0
3 2018-09-08 00:00:00 Polonia Tychy - LKS Goczałkowice Zdrój 1 : 5
3 2018-09-09 00:00:00 MTS Knurów - Gwarek Ornontowice 0 : 4
3 2018-09-09 16:00:00 AKS Mikołów - Stradom Częstochowa 1 : 2
Kolejka 4
4 2018-09-15 16:00:00 Polonia Tychy - AKS Mikołów 2 : 2
4 2018-09-15 00:00:00 Czarni II Sosnowiec - LKS Goczałkowice Zdrój 1 : 1
4 2018-09-15 00:00:00 ROW II Rybnik - MTS Knurów 3 : 1
4 2018-09-16 00:00:00 Gwarek Ornontowice - MKS Myszków 2 : 0
4 2018-09-16 00:00:00 SWD II Wodzisław Śląski - Stradom Częstochowa 2 : 2
Kolejka 5
5 2018-09-22 00:00:00 MKS Myszków - ROW II Rybnik 0 : 3
5 2018-09-22 00:00:00 Stradom Częstochowa - Polonia Tychy 4 : 0
5 2018-09-23 00:00:00 Polonia Poraj - Gwarek Ornontowice 3 : 3
5 2018-09-23 00:00:00 MTS Knurów - SWD II Wodzisław Śląski 2 : 1
5 2018-09-23 16:00:00 AKS Mikołów - Czarni II Sosnowiec 0 : 3
Kolejka 6
6 2018-09-29 00:00:00 SWD II Wodzisław Śląski - Polonia Tychy 3 : 1
6 2018-09-29 00:00:00 Czarni II Sosnowiec - Stradom Częstochowa 2 : 0
6 2018-09-29 00:00:00 ROW II Rybnik - Polonia Poraj 2 : 1
6 2018-09-30 00:00:00 Gwarek Ornontowice - LKS Goczałkowice Zdrój 2 : 0
6 2018-09-30 00:00:00 MTS Knurów - MKS Myszków 2 : 1
Kolejka 7
7 2018-10-06 00:00:00 MKS Myszków - SWD II Wodzisław Śląski 0 : 0
7 2018-10-06 00:00:00 ROW II Rybnik - LKS Goczałkowice Zdrój 2 : 0
7 2018-10-06 00:00:00 Polonia Tychy - Czarni II Sosnowiec 0 : 5
7 2018-10-07 00:00:00 Polonia Poraj - MTS Knurów 6 : 1
7 2018-10-07 15:00:00 AKS Mikołów - Gwarek Ornontowice 0 : 1
Kolejka 8
8 2018-10-13 15:00:00 ROW II Rybnik - AKS Mikołów 3 : 3
8 2018-10-13 00:00:00 MKS Myszków - Polonia Poraj 0 : 0
8 2018-10-14 00:00:00 SWD II Wodzisław Śląski - Czarni II Sosnowiec 1 : 1
8 2018-10-14 00:00:00 Gwarek Ornontowice - Stradom Częstochowa 2 : 3
8 2018-10-14 00:00:00 MTS Knurów - LKS Goczałkowice Zdrój 1 : 2
Kolejka 9
9 2018-10-20 00:00:00 LKS Goczałkowice Zdrój - MKS Myszków 0 : 0
9 2018-10-20 00:00:00 Stradom Częstochowa - ROW II Rybnik 2 : 1
9 2018-10-20 00:00:00 Gwarek Ornontowice - Polonia Tychy 0 : 0
9 2018-10-21 00:00:00 Polonia Poraj - SWD II Wodzisław Śląski 4 : 1
9 2018-10-21 00:00:00 AKS Mikołów - MTS Knurów 4 : 0
Kolejka 10
10 2018-10-27 11:00:00 MKS Myszków - AKS Mikołów (wo) 0 : 3
10 2018-10-27 00:00:00 ROW II Rybnik - Polonia Tychy 6 : 1
10 2018-10-28 00:00:00 Gwarek Ornontowice - Czarni II Sosnowiec 2 : 5
10 2018-10-28 00:00:00 Polonia Poraj - LKS Goczałkowice Zdrój 2 : 1
10 2018-10-28 00:00:00 MTS Knurów - Stradom Częstochowa 0 : 4
Kolejka 11
11 2018-11-03 00:00:00 LKS Goczałkowice Zdrój - SWD II Wodzisław Śląski 0 : 0
11 2018-11-03 00:00:00 Stradom Częstochowa - MKS Myszków 1 : 1
11 2018-11-03 00:00:00 Polonia Tychy - MTS Knurów 4 : 0
11 2018-11-03 00:00:00 Czarni II Sosnowiec - ROW II Rybnik 4 : 0
11 2018-11-03 14:00:00 AKS Mikołów - Polonia Poraj 2 : 2

Wspierają nas:

Bank MBS
MOSIR
Vega Sport
CamMedia
LaserCup
Patronite