W drugiej kolejce III ligi nasze zawodniczki grały z Borami Pietrzykowice.

W poprzedniej kolejce nasze dziewczyny zagrały tylko 21 minut, tym razem udało się rozegrać całe spotkanie. Mikołowianki pewnie pokonały zespół gospodarzy 2:5 i mogły cieszyć się z kolejnych trzech punktów w lidze.

Przez większą część spotkania piłkarki AKS-u przeważały. Na efekty czekaliśmy do 15 minuty , kiedy to Klaudia Heblik zdobyła pierwszą bramkę. Sześć minut później było już 2:0 i ponownie na listę strzelców wpisała się Klaudia Heblik. Pięć minut przed końcem pierwszej połowy Klaudia ponownie zdobyła bramkę i tym samym skompletowała hattricka. W pierwszych 10 minutach drugiej części meczu piłkarki AKS-u jakby przyspały i straciły dwie bramki. Później gra została opanowana i dziewczyny dalej grały swoje groźnie atakując bramkę przeciwniczek. W 70 minucie kolejnego gola zdobyła Ola Bąk , która wykorzystała sytuację , że bramkarka Borów nie zdążyła się pozbierać z ziemi i strzałem z ok. 20 metrów trafiła do pustej bramki. Pod koniec meczu swoją czwartą bramkę zdobyła  Klaudia Heblik i tym samym dziewczyny wygrały całe spotkanie 5:2.

Bory Pietrzykowice - AKS Mikołów  2:5 (0:3)

Bramki dla AKS-u:  Klaudia Heblik 15', 21', 25' i 79', Aleksandra Bąk 78'

Skład AKS-u:  Kinga Krymer - Julia Mucha, Alicja Postek, Wiktoria Postek, Barbara Postek (60' Małgorzata Prasoł), Justyna Szewczyk, Klaudia Toczek, Aleksandra Miketta (50' Weronika Sobek), Klaudia Heblik, Monika Teister (66' Karolina Październy), Aleksandra Bąk.