PIŁKA NOŻNA

Puchar Polski (półfinał)

17.10.2017r, 15:00

Podlesianka Katowice vs. AKS Mikołów 

(Katowice, ul. Sołtysia 25)

2d 24h 32min 11s

PIŁKA NOŻNA

III Liga Kobiet (11. kolejka)

18.10.2017r, 15:00

Polonia Tychy vs. AKS Mikołów 

(Tychy)

2d 24h 32min 11s

 

TENIS STOŁOWY

III Liga (4. kolejka)

18.10.2017r, 18:00

Orkan Chruszczobród vs. AKS II Mikołów 

(Chruszczobród, u. Mickiewicza 113)

2d 24h 32min 11s

PIŁKA NOŻNA

ZINA Liga Okręgowa (11. kolejka)

21.10.2017r, 15:00

Krupiński Suszec vs. AKS Mikołów 

(Suszec)

2d 24h 32min 11s

PIŁKA NOŻNA

A Klasa (9. kolejka)

21.10.2017r, 15:00

AKS II Mikołów vs. Stadion Śląski Chorzów

(Mikołów, Zawilców 8)

2d 24h 32min 11s

Nietypowo, bo w środę rozgrywana była 8 kolejka kobiecej III Ligi. Mikołowianki gościły u siebie Polonię Poraj.

Nasze zawodniczki nie okazały się zbyt gościnne i ku zaskoczeniu niektórych osób łatwo pokonały Polonistki 3:0. Na grząskiej i podmokłej murawie łatwo nie było ale ku uciesze kibiców lepiej poradziły sobie dziewczyny dowodzone przez Mariusza Kulisę i trzy punkty pozostały w Mikołowie. Nasze piłkarki awansowały w ligowej tabeli na 4 miejsce.

AKS Mikołów - Polonia Poraj 3:0 (1:0)

Bramki dla AKS: Wiktoria Postek 21', Klaudia Heblik 43', 79' (k.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tabela - Kobiety

Miejsce Nazwa Mecze Zwy. Rem. Por Br. + Br. - Br. +/- Punkty
1 Gimnazjum Istebna 8 7 1 0 37 2 35 22
2 Jaskółki Chorzów 8 7 1 0 37 3 34 22
3 ROW II Rybnik 9 7 0 2 31 9 22 21
4 SWD II Wodzisław Śląski 9 5 2 2 41 8 33 17
5 Polonia Bytom 8 5 1 2 49 9 40 16
6 MKS Myszków 9 5 1 3 19 12 7 16
7 Czarni II Sosnowiec 9 4 1 4 30 12 18 13
8 AKS Mikołów 9 4 1 4 19 22 -3 13
9 Polonia Tychy 7 4 0 3 18 12 6 12
10 Górnik Bobrowniki Śląskie 8 3 2 3 21 27 -6 11
11 Polonia Poraj 9 2 1 6 10 28 -18 7
12 Gwarek Ornontowice 9 2 1 6 14 46 -32 7
13 UKS Gamów 8 1 1 6 4 58 -54 4
14 Bory Pietrzykowice 8 0 1 7 10 40 -30 1
15 Stradom Częstochowa 8 0 0 8 5 57 -52 0
awans   spadek

Skład - Kobiety

Aleksadra Bąk

Michalina Czaja

Elżbieta Dylla

Klaudia Heblik

Kinga Krymer

Aleksandra Miketta

Julia Mucha

Karolina Październy

Alicja Postek

Wiktoria Postek

Karolina Prasoł

Małgorzata Prasoł

Weronika Sobek

Justyna Szewczyk

Monika Teister

Klaudia Toczek

Barbara Postek

Zofia Tabacka

Terminarz - Kobiety

Kolejka Data i czas Mecz Wynik
Kolejka 1
1 2017-08-19 17:00:00 Stradom Częstochowa - Czarni II Sosnowiec 0 : 7
1 2017-08-19 17:00:00 Gimnazjum Istebna - SWD II Wodzisław Śląski 1 : 1
1 2017-08-19 17:00:00 Polonia Poraj - ROW II Rybnik 0 : 2
1 2017-08-19 17:00:00 Jaskółki Chorzów - Gwarek Ornontowice 9 : 0
1 2017-11-12 11:00:00 MKS Myszków - Polonia Tychy :
1 2017-08-20 17:00:00 Polonia Bytom - Górnik Bobrowniki Śląskie 1 : 1
1 2017-08-20 17:00:00 AKS Mikołów - UKS Gamów (wo) 5 : 0
Kolejka 2
2 2017-08-26 14:00:00 Stradom Częstochowa - Polonia Tychy 0 : 10
2 2017-08-26 17:00:00 Gimnazjum Istebna - ROW II Rybnik (wo) 3 : 0
2 2017-08-27 11:00:00 Bory Pietrzykowice - AKS Mikołów 2 : 5
2 2017-08-27 15:00:00 Czarni II Sosnowiec - MKS Myszków 5 : 0
2 2017-08-27 15:00:00 SWD II Wodzisław Śląski - Polonia Poraj 1 : 1
2 2017-08-27 17:00:00 Polonia Bytom - Jaskółki Chorzów 2 : 5
2 2017-08-27 17:00:00 Górnik Bobrowniki Śląskie - Gwarek Ornontowice 4 : 1
Kolejka 3
3 2017-09-02 17:00:00 Jaskółki Chorzów - Górnik Bobrowniki Śląskie 9 : 0
3 2017-09-03 11:00:00 Gwarek Ornontowice - Polonia Bytom 0 : 18
3 2017-09-03 15:00:00 SWD II Wodzisław Śląski - ROW II Rybnik 1 : 2
3 2017-09-03 15:00:00 UKS Gamów - Bory Pietrzykowice 3 : 1
3 2017-09-13 17:30:00 MKS Myszków - Stradom Częstochowa 5 : 0
3 2017-09-03 16:00:00 Polonia Tychy - Czarni II Sosnowiec 2 : 1
3 2017-09-03 17:00:00 Gimnazjum Istebna - Polonia Poraj 4 : 0
Kolejka 4
4 2017-09-09 11:00:00 UKS Gamów - Gwarek Ornontowice 1 : 5
4 2017-09-09 15:00:00 ROW II Rybnik - Polonia Tychy 5 : 0
4 2017-09-09 17:00:00 Gimnazjum Istebna - Stradom Częstochowa 15 : 0
4 2017-09-10 11:00:00 Polonia Poraj - MKS Myszków 0 : 2
4 2017-09-10 11:00:00 Bory Pietrzykowice - Polonia Bytom 0 : 11
4 2017-09-10 15:00:00 SWD II Wodzisław Śląski - Czarni II Sosnowiec 2 : 0
4 2017-09-10 17:00:00 AKS Mikołów - Jaskółki Chorzów 0 : 5
Kolejka 5
5 2017-09-16 11:00:00 Czarni II Sosnowiec - Polonia Poraj 11 : 0
5 2017-09-16 17:00:00 Stradom Częstochowa - SWD II Wodzisław Śląski 2 : 7
5 2017-09-16 17:00:00 Polonia Tychy - Gimnazjum Istebna :
5 2017-09-16 17:00:00 Jaskółki Chorzów - UKS Gamów 0 : 0
5 2017-09-17 11:00:00 Gwarek Ornontowice - Bory Pietrzykowice 6 : 2
5 2017-09-17 16:00:00 MKS Myszków - ROW II Rybnik 3 : 0
5 2017-09-17 17:00:00 Górnik Bobrowniki Śląskie - AKS Mikołów 1 : 1
Kolejka 6
6 2017-09-23 17:00:00 ROW II Rybnik - Czarni II Sosnowiec :
6 2017-09-23 17:00:00 Gimnazjum Istebna - MKS Myszków 4 : 0
6 2017-09-23 17:00:00 UKS Gamów - Górnik Bobrowniki Śląskie :
6 2017-09-24 11:00:00 Polonia Poraj - Stradom Częstochowa :
6 2017-09-24 11:00:00 Bory Pietrzykowice - Jaskółki Chorzów :
6 2017-09-24 15:00:00 SWD II Wodzisław Śląski - Polonia Tychy 5 : 0
6 2017-09-24 17:00:00 AKS Mikołów - Polonia Bytom 1 : 2
Kolejka 7
7 2017-09-30 16:00:00 Stradom Częstochowa - ROW II Rybnik 1 : 3
7 2017-09-30 16:00:00 MKS Myszków - SWD II Wodzisław Śląski 1 : 0
7 2017-09-30 16:00:00 Polonia Tychy - Polonia Poraj 0 : 1
7 2017-10-01 11:00:00 Gwarek Ornontowice - AKS Mikołów 1 : 2
7 2017-10-01 15:00:00 Czarni II Sosnowiec - Gimnazjum Istebna 0 : 2
7 2017-10-01 16:00:00 Polonia Bytom - UKS Gamów 10 : 0
7 2017-10-01 16:00:00 Górnik Bobrowniki Śląskie - Bory Pietrzykowice 6 : 4
Kolejka 8
8 2017-11-19 13:00:00 Polonia Bytom - Stradom Częstochowa :
8 2017-10-04 16:00:00 Górnik Bobrowniki Śląskie - Czarni II Sosnowiec 3 : 4
8 2017-10-04 16:00:00 Jaskółki Chorzów - MKS Myszków 2 : 0
8 2017-10-04 16:00:00 Gwarek Ornontowice - Polonia Tychy 0 : 2
8 2017-10-04 16:00:00 Bory Pietrzykowice - Gimnazjum Istebna 0 : 4
8 2017-10-04 16:00:00 AKS Mikołów - Polonia Poraj 3 : 0
8 2017-10-04 16:00:00 UKS Gamów - ROW II Rybnik 0 : 13
Kolejka 9
9 2017-10-07 12:00:00 Stradom Częstochowa - Górnik Bobrowniki Śląskie 2 : 5
9 2017-10-07 16:00:00 Czarni II Sosnowiec - Jaskółki Chorzów 1 : 2
9 2017-10-07 16:00:00 ROW II Rybnik - Polonia Bytom 1 : 0
9 2017-10-08 11:00:00 Polonia Poraj - UKS Gamów 7 : 0
9 2017-10-08 15:00:00 MKS Myszków - Gwarek Ornontowice 7 : 0
9 2017-10-08 15:00:00 SWD II Wodzisław Śląski - AKS Mikołów 7 : 1
9 2017-10-08 16:00:00 Polonia Tychy - Bory Pietrzykowice 4 : 0
Kolejka 10
10 2017-10-14 16:00:00 Jaskółki Chorzów - Stradom Częstochowa 5 : 0
10 2017-10-14 16:00:00 UKS Gamów - SWD II Wodzisław Śląski 0 : 17
10 2017-10-14 16:00:00 Polonia Bytom - Polonia Poraj 5 : 1
10 2017-10-15 11:00:00 Gwarek Ornontowice - Czarni II Sosnowiec 1 : 1
10 2017-10-15 11:00:00 Bory Pietrzykowice - MKS Myszków 1 : 1
10 2017-10-15 16:00:00 AKS Mikołów - Gimnazjum Istebna 1 : 4
10 2017-10-15 16:00:00 Górnik Bobrowniki Śląskie - ROW II Rybnik 1 : 5
Kolejka 11
11 2017-10-18 15:00:00 Gimnazjum Istebna - UKS Gamów :
11 2017-10-18 16:00:00 Stradom Częstochowa - Gwarek Ornontowice :
11 2017-10-18 16:00:00 Czarni II Sosnowiec - Bory Pietrzykowice :
11 2017-10-18 16:00:00 Polonia Tychy - AKS Mikołów :
11 2017-10-18 16:00:00 SWD II Wodzisław Śląski - Polonia Bytom :
11 2017-10-18 16:00:00 Polonia Poraj - Górnik Bobrowniki Śląskie :
11 2017-10-18 16:00:00 ROW II Rybnik - Jaskółki Chorzów :
Kolejka 12
12 2017-10-21 16:00:00 UKS Gamów - Polonia Tychy :
12 2017-10-21 16:00:00 Polonia Bytom - Gimnazjum Istebna :
12 2017-10-21 16:00:00 Jaskółki Chorzów - Polonia Poraj :
12 2017-10-22 11:00:00 Bory Pietrzykowice - Stradom Częstochowa :
12 2017-10-22 11:00:00 Gwarek Ornontowice - ROW II Rybnik :
12 2017-10-22 16:00:00 AKS Mikołów - MKS Myszków :
12 2017-10-22 16:00:00 Górnik Bobrowniki Śląskie - SWD II Wodzisław Śląski :
Kolejka 13
13 2017-10-25 15:00:00 Gimnazjum Istebna - Górnik Bobrowniki Śląskie :
13 2017-10-25 16:00:00 Czarni II Sosnowiec - AKS Mikołów :
13 2017-10-25 16:00:00 MKS Myszków - UKS Gamów :
13 2017-10-25 16:00:00 Polonia Tychy - Polonia Bytom :
13 2017-10-25 16:00:00 SWD II Wodzisław Śląski - Jaskółki Chorzów :
13 2017-10-25 16:00:00 Polonia Poraj - Gwarek Ornontowice :
13 2017-10-25 16:00:00 ROW II Rybnik - Bory Pietrzykowice :
Kolejka 14
14 2017-10-28 16:00:00 UKS Gamów - Czarni II Sosnowiec :
14 2017-10-28 16:00:00 Polonia Bytom - MKS Myszków :
14 2017-10-28 16:00:00 Jaskółki Chorzów - Gimnazjum Istebna :
14 2017-10-29 11:00:00 Gwarek Ornontowice - SWD II Wodzisław Śląski :
14 2017-10-29 11:00:00 Bory Pietrzykowice - Polonia Poraj :
14 2017-10-29 15:00:00 AKS Mikołów - Stradom Częstochowa :
14 2017-10-29 16:00:00 Górnik Bobrowniki Śląskie - Polonia Tychy :
Kolejka 15
15 2017-11-04 15:30:00 Stradom Częstochowa - UKS Gamów :
15 2017-11-04 15:30:00 Czarni II Sosnowiec - Polonia Bytom :
15 2017-11-04 15:30:00 Polonia Tychy - Jaskółki Chorzów :
15 2017-11-04 15:30:00 ROW II Rybnik - AKS Mikołów :
15 2017-11-05 11:00:00 Gwarek Ornontowice - Gimnazjum Istebna :
15 2017-11-05 14:00:00 MKS Myszków - Górnik Bobrowniki Śląskie :
15 2017-11-05 15:00:00 SWD II Wodzisław Śląski - Bory Pietrzykowice :

Wspierają nas:

Bank MBS
MOSIR
Vega Sport
Beczka Raju
Salwator Park