PIŁKA NOŻNA

Klasa A

18.11.2018r, 11:00

AKS II MIKOŁÓW - Jastrząb Bielszowice

(Mikołów, ul. Zawilców 8)

2d 24h 32min 11s

Prezentujemy wyniki drużyn młodzieżowych AKS Mikołów, które występują w rozgrywkach ligowych.

Nasz klub bez drużyn juniorskich nie miałby prawa bytu! Aktualnie w ligach organizowanych przez Śląski Związek Piłki Nożnej występuje 7 drużyn. Prezentujemy tabele od grupy najstarszej do najmłodszej.

 

Junior młodszy: VI Liga Okręgowa B1 grupa B - rocznik 2000/2001, trener Krzysztof Gasz.

W drużynie zagrali (kolejność alfabetyczna): Baron Daniel, Biernacki Michał, Biskup Kamil, Bromboszcz Tymoteusz, Daszyński Patryk, Gamoń Kamil, Kędzior Wiktor, Krzyżowski Kamil, Maicher Rafał, Majchrzak Kamil, Małysa Jakub, Mazur Szymon, Michna Jakub, Schier Piotr, Skuła Kacper, Stalmach Bartłomiej, Stefanek Piotr, Szafrański Michał, Szary Paweł, Szczepek Łukasz, Trojan Kornel, Urbanowicz Damian, Urbański Kamil, Wałęga Piotr, Wiesiołek Filip.


Trampkarz: V Liga Okręgowa C1 - rocznik 2002/2003, trener Przemysław Cieszko

W drużynie zagrali (kolejność alfabetyczna): Błaszczyk Daniel, Gałka Daniel, Gil Damian, Jachta Adrian, Janik Szymon, Jańczyk Bartosz, Jarosz Mateusz, Kozok Kamil, Lachowski Jarosław, Maciejak Kacper, Malinowski Błażej, Mazur Patryk, Obłój Jakub, Pustelnik Michał, Pustelnik Paweł, Szymura Jakub, Teubner Sebastian, Walczak Borys, Woźniak Dawid.


Trampkarz młodszy: IV Liga Okręgowa C2 - rocznik 2003/2004, trener Grzegorz Śliwka

W drużynie zagrali (kolejność alfabetyczna): Bal Adam, Borowski Oliwier, Drzas Paweł, Golda Michał, Halski Bartłomiej, Iskra Wojciech, Jarek Mateusz, Klaczek Maciej, Król Maksymilian, Kruszyna Wojciech, Lachowski Jarosław, Lis Marcel, Moćko Jakub, Nowak Oliver, Nowakowski Miłosz, Pietras Jakub, Pietras Kacper, Prokopowicz Aleksander, Pustelnik Michał, Sarnecki Sebastian, Skóra Mateusz, Stolarski Daniel, Strzymszok Kamil, Surowy Antoni, Szary Krzysztof, Tokarz Damian, Walczak Borys, Wower Michał.


Trampkarz młodszy: V Liga Okręgowa C2 - rocznik 2003/2004, trener Robert Brysz

W drużynie zagrali (kolejność alfabetyczna): Bal Adam, Borowski Oliwier, Drzas Paweł, Golda Michał, Halski Bartłomiej, Iskra Wojciech, Jabłeka Łukasz, Jarek Mateusz, Kapiczak Michał, Król Maksymilian, Kruszyna Wojciech, Lachowski Jarosław, Lis Marcel, Moćko Jakub, Nowak Oliver, Nowakowski Miłosz, Pietras Jakub, Pietras Kacper, Prokopowicz Aleksander, Pustelnik Michał, Radomski Kamil,  Sarnecki Sebastian, Skóra Mateusz, Smołka Dominik, Stolarski Daniel, Surowy Antoni, Szary Krzysztof, Tokarz Damian, Wower Michał.


Młodzik młodszy: III Liga Wojewódzka D2 grupa 4 - rocznik 2005/2006, trener Krzysztof Gasz

W drużynie zagrali (kolejność alfabetyczna): Biegun Ksawery, Bojdoł Oliwier, Chrzanowski Zachariasz, Czempas Kacper, Draczka Jakub, Fortuna Dawid, Garcorz Franciszek, Gasz Patryk, Grzegorczyk Igor, Jarek Szymon, Kamiński Łukasz, Kowal Filip, Kwiatkowski Dominik, Liżewski Jeremiasz, Magielewski Wiktor, Młocek Patryk, Muszalski Tobiasz, Nowak Maciej, Olszówka Daniel, Pietrzyk Filip, Semik Tomasz.


Młodzik młodszy: VI Liga Okręgowa D2 - rocznik 2005/2006, trener Artur Skuła

W drużynie zagrali (kolejność alfabetyczna): Biłka Cyprian, Bojdoł Oliwier, Chrzanowski Zachariasz, Czempas Kacper, Draczka Jakub, Garcorz Franciszek, Gibas Grzegorz, Grzegorczyk Igor, Jarek Szymon, Kamiński Łukasz, Kowal Filip, Krzyżowski Patryk, Kwiatkowski Dominik, Liżewski Jeremiasz, Loska Marcel, Machulec Karol, Majsner Bartłomiej, Muszalski Tobiasz, Myszor Oskar, Nowak Maciej, Olszówka Daniel, Październy Paweł, Pietrzyk Filip, Pleśniak Grzegorz, Ryszka Klaudiusz, Semik Tomasz, Wysocki Kacper.


 

Orlik: IV Liga Okręgowa E2 - rocznik 2007/2008, trener Michał Żyłka

W drużynie zagrali (kolejność alfabetyczna): Bańczyk Mikołaj, Bartłomiejczak Milan, Bednarczyk Dawid, Biesiada Tymoteusz, Cwynar Wiktor, Dusza Oliwier, Dziadek Jakub, Halski Robert, Kędziorczyk Franciszek, Konopko Mateusz, Kopiec Jakub, Krzyżowski Jacek, Kukuczka Piotr, Latarnik Patryk, Machulec Karol, Ratka Mateusz, Ryś Jan, Skiba Piotr, Tyrała Krzysztof.  

Wspierają nas:

Bank MBS
MOSIR
Vega Sport
CamMedia
LaserCup
Patronite