Ostatnim akcentem rundy jesiennej było rozegranie przełożonej kolejki, którą odwołano z powodu zalanych boisk. AKS Mikołów pojechał do Mysłowic na mecz z tamtejszą Zero-Dziewiątką.

W ostatnim meczu przed własną publicznością AKS Mikołów podejmował lidera rozgrywek, mysłowicką Unię Kosztowy. 

Rozgrywki w lidze okręgowej wkraczają w decydującą fazę rundy jesiennej. AKS Mikołów pojechał po punkty do Bierunia na mecz z tamtejszym Piastem.

W sobotnie przedpołudnie piłkarze AKS wyjechali na mecz z ligowym outsiderem.

W sobotnie popołudnie do Mikołowa przyjechała drużyna Pogoni Ruda Śląska. Nie byli faworytem tego meczu.

Na mecz 11. kolejki piłkarze AKS udali się do Suszca gdzie podejmowali tamtejszą drużynę Krupińskiego.

Pojedynki AKSy z Podlesianką od zawsze przynosiły emocje. Tym razem los skojarzył te dwie ekipy w półfinale Pucharu Polski Podokręgu Katowice.

Do Mikołowa przyjechali tym razem piłkarze Sokoła Wola. Przeciwnik z dolnej części tabeli ale nieobliczalny i waleczny.

Wyjazdowy mecz z katowicka Spartą był prawdopodobnie najważniejszym momentem w rundzie jesiennej. Jak zwykle nie brakowało emocji.

Do Mikołowa po dwóch tygodniach przerwy wróciły ligowe rozgrywki. Po punkty przyjechał Wawel Wirek.

W środowe popołudnie w Rudzie Śląskiej na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Czarnoleśnej nasi piłkarze grali mecz ćwierćfinałowy z Gwiazdą Ruda Śląska.

W szóstej kolejce do Mikołowa przyjechała ekipa Podlesianki. 

We wtorek rozegrano mecz drugiej rundy Pucharu Polski Podokręgu Katowice. Rywalem AKS był katowicki MK Górnik.

W 5 kolejce zawodnicy AKSy wyjechali na mecz do Imielina. W obliczu porażki Unii Kosztowy nasz zespół walczył z Pogonią o fotel lidera.

Fantastyczne widowisko obejrzała w sobotę licznie zgromadzona na stadionie publiczność! Do Mikołowa w przyjechała drużyna Uranii, która po trzech kolejkach przewodziła ligowej tabeli.

W trzeciej kolejce piłkarze AKS Mikołów zmierzyli się na wyjeździe z LKS Łąka. 

We wtorkowe popołudnie piłkarze AKS rozegrali mecz pierwszej rundy Pucharu Polski Podokręgu Katowice.

Znakomite widowisko obejrzeli kibice licznie zgromadzeni na mikołowskim stadionie w sobotnie popołudnie!

Już w sobotę 12 sierpnia AKS Mikołów rozpocznie zmagania w "ZINA" Lidze Okręgowej. Grę o punkty rozpoczniemy w Pszczynie.

Okienko transferowe zamyka się ostatniego dnia sierpnia, sezon startuje już jutro!

Tabela - I zespół

Miejsce Nazwa Mecze Zwy. Rem. Por Br. + Br. - Br. +/- Punkty
1 Pogoń Imielin 15 12 1 2 40 15 25 37
2 Podlesianka Katowice 15 10 5 0 34 14 20 35
3 Unia Kosztowy 15 10 3 2 42 16 26 33
4 AKS Mikołów 15 9 3 3 44 20 24 30
5 Iskra Pszczyna 15 9 2 4 30 18 12 29
6 Piast Bieruń Nowy 15 9 1 5 32 21 11 28
7 Górnik 09 Mysłowice 15 7 5 3 29 16 13 26
8 LKS Łąka 15 7 3 5 30 20 10 24
9 Ogrodnik Cielmice 15 6 4 5 25 20 5 22
10 Urania Ruda Śląska 15 6 0 9 25 32 -7 18
11 Sparta Katowice 15 5 2 8 37 30 7 17
12 Sokół Wola 15 4 3 8 19 33 -14 15
13 GKS Wawel Wirek 15 4 1 10 19 32 -13 13
14 Krupiński Suszec 15 3 2 10 18 39 -21 11
15 Pogoń Ruda Śląska 15 1 1 13 16 48 -32 4
16 Grunwald Ruda Ślaska 15 0 0 15 7 73 -66 0
awans   spadek

Skład - I zespół

Michał Biernacki

Kamil Fijoł

Tomasz Frankowski

Dariusz Kot

Łukasz Szczepek

Sebastian Kubisz

Dawid Nowak

Wojciech Oltman

Piotr Piszczek

Paweł Polak

Robert Prus

Wojciech Przybylski

Patryk Wieczorek

Mateusz Zamojda

Jakub Żyłka

Błażej Woźnica

Adam Górski

Dariusz Urbanek

Kamil Fus

Łukasz Szczygieł

Jakub Małysa

Terminarz - I zespół

Kolejka Data i czas Mecz Wynik
Kolejka 1
1 2017-08-12 17:00:00 Urania Ruda Śląska - Krupiński Suszec 7 : 1
1 2017-08-12 17:00:00 Ogrodnik Cielmice - Grunwald Ruda Ślaska 3 : 0
1 2017-08-12 17:00:00 Unia Kosztowy - Piast Bieruń Nowy 2 : 1
1 2017-08-12 17:00:00 Iskra Pszczyna - AKS Mikołów 1 : 5
1 2017-08-12 17:00:00 LKS Łąka - Pogoń Ruda Śląska 4 : 1
1 2017-08-12 17:00:00 Pogoń Imielin - Sokół Wola 2 : 2
1 2017-08-12 17:00:00 Podlesianka Katowice - Sparta Katowice 4 : 4
1 2017-08-12 17:00:00 Górnik 09 Mysłowice - GKS Wawel Wirek 1 : 1
Kolejka 2
2 2017-08-19 17:00:00 Piast Bieruń Nowy - GKS Wawel Wirek 3 : 2
2 2017-08-19 17:00:00 Sparta Katowice - Górnik 09 Mysłowice 1 : 1
2 2017-08-19 17:00:00 Sokół Wola - Podlesianka Katowice 1 : 1
2 2017-08-19 17:00:00 Krupiński Suszec - Pogoń Imielin 1 : 2
2 2017-08-19 17:00:00 Urania Ruda Śląska - Pogoń Ruda Śląska 2 : 0
2 2017-08-19 17:00:00 AKS Mikołów - Ogrodnik Cielmice 3 : 2
2 2017-08-19 17:00:00 Unia Kosztowy - Iskra Pszczyna 2 : 1
2 2017-08-20 11:00:00 Grunwald Ruda Ślaska - LKS Łąka 0 : 4
Kolejka 3
3 2017-08-26 11:00:00 Urania Ruda Śląska - Grunwald Ruda Ślaska 6 : 1
3 2017-08-26 15:00:00 GKS Wawel Wirek - Sparta Katowice 1 : 5
3 2017-08-26 17:00:00 Iskra Pszczyna - Piast Bieruń Nowy 3 : 0
3 2017-08-26 17:00:00 Ogrodnik Cielmice - Unia Kosztowy 2 : 3
3 2017-08-26 17:00:00 LKS Łąka - AKS Mikołów 0 : 0
3 2017-08-26 17:00:00 Pogoń Imielin - Pogoń Ruda Śląska 4 : 0
3 2017-08-26 17:00:00 Podlesianka Katowice - Krupiński Suszec 2 : 0
3 2017-08-26 17:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Sokół Wola 5 : 1
Kolejka 4
4 2017-09-02 11:00:00 Grunwald Ruda Ślaska - Pogoń Imielin 0 : 4
4 2017-09-02 16:00:00 Piast Bieruń Nowy - Sparta Katowice (wo) 4 : 0
4 2017-09-02 16:00:00 Sokół Wola - GKS Wawel Wirek 2 : 1
4 2017-09-02 16:00:00 Krupiński Suszec - Górnik 09 Mysłowice 0 : 4
4 2017-09-02 16:00:00 Pogoń Ruda Śląska - Podlesianka Katowice 1 : 3
4 2017-09-02 16:00:00 AKS Mikołów - Urania Ruda Śląska 5 : 3
4 2017-09-02 16:00:00 Unia Kosztowy - LKS Łąka 2 : 0
4 2017-09-02 16:00:00 Iskra Pszczyna - Ogrodnik Cielmice 3 : 1
Kolejka 5
5 2017-09-09 11:00:00 Urania Ruda Śląska - Unia Kosztowy 2 : 1
5 2017-09-09 15:00:00 GKS Wawel Wirek - Krupiński Suszec 0 : 1
5 2017-09-09 16:00:00 Ogrodnik Cielmice - Piast Bieruń Nowy 1 : 1
5 2017-09-09 16:00:00 Pogoń Imielin - AKS Mikołów 4 : 3
5 2017-09-09 16:00:00 Podlesianka Katowice - Grunwald Ruda Ślaska 5 : 0
5 2017-09-09 16:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Pogoń Ruda Śląska 2 : 1
5 2017-09-09 16:00:00 Sparta Katowice - Sokół Wola 5 : 1
5 2017-09-10 16:00:00 LKS Łąka - Iskra Pszczyna 1 : 2
Kolejka 6
6 2017-09-16 11:00:00 Grunwald Ruda Ślaska - Górnik 09 Mysłowice 1 : 4
6 2017-09-16 16:00:00 Piast Bieruń Nowy - Sokół Wola 3 : 0
6 2017-09-16 16:00:00 Krupiński Suszec - Sparta Katowice 0 : 5
6 2017-09-16 16:00:00 Pogoń Ruda Śląska - GKS Wawel Wirek 2 : 3
6 2017-09-16 16:00:00 AKS Mikołów - Podlesianka Katowice 1 : 1
6 2017-09-16 16:00:00 Unia Kosztowy - Pogoń Imielin 2 : 1
6 2017-09-16 16:00:00 Iskra Pszczyna - Urania Ruda Śląska 2 : 1
6 2017-09-16 16:00:00 Ogrodnik Cielmice - LKS Łąka 0 : 0
Kolejka 7
7 2017-11-25 13:30:00 Urania Ruda Śląska - Ogrodnik Cielmice 0 : 2
7 2017-11-25 13:30:00 GKS Wawel Wirek - Grunwald Ruda Ślaska 3 : 2
7 2017-11-25 13:30:00 Pogoń Imielin - Iskra Pszczyna 2 : 1
7 2017-11-25 13:30:00 Podlesianka Katowice - Unia Kosztowy 2 : 1
7 2017-11-25 13:30:00 Górnik 09 Mysłowice - AKS Mikołów 3 : 2
7 2017-09-23 16:00:00 Sparta Katowice - Pogoń Ruda Śląska 4 : 2
7 2017-11-25 13:30:00 Sokół Wola - Krupiński Suszec 2 : 1
7 2017-10-04 16:00:00 LKS Łąka - Piast Bieruń Nowy 0 : 2
Kolejka 8
8 2017-09-30 11:00:00 Grunwald Ruda Ślaska - Sparta Katowice 0 : 6
8 2017-09-30 16:00:00 Piast Bieruń Nowy - Krupiński Suszec 3 : 0
8 2017-09-30 16:00:00 Pogoń Ruda Śląska - Sokół Wola 1 : 3
8 2017-09-30 16:00:00 AKS Mikołów - GKS Wawel Wirek 2 : 0
8 2017-09-30 16:00:00 Unia Kosztowy - Górnik 09 Mysłowice 0 : 0
8 2017-09-30 16:00:00 Iskra Pszczyna - Podlesianka Katowice 1 : 1
8 2017-09-30 16:00:00 Ogrodnik Cielmice - Pogoń Imielin 1 : 2
8 2017-10-01 16:00:00 LKS Łąka - Urania Ruda Śląska 5 : 0
Kolejka 9
9 2017-10-07 11:00:00 Urania Ruda Śląska - Piast Bieruń Nowy 0 : 2
9 2017-10-07 15:00:00 Pogoń Imielin - LKS Łąka 2 : 1
9 2017-10-07 15:00:00 Podlesianka Katowice - Ogrodnik Cielmice 1 : 0
9 2017-10-07 15:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Iskra Pszczyna 0 : 0
9 2017-10-07 15:00:00 GKS Wawel Wirek - Unia Kosztowy 1 : 3
9 2017-10-07 15:00:00 Sparta Katowice - AKS Mikołów 2 : 3
9 2017-10-07 15:00:00 Sokół Wola - Grunwald Ruda Ślaska 3 : 0
9 2017-10-07 15:00:00 Krupiński Suszec - Pogoń Ruda Śląska 2 : 2
Kolejka 10
10 2017-10-14 11:00:00 Grunwald Ruda Ślaska - Krupiński Suszec 1 : 2
10 2017-10-14 11:00:00 Urania Ruda Śląska - Pogoń Imielin 0 : 5
10 2017-10-14 15:00:00 Piast Bieruń Nowy - Pogoń Ruda Śląska 2 : 1
10 2017-10-14 15:00:00 AKS Mikołów - Sokół Wola 3 : 0
10 2017-10-14 15:00:00 Unia Kosztowy - Sparta Katowice 3 : 1
10 2017-10-14 15:00:00 Iskra Pszczyna - GKS Wawel Wirek 0 : 2
10 2017-10-14 15:00:00 Ogrodnik Cielmice - Górnik 09 Mysłowice 2 : 2
10 2017-10-15 15:00:00 LKS Łąka - Podlesianka Katowice 3 : 3
Kolejka 11
11 2017-10-21 15:00:00 Pogoń Imielin - Piast Bieruń Nowy 4 : 1
11 2017-10-21 15:00:00 Podlesianka Katowice - Urania Ruda Śląska 2 : 0
11 2017-10-21 15:00:00 Górnik 09 Mysłowice - LKS Łąka 3 : 2
11 2017-10-21 15:00:00 GKS Wawel Wirek - Ogrodnik Cielmice 0 : 1
11 2017-10-21 15:00:00 Sparta Katowice - Iskra Pszczyna 2 : 3
11 2017-10-21 15:00:00 Sokół Wola - Unia Kosztowy 1 : 1
11 2017-10-21 15:00:00 Krupiński Suszec - AKS Mikołów 3 : 0
11 2017-10-21 15:00:00 Pogoń Ruda Śląska - Grunwald Ruda Ślaska 3 : 0
Kolejka 12
12 2017-10-28 11:00:00 Urania Ruda Śląska - Górnik 09 Mysłowice 0 : 3
12 2017-10-28 14:00:00 Piast Bieruń Nowy - Grunwald Ruda Ślaska 6 : 2
12 2017-10-28 14:00:00 AKS Mikołów - Pogoń Ruda Śląska 6 : 0
12 2017-10-28 14:00:00 Unia Kosztowy - Krupiński Suszec 5 : 3
12 2017-10-28 14:00:00 Iskra Pszczyna - Sokół Wola 2 : 0
12 2017-10-28 14:00:00 Ogrodnik Cielmice - Sparta Katowice 3 : 1
12 2017-10-28 14:00:00 Pogoń Imielin - Podlesianka Katowice 1 : 2
12 2017-10-29 14:00:00 LKS Łąka - GKS Wawel Wirek 3 : 2
Kolejka 13
13 2017-11-04 11:00:00 Grunwald Ruda Ślaska - AKS Mikołów 0 : 8
13 2017-11-04 13:00:00 Podlesianka Katowice - Piast Bieruń Nowy 2 : 1
13 2017-11-04 13:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Pogoń Imielin 0 : 1
13 2017-11-04 13:00:00 GKS Wawel Wirek - Urania Ruda Śląska 2 : 0
13 2017-11-04 13:00:00 Sparta Katowice - LKS Łąka 1 : 2
13 2017-11-04 13:00:00 Sokół Wola - Ogrodnik Cielmice 1 : 2
13 2017-11-04 13:00:00 Krupiński Suszec - Iskra Pszczyna 1 : 2
13 2017-11-04 13:00:00 Pogoń Ruda Śląska - Unia Kosztowy 1 : 4
Kolejka 14
14 2017-11-11 11:00:00 Urania Ruda Śląska - Sparta Katowice 1 : 0
14 2017-11-11 13:00:00 Piast Bieruń Nowy - AKS Mikołów 1 : 3
14 2017-11-11 13:00:00 Unia Kosztowy - Grunwald Ruda Ślaska 13 : 0
14 2017-11-11 13:00:00 Iskra Pszczyna - Pogoń Ruda Śląska 6 : 0
14 2017-11-11 13:00:00 Ogrodnik Cielmice - Krupiński Suszec 2 : 2
14 2017-11-11 11:00:00 LKS Łąka - Sokół Wola 3 : 1
14 2017-11-11 13:00:00 Pogoń Imielin - GKS Wawel Wirek 4 : 1
14 2017-11-11 13:00:00 Podlesianka Katowice - Górnik 09 Mysłowice 2 : 0
Kolejka 15
15 2017-11-18 11:00:00 Grunwald Ruda Ślaska - Iskra Pszczyna 0 : 3
15 2017-11-18 13:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Piast Bieruń Nowy 1 : 2
15 2017-11-18 13:00:00 GKS Wawel Wirek - Podlesianka Katowice 0 : 3
15 2017-11-18 13:00:00 Sparta Katowice - Pogoń Imielin 0 : 2
15 2017-11-18 13:00:00 Sokół Wola - Urania Ruda Śląska 1 : 3
15 2017-11-18 13:00:00 Krupiński Suszec - LKS Łąka 1 : 2
15 2017-11-18 13:00:00 Pogoń Ruda Śląska - Ogrodnik Cielmice 1 : 3
15 2017-11-18 13:00:00 AKS Mikołów - Unia Kosztowy 0 : 0

Wspierają nas:

Bank MBS
MOSIR
Vega Sport
Beczka Raju
Salwator Park