.

PIŁKA NOŻNA

Liga Okręgowa grupa IV Katowice - Sosnowiec

sobota 23.10.2021 o 15:00

kolejka 12

AKS Mikołów - Niwy Brudzowice

2d 24h 32min 11s
array(20) { [0]=> object(stdClass)#378 (23) { ["id"]=> string(4) "2205" ["asset_id"]=> string(4) "5231" ["published"]=> string(1) "1" ["round_id"]=> string(3) "307" ["project_team1_id"]=> string(3) "175" ["project_team2_id"]=> string(3) "179" ["match_time"]=> string(8) "17:00:00" ["match_date"]=> string(10) "2021-08-14" ["played"]=> string(1) "1" ["walkover"]=> string(1) "0" ["walkover_reason"]=> string(0) "" ["team1_score"]=> string(1) "5" ["team2_score"]=> string(1) "1" ["team1_score_partial"]=> string(1) "4" ["team2_score_partial"]=> string(1) "0" ["description"]=> string(2747) "

Bardzo okazale wypadł debiut trenera Adama Krzęciesy na ławce trenerskiej AKS Mikołów. Mikołowska drużyna pewnie pokonała Pogoń Imielin 5:1.


Nasi od piłkarze od samego początku bardzo agresywnie ruszyli na rywali. Na efekty nie trzeba było długo czekać, bo już w 2 minucie po szybkim rozegraniu piłki z autu Olaf Augustyniak dograł piłkę w pole karne a na bliższym słupku akcję sfinalizował Michał Biernacki i rozwiązał worek z bramkami.


W 11 minucie poprzeczne podanie defensora gości przejął Daniel Paszek i w sytuacji sam na sam z Iwaniukiem pokonał bramkarza Pogoni.
Z minuty na minutę rosła przewaga naszego zespołu. W 17 minucie z prawej strony Mateusz Zamojda dograł piłkę w pole karne a najbardziej czujny okazał się Olaf Augustyniak i podwyższył wynik spotkania na 3:0.


Mimo panującego upału nasi piłkarze dalej dążyli do zdobycia kolejnych bramek. I tak w 29 minucie spotkania po dobrym rozegraniu piłki z lewej strony dośrodkowywał Mariusz Korzeniowski a w polu karnym najwyżej do piłki wyskoczył Michał Biernacki i mieliśmy na tablicy wyników 4:0.


Drugą połowę spotkania goście zaczęli z większym animuszem ale nie potrafili przebić się przez dobrze zorganizowaną defensywę mikołowian. W 57 minucie przy wyprowadzeniu piłki obrońcy Pogoni popełnili błąd i Daniel Paszek prawie całą połowę przebiegł sam znajdując się ponownie oko w oko z Iwaniukiem i po raz kolejny wygrał ten pojedynek


Później tempo spotkania trochę opadło, ale mieliśmy jeszcze swoje okazje. Bardzo aktywny po wejściu był Michał Pawełczyk i miał swoje okazje do zdobycia bramki ale przy pierwszej przeniósł piłkę nad poprzeczką, a w drugiej przegrał pojedynek z bramkarzem Pogoni.
W 87 minucie przy dużej bierności naszych obrońców bramkę honorową zdobył Mateusz Stachowicz.


AKS Mikołów:
Łukasz Szczepek - Przemysław Gałecki [kpt], Mariusz Gancarczyk, Wojciech Przybylski, Mariusz Korzeniowski, Jacek Wujec(60' Wojciech Oltman), Tomasz Tabiś, Daniel Paszek(80' Bartosz Brun), Mateusz Zamojda(70' Michał Pawełczyk), Olaf Augustyniak(65' Piotr Osiecki), Michał Biernacki
Trener: Adam Krzęciesa 


Pogoń Imielin:
Piotr Iwaniuk - Jakub Pilarski(80' Damian Saternus), Miłosz Pietrowski, Andrzej Malina, Mateusz Stachowicz, Kamil Cisoń(46' Mateusz Pacwa), Piotr Nocoń, Michał Gadaj(60' Kamil Jochemczyk), Kamil Łankiewicz, Mateusz Keler [kpt] (60' Daniel Cisoń), Antoni Turczyński(65' Kamil Jurski)
Trener: Michał Chmielowski


Sędziowie: Kamil Karch, Mateusz Dragan, Maciej Kuropatwa (Podokręg Katowice)

" ["params"]=> string(0) "" ["pname"]=> string(13) "AKS 2021/2022" ["rno"]=> string(1) "1" ["tname1"]=> string(13) "AKS Mikołów" ["tname2"]=> string(14) "Pogoń Imielin" ["marked"]=> string(1) "1" ["evcount"]=> string(1) "5" } [1]=> object(stdClass)#379 (23) { ["id"]=> string(4) "2206" ["asset_id"]=> string(4) "5232" ["published"]=> string(1) "1" ["round_id"]=> string(3) "307" ["project_team1_id"]=> string(3) "183" ["project_team2_id"]=> string(3) "187" ["match_time"]=> string(8) "17:00:00" ["match_date"]=> string(10) "2021-08-14" ["played"]=> string(1) "1" ["walkover"]=> string(1) "0" ["walkover_reason"]=> string(0) "" ["team1_score"]=> string(1) "7" ["team2_score"]=> string(1) "0" ["team1_score_partial"]=> string(1) "0" ["team2_score_partial"]=> string(1) "0" ["description"]=> string(0) "" ["params"]=> string(0) "" ["pname"]=> string(13) "AKS 2021/2022" ["rno"]=> string(1) "1" ["tname1"]=> string(15) "Sparta Katowice" ["tname2"]=> string(20) "Ostoja Żelisławice" ["marked"]=> string(1) "0" ["evcount"]=> string(1) "0" } [2]=> object(stdClass)#377 (23) { ["id"]=> string(4) "2207" ["asset_id"]=> string(4) "5233" ["published"]=> string(1) "1" ["round_id"]=> string(3) "307" ["project_team1_id"]=> string(3) "177" ["project_team2_id"]=> string(3) "191" ["match_time"]=> string(8) "11:00:00" ["match_date"]=> string(10) "2021-08-14" ["played"]=> string(1) "1" ["walkover"]=> string(1) "0" ["walkover_reason"]=> string(0) "" ["team1_score"]=> string(1) "0" ["team2_score"]=> string(1) "2" ["team1_score_partial"]=> string(1) "0" ["team2_score_partial"]=> string(1) "0" ["description"]=> string(0) "" ["params"]=> string(0) "" ["pname"]=> string(13) "AKS 2021/2022" ["rno"]=> string(1) "1" ["tname1"]=> string(21) "Grunwald Ruda Ślaska" ["tname2"]=> string(15) "Niwy Brudzowice" ["marked"]=> string(1) "0" ["evcount"]=> string(1) "0" } [3]=> object(stdClass)#376 (23) { ["id"]=> string(4) "2208" ["asset_id"]=> string(4) "5234" ["published"]=> string(1) "1" ["round_id"]=> string(3) "307" ["project_team1_id"]=> string(3) "178" ["project_team2_id"]=> string(3) "184" ["match_time"]=> string(8) "11:00:00" ["match_date"]=> string(10) "2021-08-14" ["played"]=> string(1) "1" ["walkover"]=> string(1) "0" ["walkover_reason"]=> string(0) "" ["team1_score"]=> string(1) "1" ["team2_score"]=> string(1) "0" ["team1_score_partial"]=> string(1) "0" ["team2_score_partial"]=> string(1) "0" ["description"]=> string(0) "" ["params"]=> string(0) "" ["pname"]=> string(13) "AKS 2021/2022" ["rno"]=> string(1) "1" ["tname1"]=> string(19) "MK Górnik Katowice" ["tname2"]=> string(20) "Źródło Kromołów" ["marked"]=> string(1) "0" ["evcount"]=> string(1) "0" } [4]=> object(stdClass)#389 (23) { ["id"]=> string(4) "2209" ["asset_id"]=> string(4) "5235" ["published"]=> string(1) "1" ["round_id"]=> string(3) "307" ["project_team1_id"]=> string(3) "182" ["project_team2_id"]=> string(3) "185" ["match_time"]=> string(8) "11:00:00" ["match_date"]=> string(10) "2021-08-14" ["played"]=> string(1) "1" ["walkover"]=> string(1) "0" ["walkover_reason"]=> string(0) "" ["team1_score"]=> string(1) "2" ["team2_score"]=> string(1) "1" ["team1_score_partial"]=> string(1) "0" ["team2_score_partial"]=> string(1) "0" ["description"]=> string(0) "" ["params"]=> string(0) "" ["pname"]=> string(13) "AKS 2021/2022" ["rno"]=> string(1) "1" ["tname1"]=> string(20) "Slavia Ruda Śląska" ["tname2"]=> string(15) "GKS II Katowice" ["marked"]=> string(1) "0" ["evcount"]=> string(1) "0" } [5]=> object(stdClass)#388 (23) { ["id"]=> string(4) "2210" ["asset_id"]=> string(4) "5236" ["published"]=> string(1) "1" ["round_id"]=> string(3) "307" ["project_team1_id"]=> string(3) "188" ["project_team2_id"]=> string(3) "189" ["match_time"]=> string(8) "17:00:00" ["match_date"]=> string(10) "2021-08-14" ["played"]=> string(1) "1" ["walkover"]=> string(1) "0" ["walkover_reason"]=> string(0) "" ["team1_score"]=> string(1) "0" ["team2_score"]=> string(1) "0" ["team1_score_partial"]=> string(1) "0" ["team2_score_partial"]=> string(1) "0" ["description"]=> string(0) "" ["params"]=> string(0) "" ["pname"]=> string(13) "AKS 2021/2022" ["rno"]=> string(1) "1" ["tname1"]=> string(23) "Zagłębie II Sosnowiec" ["tname2"]=> string(16) "Cyklon Rogoźnik" ["marked"]=> string(1) "0" ["evcount"]=> string(1) "0" } [6]=> object(stdClass)#386 (23) { ["id"]=> string(4) "2211" ["asset_id"]=> string(4) "5237" ["published"]=> string(1) "1" ["round_id"]=> string(3) "307" ["project_team1_id"]=> string(3) "186" ["project_team2_id"]=> string(3) "192" ["match_time"]=> string(8) "17:00:00" ["match_date"]=> string(10) "2021-08-14" ["played"]=> string(1) "1" ["walkover"]=> string(1) "0" ["walkover_reason"]=> string(0) "" ["team1_score"]=> string(1) "2" ["team2_score"]=> string(1) "1" ["team1_score_partial"]=> string(1) "0" ["team2_score_partial"]=> string(1) "0" ["description"]=> string(0) "" ["params"]=> string(0) "" ["pname"]=> string(13) "AKS 2021/2022" ["rno"]=> string(1) "1" ["tname1"]=> string(12) "CKS Czeladź" ["tname2"]=> string(17) "Górnik Wojkowice" ["marked"]=> string(1) "0" ["evcount"]=> string(1) "0" } [7]=> object(stdClass)#380 (23) { ["id"]=> string(4) "2212" ["asset_id"]=> string(4) "5238" ["published"]=> string(1) "1" ["round_id"]=> string(3) "307" ["project_team1_id"]=> string(3) "181" ["project_team2_id"]=> string(3) "176" ["match_time"]=> string(8) "13:00:00" ["match_date"]=> string(10) "2021-08-14" ["played"]=> string(1) "1" ["walkover"]=> string(1) "0" ["walkover_reason"]=> string(0) "" ["team1_score"]=> string(1) "2" ["team2_score"]=> string(1) "0" ["team1_score_partial"]=> string(1) "0" ["team2_score_partial"]=> string(1) "0" ["description"]=> string(0) "" ["params"]=> string(0) "" ["pname"]=> string(13) "AKS 2021/2022" ["rno"]=> string(1) "1" ["tname1"]=> string(16) "Sarmacja Będzin" ["tname2"]=> string(21) "Górnik 09 Mysłowice" ["marked"]=> string(1) "0" ["evcount"]=> string(1) "0" } [8]=> object(stdClass)#366 (23) { ["id"]=> string(4) "2223" ["asset_id"]=> string(4) "5249" ["published"]=> string(1) "1" ["round_id"]=> string(3) "307" ["project_team1_id"]=> string(3) "190" ["project_team2_id"]=> string(3) "180" ["match_time"]=> string(8) "17:00:00" ["match_date"]=> string(10) "2021-08-14" ["played"]=> string(1) "1" ["walkover"]=> string(1) "0" ["walkover_reason"]=> string(0) "" ["team1_score"]=> string(1) "2" ["team2_score"]=> string(1) "1" ["team1_score_partial"]=> string(1) "0" ["team2_score_partial"]=> string(1) "0" ["description"]=> string(0) "" ["params"]=> string(0) "" ["pname"]=> string(13) "AKS 2021/2022" ["rno"]=> string(1) "1" ["tname1"]=> string(16) "Tęcza Błędów" ["tname2"]=> string(12) "RKS Grodziec" ["marked"]=> string(1) "0" ["evcount"]=> string(1) "0" } [9]=> object(stdClass)#370 (23) { ["id"]=> string(4) "2214" ["asset_id"]=> string(4) "5240" ["published"]=> string(1) "1" ["round_id"]=> string(3) "308" ["project_team1_id"]=> string(3) "175" ["project_team2_id"]=> string(3) "178" ["match_time"]=> string(8) "17:00:00" ["match_date"]=> string(10) "2021-08-21" ["played"]=> string(1) "1" ["walkover"]=> string(1) "0" ["walkover_reason"]=> string(0) "" ["team1_score"]=> string(1) "8" ["team2_score"]=> string(1) "0" ["team1_score_partial"]=> string(1) "4" ["team2_score_partial"]=> string(1) "0" ["description"]=> string(0) "" ["params"]=> string(0) "" ["pname"]=> string(13) "AKS 2021/2022" ["rno"]=> string(1) "2" ["tname1"]=> string(13) "AKS Mikołów" ["tname2"]=> string(19) "MK Górnik Katowice" ["marked"]=> string(1) "1" ["evcount"]=> string(1) "8" } [10]=> object(stdClass)#382 (23) { ["id"]=> string(4) "2215" ["asset_id"]=> string(4) "5241" ["published"]=> string(1) "1" ["round_id"]=> string(3) "308" ["project_team1_id"]=> string(3) "179" ["project_team2_id"]=> string(3) "189" ["match_time"]=> string(8) "17:00:00" ["match_date"]=> string(10) "2021-08-21" ["played"]=> string(1) "1" ["walkover"]=> string(1) "0" ["walkover_reason"]=> string(0) "" ["team1_score"]=> string(1) "0" ["team2_score"]=> string(1) "3" ["team1_score_partial"]=> string(1) "0" ["team2_score_partial"]=> string(1) "0" ["description"]=> string(0) "" ["params"]=> string(0) "" ["pname"]=> string(13) "AKS 2021/2022" ["rno"]=> string(1) "2" ["tname1"]=> string(14) "Pogoń Imielin" ["tname2"]=> string(16) "Cyklon Rogoźnik" ["marked"]=> string(1) "0" ["evcount"]=> string(1) "0" } [11]=> object(stdClass)#367 (23) { ["id"]=> string(4) "2216" ["asset_id"]=> string(4) "5242" ["published"]=> string(1) "1" ["round_id"]=> string(3) "308" ["project_team1_id"]=> string(3) "187" ["project_team2_id"]=> string(3) "188" ["match_time"]=> string(8) "11:00:00" ["match_date"]=> string(10) "2021-08-21" ["played"]=> string(1) "1" ["walkover"]=> string(1) "0" ["walkover_reason"]=> string(0) "" ["team1_score"]=> string(1) "0" ["team2_score"]=> string(1) "6" ["team1_score_partial"]=> string(1) "0" ["team2_score_partial"]=> string(1) "0" ["description"]=> string(0) "" ["params"]=> string(0) "" ["pname"]=> string(13) "AKS 2021/2022" ["rno"]=> string(1) "2" ["tname1"]=> string(20) "Ostoja Żelisławice" ["tname2"]=> string(23) "Zagłębie II Sosnowiec" ["marked"]=> string(1) "0" ["evcount"]=> string(1) "0" } [12]=> object(stdClass)#369 (23) { ["id"]=> string(4) "2217" ["asset_id"]=> string(4) "5243" ["published"]=> string(1) "1" ["round_id"]=> string(3) "308" ["project_team1_id"]=> string(3) "191" ["project_team2_id"]=> string(3) "183" ["match_time"]=> string(8) "17:00:00" ["match_date"]=> string(10) "2021-08-21" ["played"]=> string(1) "1" ["walkover"]=> string(1) "0" ["walkover_reason"]=> string(0) "" ["team1_score"]=> string(1) "1" ["team2_score"]=> string(1) "1" ["team1_score_partial"]=> string(1) "0" ["team2_score_partial"]=> string(1) "0" ["description"]=> string(0) "" ["params"]=> string(0) "" ["pname"]=> string(13) "AKS 2021/2022" ["rno"]=> string(1) "2" ["tname1"]=> string(15) "Niwy Brudzowice" ["tname2"]=> string(15) "Sparta Katowice" ["marked"]=> string(1) "0" ["evcount"]=> string(1) "0" } [13]=> object(stdClass)#387 (23) { ["id"]=> string(4) "2218" ["asset_id"]=> string(4) "5244" ["published"]=> string(1) "1" ["round_id"]=> string(3) "308" ["project_team1_id"]=> string(3) "180" ["project_team2_id"]=> string(3) "177" ["match_time"]=> string(8) "11:00:00" ["match_date"]=> string(10) "2021-08-21" ["played"]=> string(1) "1" ["walkover"]=> string(1) "0" ["walkover_reason"]=> string(0) "" ["team1_score"]=> string(1) "6" ["team2_score"]=> string(1) "1" ["team1_score_partial"]=> string(1) "0" ["team2_score_partial"]=> string(1) "0" ["description"]=> string(0) "" ["params"]=> string(0) "" ["pname"]=> string(13) "AKS 2021/2022" ["rno"]=> string(1) "2" ["tname1"]=> string(12) "RKS Grodziec" ["tname2"]=> string(21) "Grunwald Ruda Ślaska" ["marked"]=> string(1) "0" ["evcount"]=> string(1) "0" } [14]=> object(stdClass)#384 (23) { ["id"]=> string(4) "2219" ["asset_id"]=> string(4) "5245" ["published"]=> string(1) "1" ["round_id"]=> string(3) "308" ["project_team1_id"]=> string(3) "185" ["project_team2_id"]=> string(3) "190" ["match_time"]=> string(8) "18:00:00" ["match_date"]=> string(10) "2021-08-22" ["played"]=> string(1) "1" ["walkover"]=> string(1) "0" ["walkover_reason"]=> string(0) "" ["team1_score"]=> string(1) "4" ["team2_score"]=> string(1) "3" ["team1_score_partial"]=> string(1) "0" ["team2_score_partial"]=> string(1) "0" ["description"]=> string(0) "" ["params"]=> string(0) "" ["pname"]=> string(13) "AKS 2021/2022" ["rno"]=> string(1) "2" ["tname1"]=> string(15) "GKS II Katowice" ["tname2"]=> string(16) "Tęcza Błędów" ["marked"]=> string(1) "0" ["evcount"]=> string(1) "0" } [15]=> object(stdClass)#408 (23) { ["id"]=> string(4) "2220" ["asset_id"]=> string(4) "5246" ["published"]=> string(1) "1" ["round_id"]=> string(3) "308" ["project_team1_id"]=> string(3) "192" ["project_team2_id"]=> string(3) "182" ["match_time"]=> string(8) "17:00:00" ["match_date"]=> string(10) "2021-08-21" ["played"]=> string(1) "1" ["walkover"]=> string(1) "0" ["walkover_reason"]=> string(0) "" ["team1_score"]=> string(1) "2" ["team2_score"]=> string(1) "0" ["team1_score_partial"]=> string(1) "0" ["team2_score_partial"]=> string(1) "0" ["description"]=> string(0) "" ["params"]=> string(0) "" ["pname"]=> string(13) "AKS 2021/2022" ["rno"]=> string(1) "2" ["tname1"]=> string(17) "Górnik Wojkowice" ["tname2"]=> string(20) "Slavia Ruda Śląska" ["marked"]=> string(1) "0" ["evcount"]=> string(1) "0" } [16]=> object(stdClass)#409 (23) { ["id"]=> string(4) "2221" ["asset_id"]=> string(4) "5247" ["published"]=> string(1) "1" ["round_id"]=> string(3) "308" ["project_team1_id"]=> string(3) "176" ["project_team2_id"]=> string(3) "186" ["match_time"]=> string(8) "17:00:00" ["match_date"]=> string(10) "2021-08-21" ["played"]=> string(1) "1" ["walkover"]=> string(1) "0" ["walkover_reason"]=> string(0) "" ["team1_score"]=> string(1) "2" ["team2_score"]=> string(1) "0" ["team1_score_partial"]=> string(1) "0" ["team2_score_partial"]=> string(1) "0" ["description"]=> string(0) "" ["params"]=> string(0) "" ["pname"]=> string(13) "AKS 2021/2022" ["rno"]=> string(1) "2" ["tname1"]=> string(21) "Górnik 09 Mysłowice" ["tname2"]=> string(12) "CKS Czeladź" ["marked"]=> string(1) "0" ["evcount"]=> string(1) "0" } [17]=> object(stdClass)#410 (23) { ["id"]=> string(4) "2222" ["asset_id"]=> string(4) "5248" ["published"]=> string(1) "1" ["round_id"]=> string(3) "308" ["project_team1_id"]=> string(3) "184" ["project_team2_id"]=> string(3) "181" ["match_time"]=> string(8) "14:30:00" ["match_date"]=> string(10) "2021-08-21" ["played"]=> string(1) "1" ["walkover"]=> string(1) "0" ["walkover_reason"]=> string(0) "" ["team1_score"]=> string(1) "2" ["team2_score"]=> string(1) "2" ["team1_score_partial"]=> string(1) "0" ["team2_score_partial"]=> string(1) "0" ["description"]=> string(0) "" ["params"]=> string(0) "" ["pname"]=> string(13) "AKS 2021/2022" ["rno"]=> string(1) "2" ["tname1"]=> string(20) "Źródło Kromołów" ["tname2"]=> string(16) "Sarmacja Będzin" ["marked"]=> string(1) "0" ["evcount"]=> string(1) "0" } [18]=> object(stdClass)#411 (23) { ["id"]=> string(4) "2224" ["asset_id"]=> string(4) "5272" ["published"]=> string(1) "1" ["round_id"]=> string(3) "309" ["project_team1_id"]=> string(3) "181" ["project_team2_id"]=> string(3) "175" ["match_time"]=> string(8) "17:00:00" ["match_date"]=> string(10) "2021-08-25" ["played"]=> string(1) "1" ["walkover"]=> string(1) "0" ["walkover_reason"]=> string(0) "" ["team1_score"]=> string(1) "0" ["team2_score"]=> string(1) "3" ["team1_score_partial"]=> string(1) "0" ["team2_score_partial"]=> string(1) "0" ["description"]=> string(0) "" ["params"]=> string(0) "" ["pname"]=> string(13) "AKS 2021/2022" ["rno"]=> string(1) "3" ["tname1"]=> string(16) "Sarmacja Będzin" ["tname2"]=> string(13) "AKS Mikołów" ["marked"]=> string(1) "1" ["evcount"]=> string(1) "0" } [19]=> object(stdClass)#412 (23) { ["id"]=> string(4) "2225" ["asset_id"]=> string(4) "5273" ["published"]=> string(1) "1" ["round_id"]=> string(3) "309" ["project_team1_id"]=> string(3) "178" ["project_team2_id"]=> string(3) "179" ["match_time"]=> string(8) "00:00:00" ["match_date"]=> string(10) "0000-00-00" ["played"]=> string(1) "1" ["walkover"]=> string(1) "0" ["walkover_reason"]=> string(0) "" ["team1_score"]=> string(1) "0" ["team2_score"]=> string(1) "4" ["team1_score_partial"]=> string(1) "0" ["team2_score_partial"]=> string(1) "0" ["description"]=> string(0) "" ["params"]=> string(0) "" ["pname"]=> string(13) "AKS 2021/2022" ["rno"]=> string(1) "3" ["tname1"]=> string(19) "MK Górnik Katowice" ["tname2"]=> string(14) "Pogoń Imielin" ["marked"]=> string(1) "0" ["evcount"]=> string(1) "0" } }
Czas Mecz Wynik
2021-08-14 AKS Mikołów - Pogoń Imielin 5:1
2021-08-14 Sparta Katowice - Ostoja Żelisławice 7:0
2021-08-14 Grunwald Ruda Ślaska - Niwy Brudzowice 0:2
2021-08-14 MK Górnik Katowice - Źródło Kromołów 1:0
2021-08-14 Slavia Ruda Śląska - GKS II Katowice 2:1
2021-08-14 Zagłębie II Sosnowiec - Cyklon Rogoźnik 0:0
2021-08-14 CKS Czeladź - Górnik Wojkowice 2:1
2021-08-14 Sarmacja Będzin - Górnik 09 Mysłowice 2:0
2021-08-14 Tęcza Błędów - RKS Grodziec 2:1
2021-08-21 AKS Mikołów - MK Górnik Katowice 8:0
2021-08-21 Pogoń Imielin - Cyklon Rogoźnik 0:3
2021-08-21 Ostoja Żelisławice - Zagłębie II Sosnowiec 0:6
2021-08-21 Niwy Brudzowice - Sparta Katowice 1:1
2021-08-21 RKS Grodziec - Grunwald Ruda Ślaska 6:1
2021-08-22 GKS II Katowice - Tęcza Błędów 4:3
2021-08-21 Górnik Wojkowice - Slavia Ruda Śląska 2:0
2021-08-21 Górnik 09 Mysłowice - CKS Czeladź 2:0
2021-08-21 Źródło Kromołów - Sarmacja Będzin 2:2
2021-08-25 Sarmacja Będzin - AKS Mikołów 0:3
0000-00-00 MK Górnik Katowice - Pogoń Imielin 0:4

Terminarz - I zespół

Kolejka Data i czas Mecz Wynik
Kolejka 1
1 2021-08-14 17:00:00 AKS Mikołów - Pogoń Imielin 5 : 1
1 2021-08-14 17:00:00 Sparta Katowice - Ostoja Żelisławice 7 : 0
1 2021-08-14 11:00:00 Grunwald Ruda Ślaska - Niwy Brudzowice 0 : 2
1 2021-08-14 11:00:00 MK Górnik Katowice - Źródło Kromołów 1 : 0
1 2021-08-14 11:00:00 Slavia Ruda Śląska - GKS II Katowice 2 : 1
1 2021-08-14 17:00:00 Zagłębie II Sosnowiec - Cyklon Rogoźnik 0 : 0
1 2021-08-14 17:00:00 CKS Czeladź - Górnik Wojkowice 2 : 1
1 2021-08-14 13:00:00 Sarmacja Będzin - Górnik 09 Mysłowice 2 : 0
1 2021-08-14 17:00:00 Tęcza Błędów - RKS Grodziec 2 : 1
Kolejka 2
2 2021-08-21 17:00:00 AKS Mikołów - MK Górnik Katowice 8 : 0
2 2021-08-21 17:00:00 Pogoń Imielin - Cyklon Rogoźnik 0 : 3
2 2021-08-21 11:00:00 Ostoja Żelisławice - Zagłębie II Sosnowiec 0 : 6
2 2021-08-21 17:00:00 Niwy Brudzowice - Sparta Katowice 1 : 1
2 2021-08-21 11:00:00 RKS Grodziec - Grunwald Ruda Ślaska 6 : 1
2 2021-08-22 18:00:00 GKS II Katowice - Tęcza Błędów 4 : 3
2 2021-08-21 17:00:00 Górnik Wojkowice - Slavia Ruda Śląska 2 : 0
2 2021-08-21 17:00:00 Górnik 09 Mysłowice - CKS Czeladź 2 : 0
2 2021-08-21 14:30:00 Źródło Kromołów - Sarmacja Będzin 2 : 2
Kolejka 3
3 2021-08-25 17:00:00 Sarmacja Będzin - AKS Mikołów 0 : 3
3 0000-00-00 00:00:00 MK Górnik Katowice - Pogoń Imielin 0 : 4
3 0000-00-00 00:00:00 CKS Czeladź - Źródło Kromołów 8 : 1
3 0000-00-00 00:00:00 Slavia Ruda Śląska - Górnik 09 Mysłowice 0 : 1
3 0000-00-00 00:00:00 Tęcza Błędów - Górnik Wojkowice 0 : 1
3 0000-00-00 00:00:00 Grunwald Ruda Ślaska - GKS II Katowice 1 : 4
3 0000-00-00 00:00:00 Sparta Katowice - RKS Grodziec 4 : 3
3 0000-00-00 00:00:00 Zagłębie II Sosnowiec - Niwy Brudzowice 3 : 0
3 0000-00-00 00:00:00 Cyklon Rogoźnik - Ostoja Żelisławice 7 : 0
Kolejka 4
4 2021-08-28 17:00:00 AKS Mikołów - CKS Czeladź 1 : 0
4 0000-00-00 00:00:00 Pogoń Imielin - Ostoja Żelisławice 4 : 2
4 0000-00-00 00:00:00 Niwy Brudzowice - Cyklon Rogoźnik 4 : 0
4 0000-00-00 00:00:00 RKS Grodziec - Zagłębie II Sosnowiec 0 : 4
4 0000-00-00 00:00:00 GKS II Katowice - Sparta Katowice 0 : 5
4 0000-00-00 00:00:00 Górnik Wojkowice - Grunwald Ruda Ślaska 1 : 0
4 0000-00-00 00:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Tęcza Błędów 3 : 0
4 0000-00-00 00:00:00 Źródło Kromołów - Slavia Ruda Śląska 0 : 1
4 0000-00-00 00:00:00 MK Górnik Katowice - Sarmacja Będzin 1 : 2
Kolejka 5
5 2021-09-04 11:00:00 Slavia Ruda Śląska - AKS Mikołów 1 : 4
5 0000-00-00 00:00:00 Sarmacja Będzin - Pogoń Imielin 3 : 0
5 0000-00-00 00:00:00 CKS Czeladź - MK Górnik Katowice 2 : 0
5 0000-00-00 00:00:00 Tęcza Błędów - Źródło Kromołów 3 : 0
5 0000-00-00 00:00:00 Grunwald Ruda Ślaska - Górnik 09 Mysłowice 0 : 3
5 0000-00-00 00:00:00 Górnik Wojkowice - Sparta Katowice 1 : 2
5 0000-00-00 00:00:00 Zagłębie II Sosnowiec - GKS II Katowice 2 : 1
5 0000-00-00 00:00:00 Cyklon Rogoźnik - RKS Grodziec 3 : 1
5 0000-00-00 00:00:00 Ostoja Żelisławice - Niwy Brudzowice 0 : 2
Kolejka 6
6 2021-09-11 17:00:00 AKS Mikołów - Tęcza Błędów 5 : 0
6 0000-00-00 00:00:00 Pogoń Imielin - Niwy Brudzowice 3 : 2
6 0000-00-00 00:00:00 RKS Grodziec - Ostoja Żelisławice 2 : 1
6 0000-00-00 00:00:00 GKS II Katowice - Cyklon Rogoźnik 2 : 0
6 0000-00-00 00:00:00 Górnik Wojkowice - Zagłębie II Sosnowiec 3 : 1
6 0000-00-00 00:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Sparta Katowice 0 : 2
6 0000-00-00 00:00:00 Źródło Kromołów - Grunwald Ruda Ślaska 1 : 2
6 0000-00-00 00:00:00 MK Górnik Katowice - Slavia Ruda Śląska 4 : 3
6 0000-00-00 00:00:00 Sarmacja Będzin - CKS Czeladź 3 : 1
Kolejka 7
7 2021-09-18 11:00:00 Grunwald Ruda Ślaska - AKS Mikołów 1 : 2
7 0000-00-00 00:00:00 CKS Czeladź - Pogoń Imielin 2 : 1
7 0000-00-00 00:00:00 Slavia Ruda Śląska - Sarmacja Będzin 1 : 2
7 0000-00-00 00:00:00 Tęcza Błędów - MK Górnik Katowice 1 : 3
7 0000-00-00 00:00:00 Sparta Katowice - Źródło Kromołów 9 : 0
7 0000-00-00 00:00:00 Zagłębie II Sosnowiec - Górnik 09 Mysłowice 4 : 0
7 0000-00-00 00:00:00 Cyklon Rogoźnik - Górnik Wojkowice 1 : 1
7 0000-00-00 00:00:00 Ostoja Żelisławice - GKS II Katowice 0 : 6
7 0000-00-00 00:00:00 Niwy Brudzowice - RKS Grodziec 1 : 1
Kolejka 8
8 2021-09-25 16:00:00 AKS Mikołów - Sparta Katowice 1 : 0
8 0000-00-00 00:00:00 Pogoń Imielin - RKS Grodziec 1 : 2
8 0000-00-00 00:00:00 GKS II Katowice - Niwy Brudzowice 0 : 0
8 0000-00-00 00:00:00 Górnik Wojkowice - Ostoja Żelisławice 4 : 0
8 0000-00-00 00:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Cyklon Rogoźnik 0 : 1
8 0000-00-00 00:00:00 Źródło Kromołów - Zagłębie II Sosnowiec 4 : 5
8 0000-00-00 00:00:00 MK Górnik Katowice - Grunwald Ruda Ślaska 3 : 4
8 0000-00-00 00:00:00 Sarmacja Będzin - Tęcza Błędów 2 : 3
8 0000-00-00 00:00:00 CKS Czeladź - Slavia Ruda Śląska 4 : 0
Kolejka 9
9 2021-10-02 11:00:00 Zagłębie II Sosnowiec - AKS Mikołów 1 : 0
9 2021-10-02 00:00:00 Slavia Ruda Śląska - Pogoń Imielin 2 : 3
9 2021-10-02 00:00:00 CKS Czeladź - Tęcza Błędów 2 : 0
9 2021-10-02 00:00:00 Grunwald Ruda Ślaska - Sarmacja Będzin 2 : 4
9 2021-10-02 00:00:00 Sparta Katowice - MK Górnik Katowice 6 : 1
9 2021-10-02 00:00:00 Cyklon Rogoźnik - Źródło Kromołów 4 : 1
9 2021-10-02 00:00:00 Ostoja Żelisławice - Górnik 09 Mysłowice 2 : 4
9 2021-10-02 00:00:00 Niwy Brudzowice - Górnik Wojkowice 1 : 3
9 2021-10-02 00:00:00 RKS Grodziec - GKS II Katowice 0 : 2
Kolejka 10
10 2021-10-09 15:00:00 AKS Mikołów - Cyklon Rogoźnik 1 : 1
10 2021-10-09 00:00:00 Pogoń Imielin - GKS II Katowice 0 : 1
10 2021-10-09 00:00:00 Górnik Wojkowice - RKS Grodziec 0 : 1
10 2021-10-09 00:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Niwy Brudzowice 4 : 1
10 2021-10-09 00:00:00 Źródło Kromołów - Ostoja Żelisławice 5 : 1
10 2021-10-09 00:00:00 MK Górnik Katowice - Zagłębie II Sosnowiec 0 : 6
10 2021-10-09 00:00:00 Sarmacja Będzin - Sparta Katowice 1 : 5
10 2021-10-09 00:00:00 CKS Czeladź - Grunwald Ruda Ślaska 5 : 1
10 2021-10-09 00:00:00 Slavia Ruda Śląska - Tęcza Błędów 2 : 2
Kolejka 11
11 2021-10-16 15:00:00 Ostoja Żelisławice - AKS Mikołów 0 : 3
11 0000-00-00 00:00:00 Grunwald Ruda Ślaska - Slavia Ruda Śląska 1 : 2
11 0000-00-00 00:00:00 GKS II Katowice - Górnik Wojkowice 8 : 0
11 0000-00-00 00:00:00 Sparta Katowice - CKS Czeladź 2 : 1
11 0000-00-00 00:00:00 Zagłębie II Sosnowiec - Sarmacja Będzin 5 : 0
11 0000-00-00 00:00:00 Cyklon Rogoźnik - MK Górnik Katowice 4 : 0
11 0000-00-00 00:00:00 RKS Grodziec - Górnik 09 Mysłowice 1 : 5
11 0000-00-00 00:00:00 Niwy Brudzowice - Źródło Kromołów 3 : 2
11 0000-00-00 00:00:00 Tęcza Błędów - Pogoń Imielin 1 : 2
Kolejka 12
12 2021-10-23 15:00:00 AKS Mikołów - Niwy Brudzowice :
12 0000-00-00 00:00:00 Pogoń Imielin - Górnik Wojkowice :
12 0000-00-00 00:00:00 Górnik 09 Mysłowice - GKS II Katowice :
12 0000-00-00 00:00:00 Źródło Kromołów - RKS Grodziec :
12 0000-00-00 00:00:00 MK Górnik Katowice - Ostoja Żelisławice :
12 0000-00-00 00:00:00 Sarmacja Będzin - Cyklon Rogoźnik :
12 0000-00-00 00:00:00 CKS Czeladź - Zagłębie II Sosnowiec :
12 0000-00-00 00:00:00 Slavia Ruda Śląska - Sparta Katowice :
12 0000-00-00 00:00:00 Tęcza Błędów - Grunwald Ruda Ślaska :

Wspierają nas:

Bank MBS
MOSIR
Vega Sport
CamMedia
Mikołów
HETMAN