.

PIŁKA NOŻNA

Liga Okręgowa grupa IV Katowice - Sosnowiec

sobota 23.10.2021 o 15:00

kolejka 12

AKS Mikołów - Niwy Brudzowice

2d 24h 32min 11s

AKS Mikołów zaprasza najmłodszych (rocznik 2017-2018) do rozpoczęcia swojej przygody z piłką nożną.

AKS Mikołów zaprasza do wzięcia udziału w wakacyjnych aktywnościach organizowanych przez nasz klub

Zamiast obozu zimowego, który zazwyczaj organizowany był w ferie przygotowaliśmy alternatywę dla naszych najmłodszych zawodników.

Zgodnie z przewidywaniami, od 3 września będziemy zarażać...

AKS Mikołów zaprasza do wzięcia udziału w letnim obozie sportowym, który odbędzie się w Krakowie. Zapisy tylko do 22 czerwca!

Informacja dla rodziców o obowiązkowych badaniach lekarskich dopuszczających do trenowania piłki nożnej.

12 września odbył się pierwszy trening z grupami naborowymi. Na swoje pierwsze zajęcia przyszli następcy wielkich futbolowych gwiazd!

W związku z zakwalifikowaniem naszej szkółki piłkarskiej do programu certyfikacji PZPN informujemy rodziców o konieczności rejestracji w systemie "Łączy nas Piłka". ZOBACZ instrukcję!

Aplikacja SportBM i letni obóz w Ustroniu to dwa tematy, z którymi każdy rodzic dziecka trenującego w naszym klubie powinien się zapoznać.

Od 1 stycznia 2019 zmieniają się zasady dotyczące rozliczeń podatkowych. Zmiany dotyczą również sposobu przekazywania 1% podatku dla organizacji pożytku publicznego.

W grudniu nasz klub będzie gospodarzem trzech turniejów piłkarskich dla najmłodszych kategorii wiekowych. Są jeszcze wolne miejsca!

W sobotę i niedzielę nasz zespół w kategorii do lat 11 wziął udział w międzynarodowym turnieju Mozart Trophy w austriackim Salzburgu. Do Mikołowa wrócili z pucharem!

W niedzielę 7 stycznia na hali mikołowskiego MOSiRu rozegrano turniej dla młodych piłkarzy z rocznika 2010, którego organizatorem był AKS Mikołów.

W mikołowskiej hali sportowej MOSiR rozegrano turniej dla najmłodszych zawodników, którego organizatorem był AKS Mikołów.

W rozgrywkach młodzieżowo-dziecięcych w sezonie JESIEŃ 2017 udział brało 10 naszych drużyn.

Dzisiaj zakończył się pierwszy etap naboru. Coraz więcej dzieci interesuje się zajęciami w szkółce AKS Mikołów.

Jak co roku AKS Mikołów organizuje nabór nowych adeptów do sekcji piłkarskiej.

Przyszłość naszego klubu należy do trenujących grup dziecięcych i młodzieżowych. Przedstawiamy wyniki sezonu "Wiosna 2017" w poszczególnych rocznikach.

W niedzielę od rana na mikołowskiej hali rozgrywany był turniej, w którym rywalizowały drużyny z rocznika 2007. Udział w turnieju wzięło 7 drużyn.

Wspierają nas:

Bank MBS
MOSIR
Vega Sport
CamMedia
Mikołów
HETMAN