PIŁKA NOŻNA

Puchar Polski (półfinał)

17.10.2017r, 15:00

Podlesianka Katowice vs. AKS Mikołów 

(Katowice, ul. Sołtysia 25)

2d 24h 32min 11s

PIŁKA NOŻNA

III Liga Kobiet (11. kolejka)

18.10.2017r, 15:00

Polonia Tychy vs. AKS Mikołów 

(Tychy)

2d 24h 32min 11s

 

TENIS STOŁOWY

III Liga (4. kolejka)

18.10.2017r, 18:00

Orkan Chruszczobród vs. AKS II Mikołów 

(Chruszczobród, u. Mickiewicza 113)

2d 24h 32min 11s

PIŁKA NOŻNA

ZINA Liga Okręgowa (11. kolejka)

21.10.2017r, 15:00

Krupiński Suszec vs. AKS Mikołów 

(Suszec)

2d 24h 32min 11s

PIŁKA NOŻNA

A Klasa (9. kolejka)

21.10.2017r, 15:00

AKS II Mikołów vs. Stadion Śląski Chorzów

(Mikołów, Zawilców 8)

2d 24h 32min 11s

W piątkowy wieczór nasi drugoligowcy znów zafundowali nam mecz pełen emocji. Do Mikołowa przyjechali goście z Pszowa.

W 4 kolejce nasi tenisiści stołowi pojechali powalczyć o punkty do Tarnowa Opolskiego na pojedynek z Odrą Kąty Opolskie.

W 3 kolejce II ligi nasi zawodnicy walczyli o punkty z beniaminkiem z Gliwic.

Druga kolejka II ligi tenisa stołowego, czyli pierwszy dalszy wyjazd. Nasi tenisiści wyjechali do Żywocic, małej wioski pod Krapkowicami.

W Mikołowie rozpoczęto nowy sezon tenisa stołowego. W pierwszym meczu nasi tenisiści zmierzyli się z UKTS Sokół II Orzesze. Był to więc pojedynek derbowy.

Nietypowo (bo w poniedziałek) mecze II ligi rozgrywa u siebie Naprzód Borucin. Zdaniem naszych zawodników nie jest to dobry dzień na rozgrywanie meczów.

W piątek nasi drugoligowcy gościli u siebie zespół Viretu z Zawiercia.

W niedzielę 19.02.2017 w Bytomiu odbyły się 77 Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Tenisie Stołowym. Udział w nich wziął nasz reprezentant i to z udanym skutkiem.

W 17 kolejce do Mikołowa na mecz rundy rewanżowej przyjechała drużyna MKS Czechowice-Dziedzice.

Mikołowscy tenisiści na pierwszy mecz rundy rewanżowej pojechali do Gliwic. Ich przeciwnikiem był zespół ATS Ligota Łabędzka. Nie będą wspominać dobrze tego wyjazdu.

5 lutego w hali sportowej w Łaziskach Górnych rozegrano III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Juniorów i Juniorek. Zagrali nasi reprezentanci. Jeden z nich był poza zasięgiem rówieśników.

Ostatni mecz rundy zasadniczej zapowiadał się bardzo ciekawie. Mikołowianie pojechali do Dąbrowy Górniczej na mecz, który zadecydować miał o kolejności w pierwszej trójce drugoligowej tabeli. Tradycyjnie już emocji nie brakowało do ostatniego seta, który znów decydował o wyniku końcowym całego meczu.

Tuż po wygranym meczu z liderem z Orzesza nasi drugoligowcy wydali specjalne oświadczenie.

Na ten mecz kibice tenisa stołowego w powiecie czekali aż do 14 kolejki! W orzeskich Jaśkowicach tamtejszy Sokół, lider tabeli, podejmował drugą w tabeli ekipę AKS Mikołów. Sokół z kompletem punktów przewodzi w tabeli i zgłasza aspiracje do awansu. Podobny plan mieli niepokonani w rozgrywkach mikołowianie.

Dzień przed Wigilią nasi drugoligowcy zakończyli zmagania przy stole w 2016 roku. Do rozegrania w rundzie zasadniczej zostały jeszcze 2 spotkania. Oba mecze rozegrane zostaną w styczniu 2017.

W rozegranym awansem meczu XIII serii II ligi tenisiści AKS podejmowali u siebie drużynę BLYSS Kujakowice. Było to najdłuższe starcie z udziałem naszych w tym sezonie!

Rezerwy AKS Mikołów walczyły dziś w lidze okręgowej z drużyną Gwarka Ornontowice.

W środowy wieczór nasi tenisiści pojechali do Nysy aby w ramach XI kolejki zmierzyć się z tamtejszym AZS PWSZ. Zarówno nasi zawodnicy jak i gracze gospodarzy należą do ścisłej czołówki II ligi. Do mikołowian przed tym meczem tracili jeden punkt.

XI seria zmagań w II lidze kobiet przyniosła pewne zwycięstwo naszego kobiecego zespołu.

W 10 serii spotkań do Mikołowa przyjechała drużyna Naprzodu Borucin. Obie drużyny przed tym spotkaniem były niepokonane. AKS zajmował w tabeli miejsce 2, Borucin z tą samą liczbą punktów plasował się na miejscu 3.

Wspierają nas:

Bank MBS
MOSIR
Vega Sport
Beczka Raju
Salwator Park