W niedzielę na hali w Łaziskach Górnych rozegrano II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny juniorów. Grali nasi!

Po świąteczno-noworocznej przerwie do stołów (tych tenisowych) powrócili nasi zawodnicy aby zmierzyć się z zespołem ATS Ligota Łabędzka. Pojedynek miał kolosalne znaczenie bowiem obie drużyny walczą o "ósemkę".

W piątkowy wieczór do Mikołowa przyjechali liderzy z Zawiercia. Rozegrano mecz zaplanowany pierwotnie na 22 grudnia. 

W piątek rozegrano 10 kolejkę II ligi tenisa stołowego. Do Mikołowa w roli faworytów przyjechali tenisiści z Kujakowic.

W 8 kolejce II ligi mikołowianie pojechali do Tarnowskich Gór aby powalczyć o punkty z tamtejszym Skarbkiem.

W III Lidze doszło do pojedynku dwóch drużyn zamykających tabelę. Doświadczona ekipa Woleja z Rudy Śląskiej walczyła o pierwsze punkty z młodą rezerwą AKS Mikołów.

W siódmej serii spotkań II ligi w Mikołowie zawiał Huragan z Sosnowca.

Wyprawa do Lisowa to jeden z dalszych wyjazdów, jakie zaliczyć trzeba w walce o punkty w II lidze. Mikołowianie jechali tam w roli faworyta.

W piątkowy wieczór nasi drugoligowcy znów zafundowali nam mecz pełen emocji. Do Mikołowa przyjechali goście z Pszowa.

W 4 kolejce nasi tenisiści stołowi pojechali powalczyć o punkty do Tarnowa Opolskiego na pojedynek z Odrą Kąty Opolskie.

W 3 kolejce II ligi nasi zawodnicy walczyli o punkty z beniaminkiem z Gliwic.

Druga kolejka II ligi tenisa stołowego, czyli pierwszy dalszy wyjazd. Nasi tenisiści wyjechali do Żywocic, małej wioski pod Krapkowicami.

W Mikołowie rozpoczęto nowy sezon tenisa stołowego. W pierwszym meczu nasi tenisiści zmierzyli się z UKTS Sokół II Orzesze. Był to więc pojedynek derbowy.

Nietypowo (bo w poniedziałek) mecze II ligi rozgrywa u siebie Naprzód Borucin. Zdaniem naszych zawodników nie jest to dobry dzień na rozgrywanie meczów.

W piątek nasi drugoligowcy gościli u siebie zespół Viretu z Zawiercia.

W niedzielę 19.02.2017 w Bytomiu odbyły się 77 Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Tenisie Stołowym. Udział w nich wziął nasz reprezentant i to z udanym skutkiem.

W 17 kolejce do Mikołowa na mecz rundy rewanżowej przyjechała drużyna MKS Czechowice-Dziedzice.

Mikołowscy tenisiści na pierwszy mecz rundy rewanżowej pojechali do Gliwic. Ich przeciwnikiem był zespół ATS Ligota Łabędzka. Nie będą wspominać dobrze tego wyjazdu.

5 lutego w hali sportowej w Łaziskach Górnych rozegrano III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Juniorów i Juniorek. Zagrali nasi reprezentanci. Jeden z nich był poza zasięgiem rówieśników.

Ostatni mecz rundy zasadniczej zapowiadał się bardzo ciekawie. Mikołowianie pojechali do Dąbrowy Górniczej na mecz, który zadecydować miał o kolejności w pierwszej trójce drugoligowej tabeli. Tradycyjnie już emocji nie brakowało do ostatniego seta, który znów decydował o wyniku końcowym całego meczu.

Wspierają nas:

Bank MBS
MOSIR
Vega Sport
Mikołów
HETMAN
Brązowa gwiazdka