PIŁKA NOŻNA

Puchar Polski (półfinał)

17.10.2017r, 15:00

Podlesianka Katowice vs. AKS Mikołów 

(Katowice, ul. Sołtysia 25)

2d 24h 32min 11s

PIŁKA NOŻNA

III Liga Kobiet (11. kolejka)

18.10.2017r, 15:00

Polonia Tychy vs. AKS Mikołów 

(Tychy)

2d 24h 32min 11s

 

TENIS STOŁOWY

III Liga (4. kolejka)

18.10.2017r, 18:00

Orkan Chruszczobród vs. AKS II Mikołów 

(Chruszczobród, u. Mickiewicza 113)

2d 24h 32min 11s

PIŁKA NOŻNA

ZINA Liga Okręgowa (11. kolejka)

21.10.2017r, 15:00

Krupiński Suszec vs. AKS Mikołów 

(Suszec)

2d 24h 32min 11s

PIŁKA NOŻNA

A Klasa (9. kolejka)

21.10.2017r, 15:00

AKS II Mikołów vs. Stadion Śląski Chorzów

(Mikołów, Zawilców 8)

2d 24h 32min 11s

17 lipca przygotowania do nowego sezonu rozpoczną nasi piłkarze. Znamy też już naszych sparingpartnerów!

 

Plan sparingów AKS Mikołów:

21.07.2017 AKS Mikołów - LKS Woszczyce, godzina 18:00

22.07.2017 AKS Mikołów - Slavia Ruda Śląska, godzina 18:00

26.07.2017 AKS Mikołów - Polonia Łaziska Górne, godzina 17:00

27.07.2017 AKS Mikołów - Strażak Mikołów, godzina 18:00

29.07.2017 AKS Mikołów - Urania Ruda Śląska, godzina 11:00

02.08.2017 AKS Mikołów - Gwarek Ornontowice, godzina jeszcze nie jest uzgodniona

05.08.2017 Bronowianka Kraków - AKS Mikołów, godzina jeszcze nie jest uzgodniona

 

Tabela - I zespół

Miejsce Nazwa Mecze Zwy. Rem. Por Br. + Br. - Br. +/- Punkty
1 Unia Kosztowy 9 7 1 1 18 9 9 22
2 Pogoń Imielin 9 7 1 1 26 10 16 22
3 Piast Bieruń Nowy 10 7 1 2 21 9 12 22
4 AKS Mikołów 9 6 2 1 25 13 12 20
5 Sparta Katowice 10 5 2 3 33 19 14 17
6 Górnik 09 Mysłowice 9 4 5 0 19 7 12 17
7 Podlesianka Katowice 9 4 5 0 21 11 10 17
8 Iskra Pszczyna 9 4 2 3 13 13 0 14
9 LKS Łąka 10 3 3 4 18 12 6 12
10 Urania Ruda Śląska 9 4 0 5 21 22 -1 12
11 Sokół Wola 9 3 2 4 13 21 -8 11
12 Krupiński Suszec 9 2 1 6 7 26 -19 7
13 GKS Wawel Wirek 9 2 1 6 11 19 -8 7
14 Ogrodnik Cielmice 9 1 3 5 12 15 -3 6
15 Pogoń Ruda Śląska 10 0 1 9 11 29 -18 1
16 Grunwald Ruda Ślaska 9 0 0 9 3 37 -34 0
awans   spadek

Skład - I zespół

Michał Biernacki

Kamil Fijoł

Tomasz Frankowski

Dariusz Kot

Łukasz Szczepek

Sebastian Kubisz

Dawid Nowak

Wojciech Oltman

Piotr Piszczek

Paweł Polak

Robert Prus

Wojciech Przybylski

Patryk Wieczorek

Mateusz Zamojda

Jakub Żyłka

Błażej Woźnica

Adam Górski

Dariusz Urbanek

Kamil Fus

Łukasz Szczygieł

Jakub Małysa

Terminarz - I zespół

Kolejka Data i czas Mecz Wynik
Kolejka 1
1 2017-08-12 17:00:00 Urania Ruda Śląska - Krupiński Suszec 7 : 1
1 2017-08-12 17:00:00 Ogrodnik Cielmice - Grunwald Ruda Ślaska 3 : 0
1 2017-08-12 17:00:00 Unia Kosztowy - Piast Bieruń Nowy 2 : 1
1 2017-08-12 17:00:00 Iskra Pszczyna - AKS Mikołów 1 : 5
1 2017-08-12 17:00:00 LKS Łąka - Pogoń Ruda Śląska 4 : 1
1 2017-08-12 17:00:00 Pogoń Imielin - Sokół Wola 2 : 2
1 2017-08-12 17:00:00 Podlesianka Katowice - Sparta Katowice 4 : 4
1 2017-08-12 17:00:00 Górnik 09 Mysłowice - GKS Wawel Wirek 1 : 1
Kolejka 2
2 2017-08-19 17:00:00 Piast Bieruń Nowy - GKS Wawel Wirek 3 : 2
2 2017-08-19 17:00:00 Sparta Katowice - Górnik 09 Mysłowice 1 : 1
2 2017-08-19 17:00:00 Sokół Wola - Podlesianka Katowice 1 : 1
2 2017-08-19 17:00:00 Krupiński Suszec - Pogoń Imielin 1 : 2
2 2017-08-19 17:00:00 Urania Ruda Śląska - Pogoń Ruda Śląska 2 : 0
2 2017-08-19 17:00:00 AKS Mikołów - Ogrodnik Cielmice 3 : 2
2 2017-08-19 17:00:00 Unia Kosztowy - Iskra Pszczyna 2 : 1
2 2017-08-20 11:00:00 Grunwald Ruda Ślaska - LKS Łąka 0 : 4
Kolejka 3
3 2017-08-26 11:00:00 Urania Ruda Śląska - Grunwald Ruda Ślaska 6 : 1
3 2017-08-26 15:00:00 GKS Wawel Wirek - Sparta Katowice 1 : 5
3 2017-08-26 17:00:00 Iskra Pszczyna - Piast Bieruń Nowy 3 : 0
3 2017-08-26 17:00:00 Ogrodnik Cielmice - Unia Kosztowy 2 : 3
3 2017-08-26 17:00:00 LKS Łąka - AKS Mikołów 0 : 0
3 2017-08-26 17:00:00 Pogoń Imielin - Pogoń Ruda Śląska 4 : 0
3 2017-08-26 17:00:00 Podlesianka Katowice - Krupiński Suszec 2 : 0
3 2017-08-26 17:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Sokół Wola 5 : 1
Kolejka 4
4 2017-09-02 11:00:00 Grunwald Ruda Ślaska - Pogoń Imielin 0 : 4
4 2017-09-02 16:00:00 Piast Bieruń Nowy - Sparta Katowice (wo) 4 : 0
4 2017-09-02 16:00:00 Sokół Wola - GKS Wawel Wirek 2 : 1
4 2017-09-02 16:00:00 Krupiński Suszec - Górnik 09 Mysłowice 0 : 4
4 2017-09-02 16:00:00 Pogoń Ruda Śląska - Podlesianka Katowice 1 : 3
4 2017-09-02 16:00:00 AKS Mikołów - Urania Ruda Śląska 5 : 3
4 2017-09-02 16:00:00 Unia Kosztowy - LKS Łąka 2 : 0
4 2017-09-02 16:00:00 Iskra Pszczyna - Ogrodnik Cielmice 3 : 1
Kolejka 5
5 2017-09-09 11:00:00 Urania Ruda Śląska - Unia Kosztowy 2 : 1
5 2017-09-09 15:00:00 GKS Wawel Wirek - Krupiński Suszec 0 : 1
5 2017-09-09 16:00:00 Ogrodnik Cielmice - Piast Bieruń Nowy 1 : 1
5 2017-09-09 16:00:00 Pogoń Imielin - AKS Mikołów 4 : 3
5 2017-09-09 16:00:00 Podlesianka Katowice - Grunwald Ruda Ślaska 5 : 0
5 2017-09-09 16:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Pogoń Ruda Śląska 2 : 1
5 2017-09-09 16:00:00 Sparta Katowice - Sokół Wola 5 : 1
5 2017-09-10 16:00:00 LKS Łąka - Iskra Pszczyna 1 : 2
Kolejka 6
6 2017-09-16 11:00:00 Grunwald Ruda Ślaska - Górnik 09 Mysłowice 1 : 4
6 2017-09-16 16:00:00 Piast Bieruń Nowy - Sokół Wola 3 : 0
6 2017-09-16 16:00:00 Krupiński Suszec - Sparta Katowice 0 : 5
6 2017-09-16 16:00:00 Pogoń Ruda Śląska - GKS Wawel Wirek 2 : 3
6 2017-09-16 16:00:00 AKS Mikołów - Podlesianka Katowice 1 : 1
6 2017-09-16 16:00:00 Unia Kosztowy - Pogoń Imielin 2 : 1
6 2017-09-16 16:00:00 Iskra Pszczyna - Urania Ruda Śląska 2 : 1
6 2017-09-16 16:00:00 Ogrodnik Cielmice - LKS Łąka 0 : 0
Kolejka 7
7 2017-11-25 13:30:00 Urania Ruda Śląska - Ogrodnik Cielmice :
7 2017-11-25 13:30:00 GKS Wawel Wirek - Grunwald Ruda Ślaska :
7 2017-11-25 13:30:00 Pogoń Imielin - Iskra Pszczyna :
7 2017-11-25 13:30:00 Podlesianka Katowice - Unia Kosztowy :
7 2017-11-25 13:30:00 Górnik 09 Mysłowice - AKS Mikołów :
7 2017-09-23 16:00:00 Sparta Katowice - Pogoń Ruda Śląska 4 : 2
7 2017-11-25 13:30:00 Sokół Wola - Krupiński Suszec :
7 2017-10-04 16:00:00 LKS Łąka - Piast Bieruń Nowy 0 : 2
Kolejka 8
8 2017-09-30 11:00:00 Grunwald Ruda Ślaska - Sparta Katowice 0 : 6
8 2017-09-30 16:00:00 Piast Bieruń Nowy - Krupiński Suszec 3 : 0
8 2017-09-30 16:00:00 Pogoń Ruda Śląska - Sokół Wola 1 : 3
8 2017-09-30 16:00:00 AKS Mikołów - GKS Wawel Wirek 2 : 0
8 2017-09-30 16:00:00 Unia Kosztowy - Górnik 09 Mysłowice 0 : 0
8 2017-09-30 16:00:00 Iskra Pszczyna - Podlesianka Katowice 1 : 1
8 2017-09-30 16:00:00 Ogrodnik Cielmice - Pogoń Imielin 1 : 2
8 2017-10-01 16:00:00 LKS Łąka - Urania Ruda Śląska 5 : 0
Kolejka 9
9 2017-10-07 11:00:00 Urania Ruda Śląska - Piast Bieruń Nowy 0 : 2
9 2017-10-07 15:00:00 Pogoń Imielin - LKS Łąka 2 : 1
9 2017-10-07 15:00:00 Podlesianka Katowice - Ogrodnik Cielmice 1 : 0
9 2017-10-07 15:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Iskra Pszczyna 0 : 0
9 2017-10-07 15:00:00 GKS Wawel Wirek - Unia Kosztowy 1 : 3
9 2017-10-07 15:00:00 Sparta Katowice - AKS Mikołów 2 : 3
9 2017-10-07 15:00:00 Sokół Wola - Grunwald Ruda Ślaska 3 : 0
9 2017-10-07 15:00:00 Krupiński Suszec - Pogoń Ruda Śląska 2 : 2
Kolejka 10
10 2017-10-14 11:00:00 Grunwald Ruda Ślaska - Krupiński Suszec 1 : 2
10 2017-10-14 11:00:00 Urania Ruda Śląska - Pogoń Imielin 0 : 5
10 2017-10-14 15:00:00 Piast Bieruń Nowy - Pogoń Ruda Śląska 2 : 1
10 2017-10-14 15:00:00 AKS Mikołów - Sokół Wola 3 : 0
10 2017-10-14 15:00:00 Unia Kosztowy - Sparta Katowice 3 : 1
10 2017-10-14 15:00:00 Iskra Pszczyna - GKS Wawel Wirek 0 : 2
10 2017-10-14 15:00:00 Ogrodnik Cielmice - Górnik 09 Mysłowice 2 : 2
10 2017-10-15 15:00:00 LKS Łąka - Podlesianka Katowice 3 : 3
Kolejka 11
11 2017-10-21 15:00:00 Pogoń Imielin - Piast Bieruń Nowy :
11 2017-10-21 15:00:00 Podlesianka Katowice - Urania Ruda Śląska :
11 2017-10-21 15:00:00 Górnik 09 Mysłowice - LKS Łąka :
11 2017-10-21 15:00:00 GKS Wawel Wirek - Ogrodnik Cielmice :
11 2017-10-21 15:00:00 Sparta Katowice - Iskra Pszczyna :
11 2017-10-21 15:00:00 Sokół Wola - Unia Kosztowy :
11 2017-10-21 15:00:00 Krupiński Suszec - AKS Mikołów :
11 2017-10-21 15:00:00 Pogoń Ruda Śląska - Grunwald Ruda Ślaska :
Kolejka 12
12 2017-10-28 11:00:00 Urania Ruda Śląska - Górnik 09 Mysłowice :
12 2017-10-28 14:00:00 Piast Bieruń Nowy - Grunwald Ruda Ślaska :
12 2017-10-28 14:00:00 AKS Mikołów - Pogoń Ruda Śląska :
12 2017-10-28 14:00:00 Unia Kosztowy - Krupiński Suszec :
12 2017-10-28 14:00:00 Iskra Pszczyna - Sokół Wola :
12 2017-10-28 14:00:00 Ogrodnik Cielmice - Sparta Katowice :
12 2017-10-28 14:00:00 Pogoń Imielin - Podlesianka Katowice :
12 2017-10-29 14:00:00 LKS Łąka - GKS Wawel Wirek :
Kolejka 13
13 2017-11-04 11:00:00 Grunwald Ruda Ślaska - AKS Mikołów :
13 2017-11-04 13:00:00 Podlesianka Katowice - Piast Bieruń Nowy :
13 2017-11-04 13:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Pogoń Imielin :
13 2017-11-04 13:00:00 GKS Wawel Wirek - Urania Ruda Śląska :
13 2017-11-04 13:00:00 Sparta Katowice - LKS Łąka :
13 2017-11-04 13:00:00 Sokół Wola - Ogrodnik Cielmice :
13 2017-11-04 13:00:00 Krupiński Suszec - Iskra Pszczyna :
13 2017-11-04 13:00:00 Pogoń Ruda Śląska - Unia Kosztowy :
Kolejka 14
14 2017-11-11 11:00:00 Urania Ruda Śląska - Sparta Katowice :
14 2017-11-11 13:00:00 Piast Bieruń Nowy - AKS Mikołów :
14 2017-11-11 13:00:00 Unia Kosztowy - Grunwald Ruda Ślaska :
14 2017-11-11 13:00:00 Iskra Pszczyna - Pogoń Ruda Śląska :
14 2017-11-11 13:00:00 Ogrodnik Cielmice - Krupiński Suszec :
14 2017-11-11 11:00:00 LKS Łąka - Sokół Wola :
14 2017-11-11 13:00:00 Pogoń Imielin - GKS Wawel Wirek :
14 2017-11-11 13:00:00 Podlesianka Katowice - Górnik 09 Mysłowice :
Kolejka 15
15 2017-11-18 11:00:00 Grunwald Ruda Ślaska - Iskra Pszczyna :
15 2017-11-18 13:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Piast Bieruń Nowy :
15 2017-11-18 13:00:00 GKS Wawel Wirek - Podlesianka Katowice :
15 2017-11-18 13:00:00 Sparta Katowice - Pogoń Imielin :
15 2017-11-18 13:00:00 Sokół Wola - Urania Ruda Śląska :
15 2017-11-18 13:00:00 Krupiński Suszec - LKS Łąka :
15 2017-11-18 13:00:00 Pogoń Ruda Śląska - Ogrodnik Cielmice :
15 2017-11-18 13:00:00 AKS Mikołów - Unia Kosztowy :

Wspierają nas:

Bank MBS
MOSIR
Vega Sport
Beczka Raju
Salwator Park