PIŁKA NOŻNA

"ZINA" Liga Okręgowa

23.03.2019r, 13:00

 MK Górnik KatowiceAKS MIKOŁÓW

(Katowice)

2d 24h 32min 11s

PIŁKA NOŻNA

Klasa A

24.03.2019r, 11:00

AKS II MIKOŁÓW - Kolejarz Katowice

(Mikołów, ul. Zawilców 8)

2d 24h 32min 11s

W 13. kolejce ligi okręgowej mikołowianie wyjechali na spotkanie do Woli, gdzie podejmowali tamtejszego Sokoła.

 ZOSTAŃ NASZYM PATRONEM! Wspieraj swój lokalny klub!

[W planach: zakup nowych piłek treningowych]

Pochmurne i deszczowe popołudnie przywitało mikołowian w Woli. Obecnie trenerem Sokoła jest były zawodnik AKS Mikołów - Łukasz Biliński. AKSa osłabiona brakiem chorego Biernackiego oraz pauzującego za kartki Brysza chciała ten mecz wygrać, choć wielu z obecnej kadry Molka pamięta poprzedni pojedynek z piłkarzami Sokoła z tamtego sezonu. Wtedy mikołowski zespół przegrał w 25. kolejce 2:1 w fatalnym stylu i boisko sobotniego gospodarza nasi piłkarze pamiętają jako ciężki teren. Zgodnie z przewidywaniami mecz był trudny i praktycznie nic w tym meczu gościom nie wychodziło. Na domiar złego w składzie Sokoła w wyjściowej jedenastce mecz rozpoczął Jakub Krawczyk, który w tamtym spotkaniu zdobył decydującą o zwycięstwie bramkę. Historia lubi się powtarzać i niestety w sobotnie popołudnie zawodnicy AKS ponownie stracili punkty w Woli, z czego najbardziej ucieszyli się zapewne w Imielinie i Podlesiu a także miejscowi kibice. W pierwszej połowie przeważali goście ale swojej przewagi wykorzystać nie potrafili bo żaden ze strzałów nie zagroził bramkarzowi Woli. W 42 minucie meczu za negowanie decyzji sędziego w sposób niezgodny z zasadami fair play, arbiter tego spotkania wyrzucił z boiska Kuźnika i wydawałoby się, że to ułatwi mikołowianom zdobycie bramki. Tak się jednak nie stało bo w drugiej połowie słabo spisująca się ekipa lidera rozgrywek nie dość, że nie wykorzystała przewagi liczebnej to na dodatek popełniła jeden błąd, który wykorzystał napastnik gospodarzy - Krawczyk! Mikołów atakował, próbował coś zrobić ale piłka nie chciała trafić do siatki wolan dwukrotnie obijając poprzeczkę. Mecz pełen nerwów i ostrych zagrań. Czerwoną kartką ukarany zawodnik Sokoła, żółtą kartkę otrzymał również rezerwowy zawodnik a na trybuny pod koniec meczu odesłany został kierownik drużyny gospodarzy. Wynik nie uległ jednak zmianie. Po słabym spotkaniu w wykonaniu naszych zawodników AKS traci punkty drugi raz w tym sezonie. Kto był na meczu, to widział. 

Sokół Wola - AKS Mikołów 1:0 (0:0)

Bramka dla Sokoła: J. Krawczyk 72'

AKS MIKOŁÓW: Łukasz Szczepek – Paweł Lesik, Jarosław Kowalski, Dawid Mazurek, Łukasz Kopytko (80. Daniel Olszewski), Sebastian Kubisz (72. Łukasz Zgliński), Wojciech Oltman, Marcin Piekarz, Mateusz Sikora, Patryk Wieczorek, Mateusz Zamojda.

TRENER: Marcin Molek.  

Następny mecz: AKS Mikołów - Ogrodnik Cielmice [03.11.2018, godzina 14:00]

-------

W sobotę druga drużyna AKS Mikołów uległa na wyjeździe Grunwaldowi Ruda Śląska 2:0.

------

Również w sobotę na wyjeździe grały piłkarki AKS Mikołów a swoje ligowe spotkanie zakończyli remisem 1:1 z MKS Myszków. Bramkę dla AKS strzeliła Klaudia Toczek.

-----

Tabela - I zespół

Miejsce Nazwa Mecze Zwy. Rem. Por Br. + Br. - Br. +/- Punkty
1 AKS Mikołów 16 13 1 2 39 9 30 40
2 Podlesianka Katowice 16 11 3 2 41 13 28 36
3 Pogoń Imielin 16 10 4 2 34 15 19 34
4 Sparta Katowice 16 9 5 2 41 19 22 32
5 Iskra Pszczyna 16 10 1 5 30 19 11 31
6 Urania Ruda Śląska 16 8 1 7 31 39 -8 25
7 MKS Lędziny 16 7 4 5 30 20 10 25
8 Fortuna Wyry 16 6 6 4 26 24 2 24
9 MK Górnik Katowice 16 7 3 6 31 29 2 24
10 Piast Bieruń Nowy 16 6 1 9 20 19 1 19
11 Sokół Wola 16 5 2 9 30 37 -7 17
12 LKS Studzienice 16 5 2 9 29 47 -18 17
13 Górnik 09 Mysłowice 16 4 0 12 22 46 -24 12
14 Ogrodnik Cielmice 16 3 2 11 13 31 -18 11
15 LKS Łąka 16 3 1 12 21 46 -25 10
16 Wyzwolenie Chorzów 16 2 2 12 20 45 -25 8
awans  

Skład - I zespół

Robert Brysz

Tomasz Frankowski

Jarosław Kowalski

Łukasz Kopytko

Sebastian Kubisz

Wojciech Oltman

Piotr Piszczek

Wojciech Przybylski

Łukasz Szczepek

Patryk Wieczorek

Mateusz Zamojda

Mateusz Majsner

Marcin Piekarz

Olaf Augustyniak

Mateusz Sikora

Dawid Mazurek

Sebastian Duda

Adrian Sopniewski

Michał Biernacki

Paweł Lesik

Michał Czyż

Michał Pawełczyk

Giorgi Tsuleiskiri

Terminarz - I zespół

Kolejka Data i czas Mecz Wynik
Kolejka 1
1 2018-08-11 17:00:00 LKS Studzienice - Ogrodnik Cielmice 3 : 0
1 2018-08-12 17:00:00 Fortuna Wyry - Iskra Pszczyna 3 : 1
1 2018-08-11 17:00:00 Sparta Katowice - MKS Lędziny 2 : 3
1 2018-08-11 17:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Podlesianka Katowice 1 : 2
1 2018-08-11 17:00:00 Urania Ruda Śląska - Piast Bieruń Nowy 1 : 0
1 2018-08-11 17:00:00 Sokół Wola - LKS Łąka 4 : 3
1 2018-08-11 17:00:00 Pogoń Imielin - MK Górnik Katowice 2 : 1
1 2018-08-11 17:00:00 Wyzwolenie Chorzów - AKS Mikołów 2 : 4
Kolejka 2
2 2018-08-15 17:00:00 AKS Mikołów - MK Górnik Katowice 4 : 0
2 2018-08-15 17:00:00 LKS Łąka - Pogoń Imielin 1 : 3
2 2018-08-15 17:00:00 Piast Bieruń Nowy - Sokół Wola 2 : 0
2 2018-08-15 17:00:00 Podlesianka Katowice - Urania Ruda Śląska 5 : 0
2 2018-08-15 17:00:00 MKS Lędziny - Górnik 09 Mysłowice 3 : 0
2 2018-08-15 17:00:00 Iskra Pszczyna - Sparta Katowice 1 : 2
2 2018-08-15 17:00:00 Ogrodnik Cielmice - Fortuna Wyry 1 : 1
2 2018-08-15 17:00:00 Wyzwolenie Chorzów - LKS Studzienice 1 : 2
Kolejka 3
3 2018-08-19 17:00:00 LKS Studzienice - AKS Mikołów 0 : 4
3 2018-08-18 17:00:00 Fortuna Wyry - Wyzwolenie Chorzów 0 : 0
3 2018-08-18 17:00:00 Sparta Katowice - Ogrodnik Cielmice 6 : 2
3 2018-08-18 17:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Iskra Pszczyna 1 : 3
3 2018-08-18 17:00:00 Urania Ruda Śląska - MKS Lędziny 2 : 1
3 2018-08-18 17:00:00 Sokół Wola - Podlesianka Katowice 0 : 1
3 2018-08-18 17:00:00 Pogoń Imielin - Piast Bieruń Nowy 3 : 1
3 2018-08-18 17:00:00 MK Górnik Katowice - LKS Łąka 6 : 1
Kolejka 4
4 2018-08-25 17:00:00 AKS Mikołów - LKS Łąka 4 : 0
4 2018-08-25 17:00:00 Piast Bieruń Nowy - MK Górnik Katowice 3 : 1
4 2018-08-25 17:00:00 Podlesianka Katowice - Pogoń Imielin 0 : 2
4 2018-08-25 17:00:00 MKS Lędziny - Sokół Wola 2 : 2
4 2018-08-25 17:00:00 Iskra Pszczyna - Urania Ruda Śląska 4 : 2
4 2018-08-26 17:00:00 Ogrodnik Cielmice - Górnik 09 Mysłowice 2 : 0
4 2018-08-26 11:00:00 Wyzwolenie Chorzów - Sparta Katowice 2 : 2
4 2018-08-26 17:00:00 LKS Studzienice - Fortuna Wyry 2 : 2
Kolejka 5
5 2018-09-02 16:00:00 Fortuna Wyry - AKS Mikołów 2 : 1
5 2018-09-01 18:30:00 Sparta Katowice - LKS Studzienice 1 : 0
5 2018-09-01 16:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Wyzwolenie Chorzów 3 : 1
5 2018-09-01 11:00:00 Urania Ruda Śląska - Ogrodnik Cielmice 2 : 0
5 2018-09-01 11:00:00 Sokół Wola - Iskra Pszczyna 2 : 3
5 2018-09-01 16:00:00 Pogoń Imielin - MKS Lędziny 2 : 0
5 2018-09-01 11:00:00 MK Górnik Katowice - Podlesianka Katowice 1 : 3
5 2018-09-01 16:00:00 LKS Łąka - Piast Bieruń Nowy 1 : 0
Kolejka 6
6 2018-09-08 16:00:00 AKS Mikołów - Piast Bieruń Nowy 3 : 0
6 2018-09-08 00:00:00 Podlesianka Katowice - LKS Łąka 3 : 0
6 2018-09-08 00:00:00 MKS Lędziny - MK Górnik Katowice 0 : 2
6 2018-09-08 00:00:00 Iskra Pszczyna - Pogoń Imielin 1 : 4
6 2018-09-08 00:00:00 Ogrodnik Cielmice - Sokół Wola 0 : 3
6 2018-09-08 00:00:00 Wyzwolenie Chorzów - Urania Ruda Śląska 1 : 2
6 2018-09-08 00:00:00 LKS Studzienice - Górnik 09 Mysłowice 6 : 2
6 2018-09-08 00:00:00 Fortuna Wyry - Sparta Katowice 1 : 1
Kolejka 7
7 2018-09-15 16:00:00 Sparta Katowice - AKS Mikołów 0 : 3
7 2018-09-15 00:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Fortuna Wyry 1 : 0
7 2018-09-15 00:00:00 Urania Ruda Śląska - LKS Studzienice 8 : 1
7 2018-09-15 00:00:00 Sokół Wola - Wyzwolenie Chorzów 5 : 4
7 2018-09-15 00:00:00 Pogoń Imielin - Ogrodnik Cielmice 1 : 1
7 2018-09-15 00:00:00 MK Górnik Katowice - Iskra Pszczyna 0 : 2
7 2018-09-15 00:00:00 LKS Łąka - MKS Lędziny 2 : 2
7 2018-09-15 00:00:00 Piast Bieruń Nowy - Podlesianka Katowice 0 : 3
Kolejka 8
8 2018-09-22 16:00:00 AKS Mikołów - Podlesianka Katowice 1 : 0
8 2018-09-22 00:00:00 MKS Lędziny - Piast Bieruń Nowy 1 : 0
8 2018-09-23 00:00:00 Iskra Pszczyna - LKS Łąka 2 : 0
8 2018-09-22 00:00:00 Ogrodnik Cielmice - MK Górnik Katowice 1 : 3
8 2018-09-22 00:00:00 Wyzwolenie Chorzów - Pogoń Imielin 3 : 2
8 2018-09-23 00:00:00 LKS Studzienice - Sokół Wola 0 : 0
8 2018-09-23 00:00:00 Fortuna Wyry - Urania Ruda Śląska 4 : 1
8 2018-09-23 00:00:00 Sparta Katowice - Górnik 09 Mysłowice 5 : 0
Kolejka 9
9 2018-09-29 16:00:00 Górnik 09 Mysłowice - AKS Mikołów 1 : 3
9 2018-09-29 00:00:00 Urania Ruda Śląska - Sparta Katowice 1 : 5
9 2018-09-29 00:00:00 Sokół Wola - Fortuna Wyry 1 : 2
9 2018-09-29 00:00:00 Pogoń Imielin - LKS Studzienice 2 : 4
9 2018-09-29 00:00:00 MK Górnik Katowice - Wyzwolenie Chorzów 1 : 0
9 2018-09-29 00:00:00 LKS Łąka - Ogrodnik Cielmice 0 : 1
9 2018-09-29 00:00:00 Piast Bieruń Nowy - Iskra Pszczyna 0 : 1
9 2018-09-29 00:00:00 Podlesianka Katowice - MKS Lędziny 0 : 0
Kolejka 10
10 2018-10-06 16:00:00 AKS Mikołów - MKS Lędziny 2 : 1
10 2018-10-06 00:00:00 Iskra Pszczyna - Podlesianka Katowice 0 : 0
10 2018-10-06 00:00:00 Ogrodnik Cielmice - Piast Bieruń Nowy 0 : 1
10 2018-10-06 00:00:00 LKS Studzienice - MK Górnik Katowice 1 : 4
10 2018-10-06 00:00:00 Fortuna Wyry - Pogoń Imielin 0 : 2
10 2018-10-06 00:00:00 Sparta Katowice - Sokół Wola 4 : 2
10 2018-10-06 00:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Urania Ruda Śląska 5 : 3
10 2018-10-06 00:00:00 Wyzwolenie Chorzów - LKS Łąka 0 : 3
Kolejka 11
11 2018-10-13 15:00:00 Urania Ruda Śląska - AKS Mikołów 1 : 4
11 2018-10-13 00:00:00 Sokół Wola - Górnik 09 Mysłowice 5 : 2
11 2018-10-13 00:00:00 Pogoń Imielin - Sparta Katowice 0 : 0
11 2018-10-13 00:00:00 MK Górnik Katowice - Fortuna Wyry 1 : 1
11 2018-10-13 00:00:00 LKS Łąka - LKS Studzienice 2 : 6
11 2018-10-13 00:00:00 Piast Bieruń Nowy - Wyzwolenie Chorzów 6 : 1
11 2018-10-13 00:00:00 Podlesianka Katowice - Ogrodnik Cielmice 4 : 0
11 2018-10-13 00:00:00 MKS Lędziny - Iskra Pszczyna 2 : 0
Kolejka 12
12 2018-10-20 15:00:00 AKS Mikołów - Iskra Pszczyna 1 : 0
12 2018-10-20 00:00:00 Ogrodnik Cielmice - MKS Lędziny 0 : 3
12 2018-10-20 00:00:00 Wyzwolenie Chorzów - Podlesianka Katowice 1 : 3
12 2018-10-20 00:00:00 LKS Studzienice - Piast Bieruń Nowy 1 : 4
12 2018-10-20 00:00:00 Fortuna Wyry - LKS Łąka 3 : 0
12 2018-10-20 00:00:00 Sparta Katowice - MK Górnik Katowice 4 : 0
12 2018-10-20 00:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Pogoń Imielin 0 : 3
12 2018-10-20 00:00:00 Urania Ruda Śląska - Sokół Wola 2 : 1
Kolejka 13
13 2018-10-27 15:00:00 Sokół Wola - AKS Mikołów 1 : 0
13 2018-10-27 00:00:00 Pogoń Imielin - Urania Ruda Śląska 4 : 0
13 2018-10-27 00:00:00 MK Górnik Katowice - Górnik 09 Mysłowice 3 : 1
13 2018-10-27 00:00:00 LKS Łąka - Sparta Katowice 1 : 5
13 2018-10-27 00:00:00 Piast Bieruń Nowy - Fortuna Wyry 0 : 1
13 2018-10-27 00:00:00 Podlesianka Katowice - LKS Studzienice 2 : 1
13 2018-10-27 00:00:00 MKS Lędziny - Wyzwolenie Chorzów 4 : 1
13 2018-10-27 00:00:00 Iskra Pszczyna - Ogrodnik Cielmice 1 : 0
Kolejka 14
14 2018-11-03 14:00:00 AKS Mikołów - Ogrodnik Cielmice 1 : 0
14 2018-11-03 00:00:00 Wyzwolenie Chorzów - Iskra Pszczyna 1 : 4
14 2018-11-03 00:00:00 LKS Studzienice - MKS Lędziny 2 : 6
14 2018-11-03 00:00:00 Fortuna Wyry - Podlesianka Katowice 3 : 8
14 2018-11-03 00:00:00 Sparta Katowice - Piast Bieruń Nowy 1 : 1
14 2018-11-03 00:00:00 Górnik 09 Mysłowice - LKS Łąka 4 : 0
14 2018-11-03 00:00:00 Urania Ruda Śląska - MK Górnik Katowice 2 : 2
14 2018-11-03 00:00:00 Sokół Wola - Pogoń Imielin 1 : 2
Kolejka 15
15 2018-11-10 13:30:00 Pogoń Imielin - AKS Mikołów 1 : 1
15 2018-11-10 00:00:00 MK Górnik Katowice - Sokół Wola 5 : 3
15 2018-11-10 00:00:00 LKS Łąka - Urania Ruda Śląska 2 : 3
15 2018-11-10 00:00:00 Piast Bieruń Nowy - Górnik 09 Mysłowice 2 : 0
15 2018-11-10 00:00:00 Podlesianka Katowice - Sparta Katowice 2 : 2
15 2018-11-10 00:00:00 MKS Lędziny - Fortuna Wyry 2 : 2
15 2018-11-10 00:00:00 Iskra Pszczyna - LKS Studzienice (wo) 5 : 0
15 2018-11-10 00:00:00 Ogrodnik Cielmice - Wyzwolenie Chorzów 1 : 2
Kolejka 16
16 2019-03-16 11:00:00 AKS Mikołów - Wyzwolenie Chorzów 3 : 0
16 2019-03-16 00:00:00 Ogrodnik Cielmice - LKS Studzienice 4 : 0
16 2019-03-16 00:00:00 Iskra Pszczyna - Fortuna Wyry 2 : 1
16 2019-03-16 00:00:00 MKS Lędziny - Sparta Katowice 0 : 1
16 2019-03-16 00:00:00 Podlesianka Katowice - Górnik 09 Mysłowice 5 : 1
16 2019-03-16 00:00:00 Piast Bieruń Nowy - Urania Ruda Śląska 0 : 1
16 2019-03-16 00:00:00 LKS Łąka - Sokół Wola 5 : 0
16 2019-03-16 00:00:00 MK Górnik Katowice - Pogoń Imielin 1 : 1
Kolejka 17
17 2019-03-23 00:00:00 Urania Ruda Śląska - Podlesianka Katowice :
17 2019-03-23 13:00:00 MK Górnik Katowice - AKS Mikołów :
17 2019-03-23 00:00:00 Pogoń Imielin - LKS Łąka :
17 2019-03-23 00:00:00 Sokół Wola - Piast Bieruń Nowy :
17 2019-03-23 00:00:00 Górnik 09 Mysłowice - MKS Lędziny :
17 2019-03-23 00:00:00 LKS Studzienice - Wyzwolenie Chorzów :
17 2019-03-23 00:00:00 Sparta Katowice - Iskra Pszczyna :
17 2019-03-24 00:00:00 Fortuna Wyry - Ogrodnik Cielmice :
Kolejka 18
18 2019-03-30 16:00:00 AKS Mikołów - LKS Studzienice :
18 2019-03-30 00:00:00 Wyzwolenie Chorzów - Fortuna Wyry :
18 2019-03-30 00:00:00 Ogrodnik Cielmice - Sparta Katowice :
18 2019-03-30 00:00:00 Iskra Pszczyna - Górnik 09 Mysłowice :
18 2019-03-30 00:00:00 MKS Lędziny - Urania Ruda Śląska :
18 2019-03-30 00:00:00 Podlesianka Katowice - Sokół Wola :
18 2019-03-30 00:00:00 Piast Bieruń Nowy - Pogoń Imielin :
18 2019-03-30 00:00:00 LKS Łąka - MK Górnik Katowice :
Kolejka 19
19 2019-04-06 00:00:00 MK Górnik Katowice - Piast Bieruń Nowy :
19 2019-04-06 00:00:00 Urania Ruda Śląska - Iskra Pszczyna :
19 2019-04-06 17:00:00 LKS Łąka - AKS Mikołów :
19 2019-04-06 00:00:00 Pogoń Imielin - Podlesianka Katowice :
19 2019-04-06 00:00:00 Sokół Wola - MKS Lędziny :
19 2019-04-06 00:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Ogrodnik Cielmice :
19 2019-04-06 00:00:00 Sparta Katowice - Wyzwolenie Chorzów :
19 2019-04-07 00:00:00 Fortuna Wyry - LKS Studzienice :
Kolejka 20
20 2019-04-13 17:00:00 AKS Mikołów - Fortuna Wyry :
20 2019-04-13 00:00:00 LKS Studzienice - Sparta Katowice :
20 2019-04-13 00:00:00 Wyzwolenie Chorzów - Górnik 09 Mysłowice :
20 2019-04-13 00:00:00 Ogrodnik Cielmice - Urania Ruda Śląska :
20 2019-04-13 00:00:00 Iskra Pszczyna - Sokół Wola :
20 2019-04-13 00:00:00 MKS Lędziny - Pogoń Imielin :
20 2019-04-13 00:00:00 Podlesianka Katowice - MK Górnik Katowice :
20 2019-04-13 00:00:00 Piast Bieruń Nowy - LKS Łąka :
Kolejka 21
21 2019-04-20 00:00:00 MK Górnik Katowice - MKS Lędziny :
21 2019-04-20 00:00:00 Urania Ruda Śląska - Wyzwolenie Chorzów :
21 2019-04-20 00:00:00 Sparta Katowice - Fortuna Wyry :
21 2019-04-20 13:00:00 Piast Bieruń Nowy - AKS Mikołów :
21 2019-04-20 00:00:00 LKS Łąka - Podlesianka Katowice :
21 2019-04-20 00:00:00 Pogoń Imielin - Iskra Pszczyna :
21 2019-04-20 00:00:00 Sokół Wola - Ogrodnik Cielmice :
21 2019-04-20 00:00:00 Górnik 09 Mysłowice - LKS Studzienice :
Kolejka 22
22 2019-04-27 17:00:00 AKS Mikołów - Sparta Katowice :
22 2019-04-27 00:00:00 LKS Studzienice - Urania Ruda Śląska :
22 2019-04-27 00:00:00 Wyzwolenie Chorzów - Sokół Wola :
22 2019-04-27 00:00:00 Ogrodnik Cielmice - Pogoń Imielin :
22 2019-04-27 00:00:00 Iskra Pszczyna - MK Górnik Katowice :
22 2019-04-27 00:00:00 MKS Lędziny - LKS Łąka :
22 2019-04-27 00:00:00 Podlesianka Katowice - Piast Bieruń Nowy :
22 2019-04-28 00:00:00 Fortuna Wyry - Górnik 09 Mysłowice :
Kolejka 23
23 2019-05-01 00:00:00 MK Górnik Katowice - Ogrodnik Cielmice :
23 2019-05-01 00:00:00 Urania Ruda Śląska - Fortuna Wyry :
23 2019-05-01 17:00:00 Podlesianka Katowice - AKS Mikołów :
23 2019-05-01 00:00:00 Piast Bieruń Nowy - MKS Lędziny :
23 2019-05-01 00:00:00 LKS Łąka - Iskra Pszczyna :
23 2019-05-01 00:00:00 Pogoń Imielin - Wyzwolenie Chorzów :
23 2019-05-01 00:00:00 Sokół Wola - LKS Studzienice :
23 2019-05-01 00:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Sparta Katowice :
Kolejka 24
24 2019-05-04 17:00:00 AKS Mikołów - Górnik 09 Mysłowice :
24 2019-05-04 00:00:00 Sparta Katowice - Urania Ruda Śląska :
24 2019-05-04 00:00:00 LKS Studzienice - Pogoń Imielin :
24 2019-05-04 00:00:00 Wyzwolenie Chorzów - MK Górnik Katowice :
24 2019-05-04 00:00:00 Ogrodnik Cielmice - LKS Łąka :
24 2019-05-04 00:00:00 Iskra Pszczyna - Piast Bieruń Nowy :
24 2019-05-04 00:00:00 MKS Lędziny - Podlesianka Katowice :
24 2019-05-05 00:00:00 Fortuna Wyry - Sokół Wola :
Kolejka 25
25 2019-05-11 00:00:00 MK Górnik Katowice - LKS Studzienice :
25 2019-05-11 00:00:00 Urania Ruda Śląska - Górnik 09 Mysłowice :
25 2019-05-11 17:00:00 MKS Lędziny - AKS Mikołów :
25 2019-05-11 00:00:00 Podlesianka Katowice - Iskra Pszczyna :
25 2019-05-11 00:00:00 Piast Bieruń Nowy - Ogrodnik Cielmice :
25 2019-05-11 00:00:00 LKS Łąka - Wyzwolenie Chorzów :
25 2019-05-11 00:00:00 Pogoń Imielin - Fortuna Wyry :
25 2019-05-11 00:00:00 Sokół Wola - Sparta Katowice :
Kolejka 26
26 2019-05-18 17:00:00 AKS Mikołów - Urania Ruda Śląska :
26 2019-05-18 00:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Sokół Wola :
26 2019-05-18 00:00:00 Sparta Katowice - Pogoń Imielin :
26 2019-05-18 00:00:00 LKS Studzienice - LKS Łąka :
26 2019-05-18 00:00:00 Wyzwolenie Chorzów - Piast Bieruń Nowy :
26 2019-05-18 00:00:00 Ogrodnik Cielmice - Podlesianka Katowice :
26 2019-05-18 00:00:00 Iskra Pszczyna - MKS Lędziny :
26 2019-05-19 00:00:00 Fortuna Wyry - MK Górnik Katowice :
Kolejka 27
27 2019-05-25 00:00:00 MK Górnik Katowice - Sparta Katowice :
27 2019-05-25 17:00:00 Iskra Pszczyna - AKS Mikołów :
27 2019-05-25 00:00:00 MKS Lędziny - Ogrodnik Cielmice :
27 2019-05-25 00:00:00 Podlesianka Katowice - Wyzwolenie Chorzów :
27 2019-05-25 00:00:00 Piast Bieruń Nowy - LKS Studzienice :
27 2019-05-25 00:00:00 LKS Łąka - Fortuna Wyry :
27 2019-05-25 00:00:00 Pogoń Imielin - Górnik 09 Mysłowice :
27 2019-05-25 00:00:00 Sokół Wola - Urania Ruda Śląska :
Kolejka 28
28 2019-06-01 00:00:00 Urania Ruda Śląska - Pogoń Imielin :
28 2019-06-01 17:00:00 AKS Mikołów - Sokół Wola :
28 2019-06-01 00:00:00 Górnik 09 Mysłowice - MK Górnik Katowice :
28 2019-06-01 00:00:00 Sparta Katowice - LKS Łąka :
28 2019-06-01 00:00:00 LKS Studzienice - Podlesianka Katowice :
28 2019-06-01 00:00:00 Ogrodnik Cielmice - Iskra Pszczyna :
28 2019-06-02 00:00:00 Wyzwolenie Chorzów - MKS Lędziny :
28 2019-06-02 00:00:00 Fortuna Wyry - Piast Bieruń Nowy :
Kolejka 29
29 2019-06-08 00:00:00 MK Górnik Katowice - Urania Ruda Śląska :
29 2019-06-08 17:00:00 Ogrodnik Cielmice - AKS Mikołów :
29 2019-06-08 00:00:00 Iskra Pszczyna - Wyzwolenie Chorzów :
29 2019-06-08 00:00:00 MKS Lędziny - LKS Studzienice :
29 2019-06-08 00:00:00 Podlesianka Katowice - Fortuna Wyry :
29 2019-06-08 00:00:00 Piast Bieruń Nowy - Sparta Katowice :
29 2019-06-08 00:00:00 LKS Łąka - Górnik 09 Mysłowice :
29 2019-06-08 00:00:00 Pogoń Imielin - Sokół Wola :
Kolejka 30
30 2019-06-15 00:00:00 Urania Ruda Śląska - LKS Łąka :
30 2019-06-15 17:00:00 AKS Mikołów - Pogoń Imielin :
30 2019-06-15 00:00:00 Sokół Wola - MK Górnik Katowice :
30 2019-06-15 00:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Piast Bieruń Nowy :
30 2019-06-15 00:00:00 Sparta Katowice - Podlesianka Katowice :
30 2019-06-15 00:00:00 Fortuna Wyry - MKS Lędziny :
30 2019-06-15 00:00:00 LKS Studzienice - Iskra Pszczyna :
30 2019-06-15 00:00:00 Wyzwolenie Chorzów - Ogrodnik Cielmice :

Wspierają nas:

Bank MBS
MOSIR
Vega Sport
CamMedia
Patronite
1%