PIŁKA NOŻNA

"ZINA" Liga Okręgowa

20.04.2019r, 12:00

 Piast Bieruń - AKS MIKOŁÓW

(Bieruń Nowy}

2d 24h 32min 11s

PIŁKA NOŻNA

Klasa A

27.04.2019r, 17:00

UKS Szopienice - AKS II MIKOŁÓW

(Katowice)

2d 24h 32min 11s

PIŁKA NOŻNA

III Liga Kobiet

28.04.2019r, 16:00

AKS MIKOŁÓW - Polonia Tychy

(Mikołów, ul. Zawilców 8)

2d 24h 32min 11s

Mecz na szczycie tabeli zawsze toczy się o wysoką stawkę i zawsze budzi emocje oraz zainteresowanie kibiców. Lider z Mikołowa pojechał walczyć o punkty z imielińską Pogonią.

 ZOSTAŃ NASZYM PATRONEM! Wspieraj swój lokalny klub!

[W planach: zakup nowych piłek treningowych]

To było bardzo ważne spotkanie biorąc pod uwagę układ sił w tabeli przed rozpoczęciem rundy rewanżowej. Gospodarze mieli szanse zbliżyć się w tabeli do AKS i pomniejszyć swoją stratę do jednego punktu. Mikołowianie w przypadku zwycięstwa mieli szanse na odskoczenie od wicelidera na siedem oczek. Żaden z tych scenariuszy się nie spełnił i po bardzo wyrównanym i zaciętym widowisku w Imielinie podzielono się punktami. Przy jednoczesnym remisie w derbach Katowic, gdzie Podlesianka zremisowała ze Spartą, w tabeli nie doszło do zmian i zachowany został status quo. Na fotelu lidera przezimuje AKS Mikołów.

W pierwszej połowie nieznacznie przeważał Mikołów, niestety swojej minimalnej przewagi piłkarze AKSy nie potrafili wykorzystać. To, czego nie udało się zrobić gościom, udało się gospodarzom i na sekundy przed końcem pierwszej połówki zdążyli jeszcze wpakować piłkę do bramki strzeżonej przez Łukasza Szczepka. Druga połowa podobna do pierwszej. Nawet gola strzelono do tej samej bramki, rzecz jasna po zmianie stron to Mikołów był jego zdobywcą i również stało się to w końcowej fazie spotkania. W 80 minucie piłkę ręką w polu karnym dotknął zawodnik Pogoni, sędzia podyktował rzut karny i w międzyczasie pokazał jeszcze dwie żółte kartki zawodnikom gospodarzy za obrażanie arbitra nieparlamentarnymi słowami, które padły z ust Cubera i Skrzypka. Potem do piłki ustawionej na jedenastce podszedł Lesik i wyrównał stan meczu ustalając wynik na 1:1. 

Nie zawiedli również mikołowscy kibice, którzy tego dnia w liczbie ponad 20 osób przyjechała do Imielina aby głośnym dopingiem wspierać naszych zawodników. Doping był zdecydowanie głośniejszy, niż komentarze obecnych na meczu miejscowych sympatyków imielińskiej Pogoni. Miejmy nadzieję, że okrzyki "Jesteście lepsi, Mikołów jesteście lepsi" i "Mistrz! Mistrz! Mistrz! A-Ka-eS!" wpiszą się na stałe w krajobraz mikołowskiej piłki i staną się elementem obowiązkowym każdej meczowej oprawy.

Pogoń Imielin - AKS Mikołów 1:1 (1:0)

Bramki: 45' Łukasz Bundzyło (Imielin) i  82'k. Paweł Lesik (AKS)

Skład AKS: Łukasz Szczepek - Mateusz Sikora, Paweł Lesik, Wojciech Przybylski, Mateusz Zamojda, Łukasz Kopytko (70' Sebastian Kubisz), Jarosław Kowalski, Dawid Mazurek, Michał Biernacki (46' Tomasz Frankowski), Marcin Piekarz, Robert Brysz.

 

---

Druga drużyna AKS wygrała swoje wyjazdowe spotkanie z Hetmanem Katowice 0:1 a bramkę na wagę trzech punktów zdobył Patryk Wengerek.

---

Wydział Piłki Kobiecej informuje, że zweryfikował zawody o mistrzostwo III ligi kobiet pomiędzy zespołami MKS Myszków – AKS Mikołów z dnia 27.10.2018r. jako WO 3:0 na niekorzyść drużyny MKS Myszków i 3 punkty na korzyść drużyny AKS Mikołów. W drużynie MKS Myszków wystąpiła zawodniczka pod obcym nazwiskiem. Podstawa prawna: Organizacja rozgrywek w piłkę nożną §7 pkt 6 ust. 7

Tabela - I zespół

Miejsce Nazwa Mecze Zwy. Rem. Por Br. + Br. - Br. +/- Punkty
1 AKS Mikołów 20 17 1 2 52 11 41 52
2 Podlesianka Katowice 20 15 3 2 56 17 39 48
3 Pogoń Imielin 20 12 5 3 41 24 17 41
4 Iskra Pszczyna 20 13 2 5 39 22 17 41
5 Sparta Katowice 20 10 8 2 50 22 28 38
6 MKS Lędziny 20 10 5 5 40 22 18 35
7 MK Górnik Katowice 20 8 3 9 39 46 -7 27
8 Fortuna Wyry 20 6 7 7 29 31 -2 25
9 Urania Ruda Śląska 20 8 1 11 34 52 -18 25
10 LKS Studzienice 20 7 3 10 37 51 -14 24
11 Piast Bieruń Nowy 20 7 1 12 28 30 -2 22
12 Ogrodnik Cielmice 20 6 3 11 22 34 -12 21
13 Sokół Wola 20 5 2 13 33 47 -14 17
14 LKS Łąka 20 5 1 14 28 52 -24 16
15 Górnik 09 Mysłowice 20 4 1 15 25 56 -31 13
16 Wyzwolenie Chorzów 20 2 4 14 25 61 -36 10
awans  

Skład - I zespół

Robert Brysz

Tomasz Frankowski

Jarosław Kowalski

Łukasz Kopytko

Sebastian Kubisz

Wojciech Oltman

Piotr Piszczek

Wojciech Przybylski

Łukasz Szczepek

Patryk Wieczorek

Mateusz Zamojda

Mateusz Majsner

Marcin Piekarz

Olaf Augustyniak

Mateusz Sikora

Dawid Mazurek

Sebastian Duda

Adrian Sopniewski

Michał Biernacki

Paweł Lesik

Michał Czyż

Michał Pawełczyk

Giorgi Tsuleiskiri

Terminarz - I zespół

Kolejka Data i czas Mecz Wynik
Kolejka 1
1 2018-08-11 17:00:00 LKS Studzienice - Ogrodnik Cielmice 3 : 0
1 2018-08-12 17:00:00 Fortuna Wyry - Iskra Pszczyna 3 : 1
1 2018-08-11 17:00:00 Sparta Katowice - MKS Lędziny 2 : 3
1 2018-08-11 17:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Podlesianka Katowice 1 : 2
1 2018-08-11 17:00:00 Urania Ruda Śląska - Piast Bieruń Nowy 1 : 0
1 2018-08-11 17:00:00 Sokół Wola - LKS Łąka 4 : 3
1 2018-08-11 17:00:00 Pogoń Imielin - MK Górnik Katowice 2 : 1
1 2018-08-11 17:00:00 Wyzwolenie Chorzów - AKS Mikołów 2 : 4
Kolejka 2
2 2018-08-15 17:00:00 AKS Mikołów - MK Górnik Katowice 4 : 0
2 2018-08-15 17:00:00 LKS Łąka - Pogoń Imielin 1 : 3
2 2018-08-15 17:00:00 Piast Bieruń Nowy - Sokół Wola 2 : 0
2 2018-08-15 17:00:00 Podlesianka Katowice - Urania Ruda Śląska 5 : 0
2 2018-08-15 17:00:00 MKS Lędziny - Górnik 09 Mysłowice 3 : 0
2 2018-08-15 17:00:00 Iskra Pszczyna - Sparta Katowice 1 : 2
2 2018-08-15 17:00:00 Ogrodnik Cielmice - Fortuna Wyry 1 : 1
2 2018-08-15 17:00:00 Wyzwolenie Chorzów - LKS Studzienice 1 : 2
Kolejka 3
3 2018-08-19 17:00:00 LKS Studzienice - AKS Mikołów 0 : 4
3 2018-08-18 17:00:00 Fortuna Wyry - Wyzwolenie Chorzów 0 : 0
3 2018-08-18 17:00:00 Sparta Katowice - Ogrodnik Cielmice 6 : 2
3 2018-08-18 17:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Iskra Pszczyna 1 : 3
3 2018-08-18 17:00:00 Urania Ruda Śląska - MKS Lędziny 2 : 1
3 2018-08-18 17:00:00 Sokół Wola - Podlesianka Katowice 0 : 1
3 2018-08-18 17:00:00 Pogoń Imielin - Piast Bieruń Nowy 3 : 1
3 2018-08-18 17:00:00 MK Górnik Katowice - LKS Łąka 6 : 1
Kolejka 4
4 2018-08-25 17:00:00 AKS Mikołów - LKS Łąka 4 : 0
4 2018-08-25 17:00:00 Piast Bieruń Nowy - MK Górnik Katowice 3 : 1
4 2018-08-25 17:00:00 Podlesianka Katowice - Pogoń Imielin 0 : 2
4 2018-08-25 17:00:00 MKS Lędziny - Sokół Wola 2 : 2
4 2018-08-25 17:00:00 Iskra Pszczyna - Urania Ruda Śląska 4 : 2
4 2018-08-26 17:00:00 Ogrodnik Cielmice - Górnik 09 Mysłowice 2 : 0
4 2018-08-26 11:00:00 Wyzwolenie Chorzów - Sparta Katowice 2 : 2
4 2018-08-26 17:00:00 LKS Studzienice - Fortuna Wyry 2 : 2
Kolejka 5
5 2018-09-02 16:00:00 Fortuna Wyry - AKS Mikołów 2 : 1
5 2018-09-01 18:30:00 Sparta Katowice - LKS Studzienice 1 : 0
5 2018-09-01 16:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Wyzwolenie Chorzów 3 : 1
5 2018-09-01 11:00:00 Urania Ruda Śląska - Ogrodnik Cielmice 2 : 0
5 2018-09-01 11:00:00 Sokół Wola - Iskra Pszczyna 2 : 3
5 2018-09-01 16:00:00 Pogoń Imielin - MKS Lędziny 2 : 0
5 2018-09-01 11:00:00 MK Górnik Katowice - Podlesianka Katowice 1 : 3
5 2018-09-01 16:00:00 LKS Łąka - Piast Bieruń Nowy 1 : 0
Kolejka 6
6 2018-09-08 16:00:00 AKS Mikołów - Piast Bieruń Nowy 3 : 0
6 2018-09-08 00:00:00 Podlesianka Katowice - LKS Łąka 3 : 0
6 2018-09-08 00:00:00 MKS Lędziny - MK Górnik Katowice 0 : 2
6 2018-09-08 00:00:00 Iskra Pszczyna - Pogoń Imielin 1 : 4
6 2018-09-08 00:00:00 Ogrodnik Cielmice - Sokół Wola 0 : 3
6 2018-09-08 00:00:00 Wyzwolenie Chorzów - Urania Ruda Śląska 1 : 2
6 2018-09-08 00:00:00 LKS Studzienice - Górnik 09 Mysłowice 6 : 2
6 2018-09-08 00:00:00 Fortuna Wyry - Sparta Katowice 1 : 1
Kolejka 7
7 2018-09-15 16:00:00 Sparta Katowice - AKS Mikołów 0 : 3
7 2018-09-15 00:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Fortuna Wyry 1 : 0
7 2018-09-15 00:00:00 Urania Ruda Śląska - LKS Studzienice 8 : 1
7 2018-09-15 00:00:00 Sokół Wola - Wyzwolenie Chorzów 5 : 4
7 2018-09-15 00:00:00 Pogoń Imielin - Ogrodnik Cielmice 1 : 1
7 2018-09-15 00:00:00 MK Górnik Katowice - Iskra Pszczyna 0 : 2
7 2018-09-15 00:00:00 LKS Łąka - MKS Lędziny 2 : 2
7 2018-09-15 00:00:00 Piast Bieruń Nowy - Podlesianka Katowice 0 : 3
Kolejka 8
8 2018-09-22 16:00:00 AKS Mikołów - Podlesianka Katowice 1 : 0
8 2018-09-22 00:00:00 MKS Lędziny - Piast Bieruń Nowy 1 : 0
8 2018-09-23 00:00:00 Iskra Pszczyna - LKS Łąka 2 : 0
8 2018-09-22 00:00:00 Ogrodnik Cielmice - MK Górnik Katowice 1 : 3
8 2018-09-22 00:00:00 Wyzwolenie Chorzów - Pogoń Imielin 3 : 2
8 2018-09-23 00:00:00 LKS Studzienice - Sokół Wola 0 : 0
8 2018-09-23 00:00:00 Fortuna Wyry - Urania Ruda Śląska 4 : 1
8 2018-09-23 00:00:00 Sparta Katowice - Górnik 09 Mysłowice 5 : 0
Kolejka 9
9 2018-09-29 16:00:00 Górnik 09 Mysłowice - AKS Mikołów 1 : 3
9 2018-09-29 00:00:00 Urania Ruda Śląska - Sparta Katowice 1 : 5
9 2018-09-29 00:00:00 Sokół Wola - Fortuna Wyry 1 : 2
9 2018-09-29 00:00:00 Pogoń Imielin - LKS Studzienice 2 : 4
9 2018-09-29 00:00:00 MK Górnik Katowice - Wyzwolenie Chorzów 1 : 0
9 2018-09-29 00:00:00 LKS Łąka - Ogrodnik Cielmice 0 : 1
9 2018-09-29 00:00:00 Piast Bieruń Nowy - Iskra Pszczyna 0 : 1
9 2018-09-29 00:00:00 Podlesianka Katowice - MKS Lędziny 0 : 0
Kolejka 10
10 2018-10-06 16:00:00 AKS Mikołów - MKS Lędziny 2 : 1
10 2018-10-06 00:00:00 Iskra Pszczyna - Podlesianka Katowice 0 : 0
10 2018-10-06 00:00:00 Ogrodnik Cielmice - Piast Bieruń Nowy 0 : 1
10 2018-10-06 00:00:00 LKS Studzienice - MK Górnik Katowice 1 : 4
10 2018-10-06 00:00:00 Fortuna Wyry - Pogoń Imielin 0 : 2
10 2018-10-06 00:00:00 Sparta Katowice - Sokół Wola 4 : 2
10 2018-10-06 00:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Urania Ruda Śląska 5 : 3
10 2018-10-06 00:00:00 Wyzwolenie Chorzów - LKS Łąka 0 : 3
Kolejka 11
11 2018-10-13 15:00:00 Urania Ruda Śląska - AKS Mikołów 1 : 4
11 2018-10-13 00:00:00 Sokół Wola - Górnik 09 Mysłowice 5 : 2
11 2018-10-13 00:00:00 Pogoń Imielin - Sparta Katowice 0 : 0
11 2018-10-13 00:00:00 MK Górnik Katowice - Fortuna Wyry 1 : 1
11 2018-10-13 00:00:00 LKS Łąka - LKS Studzienice 2 : 6
11 2018-10-13 00:00:00 Piast Bieruń Nowy - Wyzwolenie Chorzów 6 : 1
11 2018-10-13 00:00:00 Podlesianka Katowice - Ogrodnik Cielmice 4 : 0
11 2018-10-13 00:00:00 MKS Lędziny - Iskra Pszczyna 2 : 0
Kolejka 12
12 2018-10-20 15:00:00 AKS Mikołów - Iskra Pszczyna 1 : 0
12 2018-10-20 00:00:00 Ogrodnik Cielmice - MKS Lędziny 0 : 3
12 2018-10-20 00:00:00 Wyzwolenie Chorzów - Podlesianka Katowice 1 : 3
12 2018-10-20 00:00:00 LKS Studzienice - Piast Bieruń Nowy 1 : 4
12 2018-10-20 00:00:00 Fortuna Wyry - LKS Łąka 3 : 0
12 2018-10-20 00:00:00 Sparta Katowice - MK Górnik Katowice 4 : 0
12 2018-10-20 00:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Pogoń Imielin 0 : 3
12 2018-10-20 00:00:00 Urania Ruda Śląska - Sokół Wola 2 : 1
Kolejka 13
13 2018-10-27 15:00:00 Sokół Wola - AKS Mikołów 1 : 0
13 2018-10-27 00:00:00 Pogoń Imielin - Urania Ruda Śląska 4 : 0
13 2018-10-27 00:00:00 MK Górnik Katowice - Górnik 09 Mysłowice 3 : 1
13 2018-10-27 00:00:00 LKS Łąka - Sparta Katowice 1 : 5
13 2018-10-27 00:00:00 Piast Bieruń Nowy - Fortuna Wyry 0 : 1
13 2018-10-27 00:00:00 Podlesianka Katowice - LKS Studzienice 2 : 1
13 2018-10-27 00:00:00 MKS Lędziny - Wyzwolenie Chorzów 4 : 1
13 2018-10-27 00:00:00 Iskra Pszczyna - Ogrodnik Cielmice 1 : 0
Kolejka 14
14 2018-11-03 14:00:00 AKS Mikołów - Ogrodnik Cielmice 1 : 0
14 2018-11-03 00:00:00 Wyzwolenie Chorzów - Iskra Pszczyna 1 : 4
14 2018-11-03 00:00:00 LKS Studzienice - MKS Lędziny 2 : 6
14 2018-11-03 00:00:00 Fortuna Wyry - Podlesianka Katowice 3 : 8
14 2018-11-03 00:00:00 Sparta Katowice - Piast Bieruń Nowy 1 : 1
14 2018-11-03 00:00:00 Górnik 09 Mysłowice - LKS Łąka 4 : 0
14 2018-11-03 00:00:00 Urania Ruda Śląska - MK Górnik Katowice 2 : 2
14 2018-11-03 00:00:00 Sokół Wola - Pogoń Imielin 1 : 2
Kolejka 15
15 2018-11-10 13:30:00 Pogoń Imielin - AKS Mikołów 1 : 1
15 2018-11-10 00:00:00 MK Górnik Katowice - Sokół Wola 5 : 3
15 2018-11-10 00:00:00 LKS Łąka - Urania Ruda Śląska 2 : 3
15 2018-11-10 00:00:00 Piast Bieruń Nowy - Górnik 09 Mysłowice 2 : 0
15 2018-11-10 00:00:00 Podlesianka Katowice - Sparta Katowice 2 : 2
15 2018-11-10 00:00:00 MKS Lędziny - Fortuna Wyry 2 : 2
15 2018-11-10 00:00:00 Iskra Pszczyna - LKS Studzienice (wo) 5 : 0
15 2018-11-10 00:00:00 Ogrodnik Cielmice - Wyzwolenie Chorzów 1 : 2
Kolejka 16
16 2019-03-16 11:00:00 AKS Mikołów - Wyzwolenie Chorzów 3 : 0
16 2019-03-16 00:00:00 Ogrodnik Cielmice - LKS Studzienice 4 : 0
16 2019-03-16 00:00:00 Iskra Pszczyna - Fortuna Wyry 2 : 1
16 2019-03-16 00:00:00 MKS Lędziny - Sparta Katowice 0 : 1
16 2019-03-16 00:00:00 Podlesianka Katowice - Górnik 09 Mysłowice 5 : 1
16 2019-03-16 00:00:00 Piast Bieruń Nowy - Urania Ruda Śląska 0 : 1
16 2019-03-16 00:00:00 LKS Łąka - Sokół Wola 5 : 0
16 2019-03-16 00:00:00 MK Górnik Katowice - Pogoń Imielin 1 : 1
Kolejka 17
17 2019-03-23 00:00:00 Urania Ruda Śląska - Podlesianka Katowice 1 : 4
17 2019-03-23 13:00:00 MK Górnik Katowice - AKS Mikołów 1 : 8
17 2019-03-23 00:00:00 Pogoń Imielin - LKS Łąka 3 : 2
17 2019-03-23 00:00:00 Sokół Wola - Piast Bieruń Nowy 1 : 3
17 2019-03-23 00:00:00 Górnik 09 Mysłowice - MKS Lędziny 0 : 2
17 2019-03-23 00:00:00 LKS Studzienice - Wyzwolenie Chorzów 5 : 0
17 2019-03-23 00:00:00 Sparta Katowice - Iskra Pszczyna 1 : 1
17 2019-03-24 00:00:00 Fortuna Wyry - Ogrodnik Cielmice 0 : 2
Kolejka 18
18 2019-03-30 16:00:00 AKS Mikołów - LKS Studzienice 3 : 1
18 2019-03-30 00:00:00 Wyzwolenie Chorzów - Fortuna Wyry 2 : 2
18 2019-03-30 00:00:00 Ogrodnik Cielmice - Sparta Katowice 2 : 2
18 2019-03-30 00:00:00 Iskra Pszczyna - Górnik 09 Mysłowice 2 : 0
18 2019-03-30 00:00:00 MKS Lędziny - Urania Ruda Śląska 5 : 0
18 2019-03-30 00:00:00 Podlesianka Katowice - Sokół Wola 2 : 1
18 2019-03-30 00:00:00 Piast Bieruń Nowy - Pogoń Imielin 0 : 2
18 2019-03-30 00:00:00 LKS Łąka - MK Górnik Katowice 2 : 0
Kolejka 19
19 2019-04-06 00:00:00 MK Górnik Katowice - Piast Bieruń Nowy 5 : 3
19 2019-04-06 00:00:00 Urania Ruda Śląska - Iskra Pszczyna 1 : 2
19 2019-04-06 17:00:00 LKS Łąka - AKS Mikołów 0 : 1
19 2019-04-06 00:00:00 Pogoń Imielin - Podlesianka Katowice 0 : 5
19 2019-04-06 00:00:00 Sokół Wola - MKS Lędziny 0 : 1
19 2019-04-06 00:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Ogrodnik Cielmice 0 : 3
19 2019-04-06 00:00:00 Sparta Katowice - Wyzwolenie Chorzów 6 : 0
19 2019-04-07 00:00:00 Fortuna Wyry - LKS Studzienice 1 : 2
Kolejka 20
20 2019-04-13 17:00:00 AKS Mikołów - Fortuna Wyry 1 : 0
20 2019-04-13 00:00:00 LKS Studzienice - Sparta Katowice 0 : 0
20 2019-04-13 00:00:00 Wyzwolenie Chorzów - Górnik 09 Mysłowice 3 : 3
20 2019-04-13 00:00:00 Ogrodnik Cielmice - Urania Ruda Śląska 2 : 1
20 2019-04-13 00:00:00 Iskra Pszczyna - Sokół Wola 4 : 1
20 2019-04-13 00:00:00 MKS Lędziny - Pogoń Imielin 2 : 2
20 2019-04-13 00:00:00 Podlesianka Katowice - MK Górnik Katowice 4 : 2
20 2019-04-13 00:00:00 Piast Bieruń Nowy - LKS Łąka 2 : 3
Kolejka 21
21 2019-04-20 00:00:00 MK Górnik Katowice - MKS Lędziny :
21 2019-04-20 00:00:00 Urania Ruda Śląska - Wyzwolenie Chorzów :
21 2019-04-20 00:00:00 Sparta Katowice - Fortuna Wyry :
21 2019-04-20 13:00:00 Piast Bieruń Nowy - AKS Mikołów :
21 2019-04-20 00:00:00 LKS Łąka - Podlesianka Katowice :
21 2019-04-20 00:00:00 Pogoń Imielin - Iskra Pszczyna :
21 2019-04-20 00:00:00 Sokół Wola - Ogrodnik Cielmice :
21 2019-04-20 00:00:00 Górnik 09 Mysłowice - LKS Studzienice :
Kolejka 22
22 2019-04-27 17:00:00 AKS Mikołów - Sparta Katowice :
22 2019-04-27 00:00:00 LKS Studzienice - Urania Ruda Śląska :
22 2019-04-27 00:00:00 Wyzwolenie Chorzów - Sokół Wola :
22 2019-04-27 00:00:00 Ogrodnik Cielmice - Pogoń Imielin :
22 2019-04-27 00:00:00 Iskra Pszczyna - MK Górnik Katowice :
22 2019-04-27 00:00:00 MKS Lędziny - LKS Łąka :
22 2019-04-27 00:00:00 Podlesianka Katowice - Piast Bieruń Nowy :
22 2019-04-28 00:00:00 Fortuna Wyry - Górnik 09 Mysłowice :
Kolejka 23
23 2019-05-01 00:00:00 MK Górnik Katowice - Ogrodnik Cielmice :
23 2019-05-01 00:00:00 Urania Ruda Śląska - Fortuna Wyry :
23 2019-05-01 17:00:00 Podlesianka Katowice - AKS Mikołów :
23 2019-05-01 00:00:00 Piast Bieruń Nowy - MKS Lędziny :
23 2019-05-01 00:00:00 LKS Łąka - Iskra Pszczyna :
23 2019-05-01 00:00:00 Pogoń Imielin - Wyzwolenie Chorzów :
23 2019-05-01 00:00:00 Sokół Wola - LKS Studzienice :
23 2019-05-01 00:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Sparta Katowice :
Kolejka 24
24 2019-05-04 17:00:00 AKS Mikołów - Górnik 09 Mysłowice :
24 2019-05-04 00:00:00 Sparta Katowice - Urania Ruda Śląska :
24 2019-05-04 00:00:00 LKS Studzienice - Pogoń Imielin :
24 2019-05-04 00:00:00 Wyzwolenie Chorzów - MK Górnik Katowice :
24 2019-05-04 00:00:00 Ogrodnik Cielmice - LKS Łąka :
24 2019-05-04 00:00:00 Iskra Pszczyna - Piast Bieruń Nowy :
24 2019-05-04 00:00:00 MKS Lędziny - Podlesianka Katowice :
24 2019-05-05 00:00:00 Fortuna Wyry - Sokół Wola :
Kolejka 25
25 2019-05-11 00:00:00 MK Górnik Katowice - LKS Studzienice :
25 2019-05-11 00:00:00 Urania Ruda Śląska - Górnik 09 Mysłowice :
25 2019-05-11 17:00:00 MKS Lędziny - AKS Mikołów :
25 2019-05-11 00:00:00 Podlesianka Katowice - Iskra Pszczyna :
25 2019-05-11 00:00:00 Piast Bieruń Nowy - Ogrodnik Cielmice :
25 2019-05-11 00:00:00 LKS Łąka - Wyzwolenie Chorzów :
25 2019-05-11 00:00:00 Pogoń Imielin - Fortuna Wyry :
25 2019-05-11 00:00:00 Sokół Wola - Sparta Katowice :
Kolejka 26
26 2019-05-18 17:00:00 AKS Mikołów - Urania Ruda Śląska :
26 2019-05-18 00:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Sokół Wola :
26 2019-05-18 00:00:00 Sparta Katowice - Pogoń Imielin :
26 2019-05-18 00:00:00 LKS Studzienice - LKS Łąka :
26 2019-05-18 00:00:00 Wyzwolenie Chorzów - Piast Bieruń Nowy :
26 2019-05-18 00:00:00 Ogrodnik Cielmice - Podlesianka Katowice :
26 2019-05-18 00:00:00 Iskra Pszczyna - MKS Lędziny :
26 2019-05-19 00:00:00 Fortuna Wyry - MK Górnik Katowice :
Kolejka 27
27 2019-05-25 00:00:00 MK Górnik Katowice - Sparta Katowice :
27 2019-05-25 17:00:00 Iskra Pszczyna - AKS Mikołów :
27 2019-05-25 00:00:00 MKS Lędziny - Ogrodnik Cielmice :
27 2019-05-25 00:00:00 Podlesianka Katowice - Wyzwolenie Chorzów :
27 2019-05-25 00:00:00 Piast Bieruń Nowy - LKS Studzienice :
27 2019-05-25 00:00:00 LKS Łąka - Fortuna Wyry :
27 2019-05-25 00:00:00 Pogoń Imielin - Górnik 09 Mysłowice :
27 2019-05-25 00:00:00 Sokół Wola - Urania Ruda Śląska :
Kolejka 28
28 2019-06-01 00:00:00 Urania Ruda Śląska - Pogoń Imielin :
28 2019-06-01 17:00:00 AKS Mikołów - Sokół Wola :
28 2019-06-01 00:00:00 Górnik 09 Mysłowice - MK Górnik Katowice :
28 2019-06-01 00:00:00 Sparta Katowice - LKS Łąka :
28 2019-06-01 00:00:00 LKS Studzienice - Podlesianka Katowice :
28 2019-06-01 00:00:00 Ogrodnik Cielmice - Iskra Pszczyna :
28 2019-06-02 00:00:00 Wyzwolenie Chorzów - MKS Lędziny :
28 2019-06-02 00:00:00 Fortuna Wyry - Piast Bieruń Nowy :
Kolejka 29
29 2019-06-08 00:00:00 MK Górnik Katowice - Urania Ruda Śląska :
29 2019-06-08 17:00:00 Ogrodnik Cielmice - AKS Mikołów :
29 2019-06-08 00:00:00 Iskra Pszczyna - Wyzwolenie Chorzów :
29 2019-06-08 00:00:00 MKS Lędziny - LKS Studzienice :
29 2019-06-08 00:00:00 Podlesianka Katowice - Fortuna Wyry :
29 2019-06-08 00:00:00 Piast Bieruń Nowy - Sparta Katowice :
29 2019-06-08 00:00:00 LKS Łąka - Górnik 09 Mysłowice :
29 2019-06-08 00:00:00 Pogoń Imielin - Sokół Wola :
Kolejka 30
30 2019-06-15 00:00:00 Urania Ruda Śląska - LKS Łąka :
30 2019-06-15 17:00:00 AKS Mikołów - Pogoń Imielin :
30 2019-06-15 00:00:00 Sokół Wola - MK Górnik Katowice :
30 2019-06-15 00:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Piast Bieruń Nowy :
30 2019-06-15 00:00:00 Sparta Katowice - Podlesianka Katowice :
30 2019-06-15 00:00:00 Fortuna Wyry - MKS Lędziny :
30 2019-06-15 00:00:00 LKS Studzienice - Iskra Pszczyna :
30 2019-06-15 00:00:00 Wyzwolenie Chorzów - Ogrodnik Cielmice :

Wspierają nas:

Bank MBS
MOSIR
Vega Sport
CamMedia
Patronite
1%