W niedzielne przedpołudnia wracają do Mikołowa A-Klasowe rozgrywki.

Nasze rezerwy nie będą mile wspominały rozpoczęcia sezonu. Na "dzień dobry" nasz zespół grający w bardzo odmłodzonym składzie przegrał 1:6 z doświadczoną drużyną Naprzodu Lipiny. Już do przerwy nasi schodzili do szatni z bagażem 4 bramek. Jedyną bramkę dla AKS II zdobył wprowadzony w drugiej połowie Kamil Majchrzak.

AKS II Mikołów - Naprzód Lipiny 1:6 (0:4)

Skład: Piotr Maliszewski - Dawid Rybicki, Grzegorz Górny, Artur Górny, Paweł Szary, Dawid Wolnik (67' Michał Szafrański), Dawid Marcol (55' Szymon Mazur), Marcin Strzoda (60' Jakub Małysa), Konrad Karolewski (45' Sebastian Jastrzębski), Szymon Bandura (45' Kamil Majchrzak), Paweł Wyrobek. 

 

Tabela - II zespół

Miejsce Nazwa Mecze Zwy. Rem. Por Br. + Br. - Br. +/- Punkty
1 MK Górnik Katowice 12 10 1 1 51 17 34 31
2 Naprzód Lipiny 11 9 0 2 36 9 27 27
3 TP Jastrząb Bielszowice 12 7 3 2 24 14 10 24
4 MKS Siemianowiczanka II 12 7 1 4 24 18 6 22
5 MKS Śląsk II Świętochłowi 11 7 0 4 25 20 5 21
6 Stadion Śląski Chorzów 12 6 1 5 28 19 9 19
7 AKS II Mikołów 12 5 3 4 27 25 2 18
8 Strażak Mikołów 12 4 2 6 22 32 -10 14
9 Hetman 22 Katowice 12 4 2 6 24 34 -10 14
10 Urania II Ruda Śląska 12 4 1 7 17 38 -21 13
11 Victoria Katowice 12 3 0 9 13 32 -19 9
12 Kolejarz 24 Katowice 12 2 1 9 17 29 -12 7
13 KS 1 FC Katowice 12 1 1 10 12 33 -21 4
awans   spadek

Skład - II zespół

Daniel Książek

Kamil Brontke

Michał Czyrny

Artur Górny

Sebastian Jastrzębski

Konrad Karolewski

Mariusz Karwicki

Mikołaj Kulisa

Dawid Marcol

Dawid Rybicki

Łukasz Sadowski

Kacper Skuła

Michał Wita

Paweł Wyrobek

Dawid Wolnik

Patryk Wengerek

Kamil Urbański

Michał Szafrański

Marcin Strzoda

Piotr Stefanek

Bartłomiej Stalmach

Kornel Trojan

Paweł Szary

Jakub Michna

Jakub Małysa

Szymon Mazur

Piotr Maliszewski

Grzegorz Górny

Mariusz Górny

Maciej Felkiel

Patryk Daszyński

Adrian Borowski

Szymon Bandura

Kamil Majchrzak

Adam Konarski

Dariusz Kot

Grzegorz Kornacki

Kamil Fus

Jakub Żyłka

Terminarz - II zespół

Kolejka Data i czas Mecz Wynik
Kolejka 1
1 2017-08-26 13:30:00 Kolejarz 24 Katowice - Strażak Mikołów 2 : 2
1 2017-08-27 11:00:00 MKS Śląsk II Świętochłowi - Urania II Ruda Śląska 4 : 1
1 2017-08-27 11:00:00 MK Górnik Katowice - Victoria Katowice 4 : 0
1 2017-08-27 11:00:00 AKS II Mikołów - Naprzód Lipiny 1 : 6
1 2017-08-27 14:30:00 Stadion Śląski Chorzów - TP Jastrząb Bielszowice (wo) 0 : 3
1 2017-08-27 15:00:00 MKS Siemianowiczanka II - KS 1 FC Katowice 2 : 1
Kolejka 2
2 2017-09-02 11:00:00 Urania II Ruda Śląska - Kolejarz 24 Katowice 4 : 2
2 2017-09-02 15:00:00 Victoria Katowice - AKS II Mikołów 1 : 0
2 2017-09-02 16:00:00 Strażak Mikołów - Stadion Śląski Chorzów 1 : 2
2 2017-09-02 17:00:00 Naprzód Lipiny - MKS Siemianowiczanka II 2 : 0
2 2017-09-02 17:00:00 TP Jastrząb Bielszowice - MK Górnik Katowice 1 : 1
2 2017-09-02 17:00:00 Hetman 22 Katowice - MKS Śląsk II Świętochłowi 3 : 5
Kolejka 3
3 2017-09-09 11:00:00 MK Górnik Katowice - Strażak Mikołów 8 : 1
3 2017-09-09 13:30:00 Kolejarz 24 Katowice - Hetman 22 Katowice 3 : 1
3 2017-09-09 14:00:00 KS 1 FC Katowice - Naprzód Lipiny 0 : 5
3 2017-09-09 17:00:00 Stadion Śląski Chorzów - Urania II Ruda Śląska 5 : 0
3 2017-09-10 11:00:00 AKS II Mikołów - TP Jastrząb Bielszowice 2 : 2
3 2017-09-10 15:30:00 MKS Siemianowiczanka II - Victoria Katowice 4 : 0
Kolejka 4
4 2017-09-16 15:00:00 Victoria Katowice - KS 1 FC Katowice 2 : 0
4 2017-09-16 16:00:00 TP Jastrząb Bielszowice - MKS Siemianowiczanka II 2 : 2
4 2017-09-16 16:00:00 Strażak Mikołów - AKS II Mikołów 1 : 4
4 2017-09-16 17:00:00 Hetman 22 Katowice - Stadion Śląski Chorzów 0 : 1
4 2017-09-17 11:00:00 Urania II Ruda Śląska - MK Górnik Katowice 1 : 7
4 2017-09-17 11:00:00 MKS Śląsk II Świętochłowi - Kolejarz 24 Katowice 2 : 0
Kolejka 5
5 2017-09-23 11:00:00 MK Górnik Katowice - Hetman 22 Katowice 5 : 1
5 2017-09-23 14:00:00 KS 1 FC Katowice - TP Jastrząb Bielszowice 1 : 2
5 2017-11-25 11:00:00 Naprzód Lipiny - Victoria Katowice 2 : 0
5 2017-09-24 11:00:00 Stadion Śląski Chorzów - MKS Śląsk II Świętochłowi 2 : 4
5 2017-10-04 16:00:00 AKS II Mikołów - Urania II Ruda Śląska 5 : 1
5 2017-10-05 16:00:00 MKS Siemianowiczanka II - Strażak Mikołów 4 : 1
Kolejka 6
6 2017-09-30 13:30:00 Kolejarz 24 Katowice - Stadion Śląski Chorzów 3 : 7
6 2017-09-30 15:00:00 Strażak Mikołów - KS 1 FC Katowice 3 : 2
6 2017-09-30 16:00:00 TP Jastrząb Bielszowice - Naprzód Lipiny 2 : 1
6 2017-09-30 16:00:00 Hetman 22 Katowice - AKS II Mikołów 2 : 2
6 2017-10-01 11:00:00 Urania II Ruda Śląska - MKS Siemianowiczanka II 0 : 2
6 2017-10-01 11:00:00 MKS Śląsk II Świętochłowi - MK Górnik Katowice 4 : 2
Kolejka 7
7 2017-10-07 11:00:00 MK Górnik Katowice - Kolejarz 24 Katowice 4 : 1
7 2017-10-07 14:00:00 KS 1 FC Katowice - Urania II Ruda Śląska (wo) 0 : 3
7 2017-10-07 15:00:00 Victoria Katowice - TP Jastrząb Bielszowice 2 : 6
7 2017-10-07 17:00:00 Naprzód Lipiny - Strażak Mikołów 4 : 0
7 2017-10-08 11:00:00 AKS II Mikołów - MKS Śląsk II Świętochłowi 1 : 2
7 2017-10-08 11:00:00 MKS Siemianowiczanka II - Hetman 22 Katowice 3 : 4
Kolejka 8
8 2017-10-14 13:30:00 Kolejarz 24 Katowice - AKS II Mikołów 0 : 2
8 2017-10-14 15:00:00 Strażak Mikołów - Victoria Katowice 3 : 1
8 2017-10-14 16:00:00 Hetman 22 Katowice - KS 1 FC Katowice 3 : 3
8 2017-10-15 11:00:00 Urania II Ruda Śląska - Naprzód Lipiny 0 : 6
8 2017-10-15 11:00:00 MKS Śląsk II Świętochłowi - MKS Siemianowiczanka II 0 : 1
8 2017-10-15 11:00:00 Stadion Śląski Chorzów - MK Górnik Katowice 1 : 2
Kolejka 9
9 2017-10-21 14:00:00 KS 1 FC Katowice - MKS Śląsk II Świętochłowi 1 : 3
9 2017-10-21 15:00:00 Naprzód Lipiny - Hetman 22 Katowice 4 : 0
9 2017-10-21 15:00:00 Victoria Katowice - Urania II Ruda Śląska 1 : 2
9 2017-10-21 15:00:00 TP Jastrząb Bielszowice - Strażak Mikołów 2 : 1
9 2017-10-22 11:00:00 AKS II Mikołów - Stadion Śląski Chorzów 1 : 1
9 2017-10-22 15:00:00 MKS Siemianowiczanka II - Kolejarz 24 Katowice 2 : 1
Kolejka 10
10 2017-10-28 11:00:00 MK Górnik Katowice - AKS II Mikołów 7 : 3
10 2017-10-28 13:30:00 Kolejarz 24 Katowice - KS 1 FC Katowice 1 : 2
10 2017-10-28 15:30:00 Hetman 22 Katowice - Victoria Katowice 3 : 2
10 2017-10-29 11:00:00 Urania II Ruda Śląska - TP Jastrząb Bielszowice 2 : 1
10 2017-10-29 11:00:00 MKS Śląsk II Świętochłowi - Naprzód Lipiny :
10 2017-10-29 11:00:00 Stadion Śląski Chorzów - MKS Siemianowiczanka II 1 : 2
Kolejka 11
11 2017-11-04 14:00:00 KS 1 FC Katowice - Stadion Śląski Chorzów 0 : 2
11 2017-11-04 14:00:00 Naprzód Lipiny - Kolejarz 24 Katowice 2 : 1
11 2017-11-04 14:00:00 Victoria Katowice - MKS Śląsk II Świętochłowi (wo) 3 : 0
11 2017-11-04 14:00:00 TP Jastrząb Bielszowice - Hetman 22 Katowice 0 : 1
11 2017-11-04 14:00:00 Strażak Mikołów - Urania II Ruda Śląska 1 : 1
11 2017-11-05 14:00:00 MKS Siemianowiczanka II - MK Górnik Katowice 1 : 4
Kolejka 12
12 2017-11-11 11:00:00 MK Górnik Katowice - KS 1 FC Katowice 3 : 1
12 2017-11-11 13:30:00 Kolejarz 24 Katowice - Victoria Katowice 3 : 0
12 2017-11-11 14:00:00 Hetman 22 Katowice - Strażak Mikołów 2 : 4
12 2017-11-12 11:00:00 MKS Śląsk II Świętochłowi - TP Jastrząb Bielszowice 1 : 2
12 2017-11-12 11:00:00 Stadion Śląski Chorzów - Naprzód Lipiny 1 : 2
12 2017-11-12 11:00:00 AKS II Mikołów - MKS Siemianowiczanka II 2 : 1
Kolejka 13
13 2017-11-18 13:00:00 KS 1 FC Katowice - AKS II Mikołów 1 : 4
13 2017-11-18 13:00:00 Naprzód Lipiny - MK Górnik Katowice 2 : 4
13 2017-11-18 13:00:00 Victoria Katowice - Stadion Śląski Chorzów 1 : 5
13 2017-11-18 13:00:00 TP Jastrząb Bielszowice - Kolejarz 24 Katowice 1 : 0
13 2017-11-18 13:00:00 Strażak Mikołów - MKS Śląsk II Świętochłowi 4 : 0
13 2017-11-19 11:00:00 Urania II Ruda Śląska - Hetman 22 Katowice 2 : 4

Wspierają nas:

Bank MBS
MOSIR
Vega Sport
Beczka Raju
Salwator Park