PIŁKA NOŻNA

Klasa A

18.11.2018r, 11:00

AKS II MIKOŁÓW - Jastrząb Bielszowice

(Mikołów, ul. Zawilców 8)

2d 24h 32min 11s

W Goczałkowicach po bramce Edyty Mazur mikołowianki prowadziły 0-1. 

Do przerwy utrzymywał się wynik korzystny dla piłkarek AKS i znów pojawiła się szansa na zdobycie punktów. Niestety po przerwie gospodynie zdołały strzelić 2 bramki i punkty zostały w Goczałkowicach.

LKS Goczałkowice-Zdrój - AKS Mikołów 2:1 (0:1)

Bramka dla AKS: Edyta Mazur 3'

Bramki dla Goczałkowic: Karolina Piesiur 58', 80'k.

 

Skład AKS: Kinga Krymer - Justyna Szewczyk, Michalina Czaja, Małgorzata Prasoł, Karolina Prasoł, Wiktoria Postek, Alicja Postek, Aleksandra Bąk, Edyta Mazur, Klaudia Heblik, Monika Teister (Aleksandra Miketta 60').

Skład Goczałkowic: K. Dzida, S. Szuściel, M. Nowok, M. Janaszak, I. Ślosarczyk, M. Pająk (J. Maczewska 60'), M. Klos (K. Piesiur 41'), W. Niemiec, N. Kurtok, A. Nowak (N. Widłok 77'), K. Konior (M. Folek 41')

 

 

 

Tabela - Kobiety

Miejsce Nazwa Mecze Zwy. Rem. Por Br. + Br. - Br. +/- Punkty
1 Stradom Częstochowa 9 6 2 1 22 9 13 20
2 Czarni II Sosnowiec 9 5 3 1 21 7 14 18
3 Gwarek Ornontowice 10 5 2 3 22 15 7 17
4 ROW II Rybnik 10 5 1 4 20 21 -1 16
5 Polonia Poraj 9 4 4 1 23 10 13 16
6 SWD II Wodzisław Śląski 10 3 4 3 19 16 3 13
7 LKS Goczałkowice Zdrój 10 3 3 4 11 13 -2 12
8 AKS Mikołów 10 3 3 4 18 16 2 12
9 MKS Myszków 9 1 4 4 5 11 -6 7
10 MTS Knurów 9 2 0 7 7 29 -22 6
11 Polonia Tychy 9 1 2 6 9 30 -21 5
awans   spadek

Skład - Kobiety

Aleksadra Bąk

Elżbieta Dylla

Klaudia Heblik

Kinga Krymer

Aleksandra Miketta

Julia Mucha

Małgorzata Prasoł

Karolina Prasoł

Barbara Postek

Wiktoria Postek

Alicja Postek

Weronika Sobek

Justyna Szewczyk

Klaudia Toczek

Iwona Baran

Katarzyna Galla

Wiktoria Konieczny

Natalia Miler

Dominika Pukocz

Paulina Topoła

Tatiana Liszewska

Magdalena Piekorz

Terminarz - Kobiety

Kolejka Data i czas Mecz Wynik
Kolejka 1
1 2018-08-25 15:00:00 Gwarek Ornontowice - SWD II Wodzisław Śląski 3 : 4
1 2018-08-25 17:00:00 LKS Goczałkowice Zdrój - AKS Mikołów 2 : 0
1 2018-08-26 00:00:00 MTS Knurów - Czarni II Sosnowiec :
1 2018-11-10 00:00:00 MKS Myszków - Polonia Tychy :
1 2018-11-11 00:00:00 Polonia Poraj - Stradom Częstochowa :
Kolejka 2
2 2018-09-01 14:00:00 SWD II Wodzisław Śląski - AKS Mikołów 1 : 3
2 2018-09-01 00:00:00 Stradom Częstochowa - LKS Goczałkowice Zdrój 4 : 0
2 2018-09-01 00:00:00 Polonia Tychy - Polonia Poraj 0 : 5
2 2018-09-01 00:00:00 Czarni II Sosnowiec - MKS Myszków (wo) 0 : 3
2 2018-09-02 00:00:00 Gwarek Ornontowice - ROW II Rybnik (wo) 3 : 0
Kolejka 3
3 2018-09-08 00:00:00 ROW II Rybnik - SWD II Wodzisław Śląski 0 : 6
3 2018-09-08 00:00:00 Polonia Poraj - Czarni II Sosnowiec 0 : 0
3 2018-09-08 00:00:00 Polonia Tychy - LKS Goczałkowice Zdrój 1 : 5
3 2018-09-09 00:00:00 MTS Knurów - Gwarek Ornontowice 0 : 4
3 2018-09-09 16:00:00 AKS Mikołów - Stradom Częstochowa 1 : 2
Kolejka 4
4 2018-09-15 16:00:00 Polonia Tychy - AKS Mikołów 2 : 2
4 2018-09-15 00:00:00 Czarni II Sosnowiec - LKS Goczałkowice Zdrój 1 : 1
4 2018-09-15 00:00:00 ROW II Rybnik - MTS Knurów 3 : 1
4 2018-09-16 00:00:00 Gwarek Ornontowice - MKS Myszków 2 : 0
4 2018-09-16 00:00:00 SWD II Wodzisław Śląski - Stradom Częstochowa 2 : 2
Kolejka 5
5 2018-09-22 00:00:00 MKS Myszków - ROW II Rybnik 0 : 3
5 2018-09-22 00:00:00 Stradom Częstochowa - Polonia Tychy 4 : 0
5 2018-09-23 00:00:00 Polonia Poraj - Gwarek Ornontowice 3 : 3
5 2018-09-23 00:00:00 MTS Knurów - SWD II Wodzisław Śląski 2 : 1
5 2018-09-23 16:00:00 AKS Mikołów - Czarni II Sosnowiec 0 : 3
Kolejka 6
6 2018-09-29 00:00:00 SWD II Wodzisław Śląski - Polonia Tychy 3 : 1
6 2018-09-29 00:00:00 Czarni II Sosnowiec - Stradom Częstochowa 2 : 0
6 2018-09-29 00:00:00 ROW II Rybnik - Polonia Poraj 2 : 1
6 2018-09-30 00:00:00 Gwarek Ornontowice - LKS Goczałkowice Zdrój 2 : 0
6 2018-09-30 00:00:00 MTS Knurów - MKS Myszków 2 : 1
Kolejka 7
7 2018-10-06 00:00:00 MKS Myszków - SWD II Wodzisław Śląski 0 : 0
7 2018-10-06 00:00:00 ROW II Rybnik - LKS Goczałkowice Zdrój 2 : 0
7 2018-10-06 00:00:00 Polonia Tychy - Czarni II Sosnowiec 0 : 5
7 2018-10-07 00:00:00 Polonia Poraj - MTS Knurów 6 : 1
7 2018-10-07 15:00:00 AKS Mikołów - Gwarek Ornontowice 0 : 1
Kolejka 8
8 2018-10-13 15:00:00 ROW II Rybnik - AKS Mikołów 3 : 3
8 2018-10-13 00:00:00 MKS Myszków - Polonia Poraj 0 : 0
8 2018-10-14 00:00:00 SWD II Wodzisław Śląski - Czarni II Sosnowiec 1 : 1
8 2018-10-14 00:00:00 Gwarek Ornontowice - Stradom Częstochowa 2 : 3
8 2018-10-14 00:00:00 MTS Knurów - LKS Goczałkowice Zdrój 1 : 2
Kolejka 9
9 2018-10-20 00:00:00 LKS Goczałkowice Zdrój - MKS Myszków 0 : 0
9 2018-10-20 00:00:00 Stradom Częstochowa - ROW II Rybnik 2 : 1
9 2018-10-20 00:00:00 Gwarek Ornontowice - Polonia Tychy 0 : 0
9 2018-10-21 00:00:00 Polonia Poraj - SWD II Wodzisław Śląski 4 : 1
9 2018-10-21 00:00:00 AKS Mikołów - MTS Knurów 4 : 0
Kolejka 10
10 2018-10-27 11:00:00 MKS Myszków - AKS Mikołów (wo) 0 : 3
10 2018-10-27 00:00:00 ROW II Rybnik - Polonia Tychy 6 : 1
10 2018-10-28 00:00:00 Gwarek Ornontowice - Czarni II Sosnowiec 2 : 5
10 2018-10-28 00:00:00 Polonia Poraj - LKS Goczałkowice Zdrój 2 : 1
10 2018-10-28 00:00:00 MTS Knurów - Stradom Częstochowa 0 : 4
Kolejka 11
11 2018-11-03 00:00:00 LKS Goczałkowice Zdrój - SWD II Wodzisław Śląski 0 : 0
11 2018-11-03 00:00:00 Stradom Częstochowa - MKS Myszków 1 : 1
11 2018-11-03 00:00:00 Polonia Tychy - MTS Knurów 4 : 0
11 2018-11-03 00:00:00 Czarni II Sosnowiec - ROW II Rybnik 4 : 0
11 2018-11-03 14:00:00 AKS Mikołów - Polonia Poraj 2 : 2

Wspierają nas:

Bank MBS
MOSIR
Vega Sport
CamMedia
LaserCup
Patronite